פרסום ושיווק

הבורסה לניירות ערך תעניק חסות לליגת העל ב-12 מיליון שקל

לאחר שנה בלבד עם חסות של ג'פניקה המוחזקת על ידי ברק אברמוב, הבעלים של קבוצת בני יהודה, מנהלת הליגות חתמה חוזה ל-3 שנים עם הבורסה
משה בנימין |  1
דור מיכה (צילום צילום מסך)
לאחר שנה אחת בלבד עם רשת ג'פניקה, מנהלת הליגות לכדורגל חתמה על הסכם חסות עם הבורסה לניירות ערך לתקופה של 3 שנים, החל מעונת המשחקים הקרובה, בהיקף של 12 מיליון שקלים. שמה החדש של ליגת העל בכדורגל יהיה מעתה "ליגת הבורסה לניירות ערך". 
שיתוף הפעולה יעניק לבורסה לניירות ערך ולפעילותה חשיפה במדיה במסגרת משחקי ליגת העל בשילוט, מיתוג, טקסי פתיחת משחק, תכנים דיגיטליים ועוד. את המהלך לחיבור בין הצדדים הובילה סיטימדיה - משרד הפרסום של הבורסה לניירות ערך. משרד היח"צ של הבורסה הוא שרף תקשורת.
ארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל: "השותפות החדשה עם הבורסה לניירות ערך, אשר מהווה אבן יסוד בכלכלה הישראלית, היא משמעותית לליגת העל, ואני בטוח כי תתרום רבות לתדמית הליגה, תסייע בהקניית כלים פיננסיים לשחקני הכדורגל אשר יבטיחו את איתנותם הכלכלית גם לאחר פרישתם מהמשחק ותיתן לציבור הישראלי את החוט המקשר בין ספורט וכלכלה. אנו מודים לאיתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך ולחברי דירקטוריון הבורסה על הבעת האמון המרגשת בכדורגל הישראלי".
איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב: "בשנה האחרונה אנו משקיעים מאמצים רבים בחיבור הבורסה לקהל הרחב ובהגדלת המעורבות וההשתתפות שלו בהצלחת הכלכלה הישראלית דרך שוק ההון. שיתוף הפעולה האסטרטגי עם ליגת העל בכדורגל מהווה הזדמנות מצוינת וייחודית עבורנו לחבור למותג חזק ופופולרי בעל חשיפה רחבה וכמובן לקהלים חדשים ומגוונים - גברים ונשים, מבוגרים וצעירים ומשפחות בכל רחבי הארץ".

תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אך טבעי שבורסת פח חוברת לליגת פח (ל"ת)
  דני 29/05/2019 16:21
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור