השוק

אל על חתמה על הסכם קיבוצי, בדרך להנפקה של 105 מיליון דולר לפחות

חברת התעופה חתמה על הסכם קיבוצי מיוחד על הסכמי ההבראה המפורטים בדיווח של 2020 לאחר החתימה על הסכם עם המדינה. בסוף יולי, החברה צפויה לבצע הנפקת הון מניות, אופציות או תמהיל של השניים בסכום של 105 מיליון דולר לפחות
מערכת ice |  4
אביגל שורק מנכ"ל אל על (צילום דלק יו אס Magma images)
חברת התעופה חתמה אתמול (שלישי) על הסכם קיבוצי עם הסתדרות העובדים הכללית החדשה. ההסכם מבהיר כי כלל הסכמי ההבראה ייכנסו לתוקף עם השלמת התנאים המפורטים בדיווח של החברה על שנת 2020 באופן שמשקף שנחתם הסכם עם המדינה וחלף הסכם ההלוואה בערבות המדינה. כמו כן, דירקטוריון החברה אישר יחד עם דירקטוריון סאן דור כי תבצע הנפקת הון מניות, אופציות או תמהיל של השניים להנפקה של 105 מיליון דולר לפחות עד סוף יולי.
כזכור, לפני כשלושה שבועות, אל על דיווחה על חתימה על הסכם עם המדינה, המדינה תשלם 210 מיליון דולר בתמורה לאספקת כרטיסי טיסה של כח האדם במערך אבטחת התעופה. כאמור, אתמול החברה הודיעה כי היא חתה עם ההסתדרות על הסכם קיבוצי מיוחד בחס לכלל הסכמי ההברה המתוארים בדוחות הכספיים בדוח התקופתי ל-2020. ההסכם הקיבוצי המיוחד כאמור, מבהיר כי כלל הסכמי ההבראה ייכנסו לתוקף עם השלמת התנאים המפורטים בדיווח, וזאת בד בבד עם כניסת ההסכם עם המדינה לתוקף, ללא דרישה להליכים נוספים בין הצדדים.
בנוסף, התקבלו אישור דירקטוריון החברה ודירקטוריון סאן דור לחתימה על ההסכם עם המדינה וכן התקבלה החלטה על ידי דירקטוריון החברה, לפיה החברה תבצע הנפקת הון מניות, אופציות או תמהיל של השניים עד ליום 31 ביולי 2021 בהיקף של לפחות 105 מיליון דולר, בהתאם לתנאי ההסכם עם המדינה.
מדוברות חברת התעופה אל על ביקשו להבהיר כי: "טרם הושלמו כל התנאים המתלים המתוארים בדיווח וביניהם קבלת החלטת מממשלה שעניינה אישור עיקרי ההסכם עם המדינה".
תגובות לכתבה(4):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  ההסתדרות פוגעת בעובדים!
  ביזיון 04/2021/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ארגון מושחת!
  סגור
 • 2.
  שנה וחודשיים חייבים לי כסף
  נוסע מתמיד 04/2021/08
  הגב לתגובה זו
  1 1
  ביטלו הטיסות וכבר שנה וחודשיים אני רודף אחריהם בכל דרך לקבל חזרה את הכסף, אפילו המועצה לצרכנות לא עזרו,בושה של חברה
  סגור
 • 1.
  על הפנים
  מאיר 04/2021/08
  הגב לתגובה זו
  1 1
  אל על בכלל לא מתפקדת!! יומיים לא חזרו אלי לוואטסאפ וכמובן שלא מקבלים שיחות טלפון בגלל הקורונה!!
  סגור
 • מחזיקים כסף ששולם להם ביולי 2019 על טיסה שבוטלה במרץ 20
  לימור 04/2021/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חברה עם אמינות אפס ללקוחות שלה. ביזיון...
  סגור