מדיה

under 40: "התקשורת מתעלמת מכמעט 4 מיליון תושבים שבחרו לא לגור בגוש דן"

הכתבים הצפוניים אלירן טל מערוץ 1 ואלי לוי ב'חדשות 10' הם האורחים בפינת under 40, ערב סוכות. מי פתח להם את הדלת לתחום, על העזרה למשפחות במצוקה, ההתמודדות מול משפחות השכול, הקולגות והעבודה בפריפריה
נועה שנהב |  31
אלירן טל מערוץ 1 ואלי לוי מחדשות 10 (צילום יח"צ)
לרגל חג הסוכות, החלטנו באייס לחרוג מהנוהג, ולארח 2 אנשים יחדיו בפינת under 40. השניים הם אלירן טל, כתב ערוץ 1 בחיפה ובגליל, בן 34, נשוי פלוס 2, שמתגורר בחיפה; ואלי לוי, כתב חיפה והצפון של \'חדשות 10\', בן 37, נשוי פלוס 2, שמתגורר ביישוב רמת ישי שבעמק יזרעאל.

1. מה הכי אנדר רייטד בתחום שלך?
אלירן טל: הפריפריה. קיפוח הפריפריה מתחיל בתקשורת. שוב ושוב אני נזכר במחקר המעולה והמדויק של ד\"ר אלי אברהם \"תקשורת ופריפריה\". במאמר שנכתב לפני למעלה מעשור, מתברר שהצפון והדרום מסוקרים בתקשורת כמעט אך ורק בהקשרים של מלחמות, עוני ופלילים. למרות הזמן שחלף מאז פרסום המחקר, התקשורת הישראלית ממשיכה להתעלם בהפגנתיות מכמעט 4 מיליון תושבים שבחרו שלא להתגורר בגוש דן. הם לא זוכים למצוא את עצמם ואת הסביבה שלהם בעיתון הארצי או במהדורת החדשות שבה הם צופים. מתי בפעם האחרונה קראתם או צפיתם בכתבה צפונית בנושא נדל\"ן או תרבות? איכות סביבה או בני מיעוטים? חריגים בנוף התקשורתי הזה הם מנהליי בערוץ 1 שנותנים לי את כל הכלים ואת זמן המסך היקר כדי להביא לצופים את הצפון מהיבטים שונים.

* לדף הפייסבוק של אייס - לחצו כאן

אלי לוי: עבודת שטח. מבחינתי לא משנה אם מדובר בידיעה קצרה, כתבה או דיווח, בכל מקרה אני עושה את כל המאמצים להיות בשטח, ובחלק מהמקרים גם באירועים שכלל לא נכנסים בסוף למהדורה. אני חושב שכתב חייב להיות בשטח בכל אירוע, לראות בעיניים את מה שמתרחש ולשמוע בעצמו את הקולות והתגובות מהשטח. אני מאמין בעבודת שטח ואני חושב שסיקור בשלט רחוק, או לשלוח צלם ולקבל חומרים אחר הצהריים בחדר עריכה, זה בגידה במקצוע ובצופה או בקורא שלך. נכון שאי אפשר להגיע לכל האירועים, וטוב שיש ציוותי צילום, אבל אין תחליף לשטח.

2. מהו ההישג הכי משמעותי בקריירה שלך עד היום?
אלירן טל: ברמה האישית, הישג עיתונאי מבחינתי הוא להשתמש בהשפעתי כעיתונאי ולסייע למשפחה נזקקת, לקשיש או נכה שנתקל בנבכי הבירוקרטיה, למפעל בצפון שנמצא בסכנת סגירה. למשל - בימים אלה אני מלווה מקרוב את מאבקם הצודק של עובדי פניציה. אבל 2 תחקירים שפרסמתי וזכו לתהודה ולשינוי, הם החשיפה על הפדופיל המורשע אורן קורידו שהציע לילדים ולבני נוער שהכיר בפייסבוק להיפגש עמו ולקיים עמו יחסי מין, כל זה מתחת לאף של המשטרה וההורים. בעקבות התחקיר שזכה לפולו-אפים בכל כלי התקשורת, קורידו נעצר ובקרוב ייגזר דינו. הסיפור השני: רופא ילדים שהואשם בהפצה של 190 אלף סרטים פדופיליים מזוויעים, המשיך בעבודתו כרגיל בקופת חולים מאוחדת וטיפל בעשרות ילדים! בעקבות החשיפה נשלל רישיון הרופא שלו ולא מכבר הוא נשלח למאסר בפועל של שנתיים.

אלי לוי: הייתי בן 23 אולי, כתב פלילים בעיתון \'כלבו\' של שוקן וקיבלתי טיפ מחבר שהשב\"כ עצר תושב טבעון בחשד שניסה לסחוט את רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו אחרי שמצא במזבלה מחברות שלה מילדות. זו הייתה הכהונה הראשונה של ביבי ושרה הייתה בכותרות לא תמיד באופן מחמיא. רצתי לכתובת שאותו חבר מסר לי, ומצאתי את החשוד יושב בבית מבוהל. הוצאתי טייפ קטן ובמשך שעה וחצי הוא סיפר לי את כל הפרטים על החקירה, המעצר, על זה שאמרו לו לשתוק על המחברות ועל שיחות הטלפון עם שרה נתניהו. חזרתי למערכת בחיפה, זה היה יום רביעי, בו סוגרים את העיתון, וסיפרתי לעורך החדשות דוד רטנר והוא התחיל לשאול אותי עוד ועוד שאלות. ותוך דקה החדר שלו התמלא בכל העורכים, הכתבים, הצלמים ועל הקו ברמקול היה מנכ\"ל שוקן דאז, יוסי ורשבסקי, כולם התייעצו מה לעשות. אני, שהבאתי את הסיפור, מצאתי את עצמי יושב בצד קצת מבוהל האמת. פתאום שמעתי את ורשבסקי צועק בטלפון \"תשלחו את אלי לוי בחזרה לטבעון עם צלם ואני מביא לשם את ערוץ 1\". ראיינו אותי בכל העולם וההקלטה שעשינו הופיע בכל כלי התקשורת.

היו הרבה סיפורים, אבל הישג עבורי הוא גם כשאני נוסע לעשות כתבה על נזקקים בערב חג ומצליח לסדר עבודה לאבא ל-5 ילדים, מובטל, שעוד רגע רוצה להתאבד מהבושה או לארגן בת מצווה לילדה שכל הבית שלה נשרף בחנוכה רגע לפני החגיגה הגדולה.

3. מהו הרגע שהיית רוצה למחוק מהקריירה?
אלירן טל: שבת בצהריים, יום לפני כיפור, בדיוק לפני 9 שנים. פיגוע במסעדת מקסים בחיפה. אני מגיע לסקר את הפיגוע ביחד עם חברי הטוב, המפיק איתי שיינר. אני מצלם, מראיין, כמעט על אוטומט. מנסה להדחיק את המראות הקשים שלנגד עיניי. עד הרגע שבו יוצא אליי קצין משטרה ומספר לי, כשדמעות בעיניו, שבין הנרצחים גם הקולגה שלנו, מארק ביאנו, שעבד איתי בערוץ 3, ואשתו נעמי. באותו רגע, הנחנו את המצלמות והמיקרופונים ופשוט התפרקנו.

אלי לוי: ללא ספק הייתי רוצה למחוק מהקריירה כל פעם שהתבקשתי לנסוע למשפחה שכולה רגע אחרי שהיקיר או היקירה שלהם נהרגו. אם אפשר היה להיות כתב שטח בלי לעשות את זה הייתי מעדיף. צברתי כבר מאות משפחות שכולות שסיקרתי רגע אחרי שפוקד אותם אסון וכל פעם מחדש זה קשה יותר. זה לא משנה אם זה אחרי פיגוע או תאונה, לדפוק בדלת של משפחה שכולה שעה אחרי אסון שפקד אותם, זו סיטואציה שכל כתב היה מוותר עליה.

4. מי פתח לך דלת?
אלירן טל: התחלתי לכתוב כנער ב\'ראש 1\'. אחרי שירות צבאי ב-8200 ביקשתי לחזור לעיתונות. מי שנתנו לי את ההזדמנות הראשונה הם יורם מארק רייך ויעקב שחם, עורך \'ידיעות חיפה\'. את ההזדמנות לעשות טלוויזיה נתן לי אבשלום גינוסר, אז עורך \'חדשות HOT\' שהאמין בי ולימד אותי הרבה. אני חייב גם תודה מיוחדת ליורם אבגר ועמוס רגב מ\'ישראל היום\', שם עשיתי את צעדיי הראשונים ככתב ארצי.

אלי לוי: יש הרבה. יניר אלפיה, עורך \'כלבו\' ואבי שמול עורך \'הד הקריות\'. שניהם קיבלו אותי בגיל 21 ולימדו אותי המון. דוד רטנר, היום דובר בית החולים רמב\"ם ואז עורך חדשות ב\'כלבו\'. אמיר גילת, היום יו\"ר רשות השידור שקיבל אותי ל\'עדשה מקומית\' בכבלים. דני נישליס מנכ\"ל רדיו חיפה, רון לשם, אסף מצנע, אורי רוזן ונטע ליבנה במעריב . אורי רוזן שוב ואסף זוהר ב\'חדשות 10\' וכרמל לוצאטי מ\'חדשות 2\'. כל אחד מהם נתן לי הזדמנות קטנה ואני לא אשכח להם את זה לעולם.

רגע של נחת. אלי לוי
רגע של נחת. אלי לוי


5. מה האתגר הגדול ביותר בסיקור הפריפריה?
אלירן טל: לעיתים כתבי הצפון/דרום צריכים להילחם, ממש כך, כדי להכניס כתבות אזוריות למהדורות או לעיתון. אחרים פשוט התייאשו ומסקרים רק מה שהם יודעים בוודאות שייכנס. המסר שלי לקולגות: תמשיכו להילחם, בעיקר למען התושבים בחיפה, בצפון ובדרום שאנחנו השופר שלהם ולעורכים מתל אביב: תפתחו את העיניים, הסתכלו סביב...

אלי לוי: האתגר ככתב אזורי זה באמת להיות כל הזמן מוזן במידע בזמן אמת על מה שמתרחש באזור שלך ולדעת גם לסנן מה חשוב, במה להעסיק את המערכת והעורך ואת מה עם כל הצער לזרוק לפח. יש כמות עצומה של מידע שהולך \"לפח\", בטח ובטח שאתה בכלי תקשורת ארצי גדול.

6. כלל אחד בעבודה שאתה לעולם לא מפר.
אלירן טל: לא אחת אנחנו חורצים גורלות של בני אדם. התקשורת יכולה להאדיר או לרמוס, ולכן עלינו להיזהר בכל מילה שנאמרת, בכל תחקיר שמתפרסם. לא מעט סיפורים בלעדיים וסנסציוניים השארתי בחדר העריכה כי לא הרגשתי שלם במאת האחוזים עם פרסומם. לצערי, אני מכיר לא מעט עיתונאים שהיו עושים מטעמים מאותם סיפורים, להם חשובה יותר התהילה מאשר האמת המוחלטת.

אלי לוי: אני לעולם לא אפרסם שם ותמונה של חלל או הרוג לפני שיש אישור רשמי מהמשפחה שלו או מגוף סמכותי, כמו המשטרה, דובר צה\"ל וכו\'.

7. את מי היית מזמין לסוכה שלך?
אלירן טל: את כל העובדים המצוינים של חטיבת החדשות בערוץ 1. אז גם נשבור שיא גינס: הסוכה הגדולה ביותר בעולם.

אלי לוי: את גלעד שליט, גבי אשכנזי שאשתי מעריצה שלו, את רון קופמן וכל הדמויות מ\'בובה של לילה\' בערוץ הספורט.

יעקב אחימאיר עם אלירן טל, במהלך סיור של חטיבת החדשות של ערוץ 1 בצפון (צילום: רפי דלויה)
יעקב אחימאיר עם אלירן טל, במהלך סיור של חטיבת החדשות של ערוץ 1 בצפון (צילום: רפי דלויה)


8. אם לא היית עיתונאי, בטוח היית...
אלירן טל: בעל משרד יחסי ציבור או עורך דין. החלום שלי הוא בכלל להיות סופר ותסריטאי אבל אפשר בכלל להתפרנס מזה בארץ?

אלי לוי: אם לא הייתי עיתונאי ,לדעתי הייתי בעלים של משתלה גדולה או מדריך טיולים. עד שעברתי לערוץ 10, עבדתי במקביל לעבודה העיתונאית גם כמאמן כדור מים בקבוצת הילדים של הפועל קריית טבעון, ולאחרונה הקמנו ברמת ישי קבוצת ותיקים שאני מאמן אותה בהתנדבות - האימונים מתחילים ב-22:30 בלילה!. אם את שואלת מה החלום שלי, החלום שלי היה להיות רק מאמן כדור מים ושחייה מבוקר עד ערב, ילדים, נוער, אבל בארץ אי אפשר להתפרנס מזה.

9. מיתוס אחד שיש לברנז\'ה על הצפון.
אלירן טל: לידיעת העורכים ומנהלי המדיה: כתב צפוני יכול להצליח בשלל תפקידים במערכת. כתב צפוני יכול להתקדם ולשמש כתב צבאי מעולה, לסקר תחומים כמו כלכלה או מדיני ולעשות זאת לא פחות טוב מהחברים בתל אביב. מיקום פיזי לא מעיד בהכרח על איכויות עיתונאיות.

אלי לוי: שהכתבים הצפוניים הם אפורים וקצת יותר מידי נחמדים עם מי שהם מסקרים. לדעתי זה שייך אולי לשנים עברו, היום זה כבר לא כך.

10. פרגן למתחרה.
אלירן טל: אלי לוי הוא חיית שטח, כתב ותיק ואהוב מאד בצפון. יוסי מזרחי הוא הצ\'יף של ערוץ 2 בחיפה. כיף גדול לשמוע ממנו סיפורים על מאחורי הקלעים בתחום בתי המשפט והפלילים בצפון. יש לו לא מעט סיפורים שאפילו אני לא הכרתי...

אלי לוי: אלירן טל ויוסי מזרחי, המתחרים המובהקים שלי, הם חברים טובים וקרובים מאוד. מעטים יודעים אבל יוסי מזרחי היה אחד המעטים שידע שאני בקשר עם ערוץ 10 לפני שעברתי מ\'מעריב\' וייעץ לי בכמה דברים חשובים לפני שחתמתי, ואני לא שוכח לו את זה. לאחרונה אגב מאד מוזר לי שרובי הרמשלג עבר מערוץ 10 לערוץ 1 ולמעשה על הנייר נהיה מתחרה. רובי הוא חבר טוב . לשרון גל, שהתחיל איתנו בקטן במקומונים בחיפה, והפך לטאלנט - אני גאה בו מאוד, לדעתי הוא עוד יגיש את המהדורה המרכזית יום אחד. אבל מעל הכל אני מפרגן ליונתן הללי מ\'מעריב\' איתו עבדתי צמוד שנים. האיש הוא העיתונאי מספר אחד בארץ, איש שטח, בית ספר מהלך לתקשורת - בעיקר על הקשר המדהים שהוא מצליח לשמור כל השנים עם המקורות שנשארו נאמנים אליו ורק אליו, למרות כול הפיתויים מסביב.
תגובות לכתבה(31):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 27.
  יוסי מנותק מהצפון (ל"ת)
  יוני 02/10/2012 16:33
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 26.
  גם המדינה מתעלמת
  תום 02/10/2012 15:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא רק התקשורת אלה גם המדינה מתעלמת כבר עשרות שנים ומזניחה את הפריפריה והעיקר החרדים והשטחים שם שופכים סכומי עתק ואף אחד אפילו לא יודע כמה
  סגור
 • 25.
  יוסי מזרחי מתעלם ממאבק בחיפה ומשרת אינטרסים
  גילה 02/10/2012 13:15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בתחושה השוטפת היא שצריך להתחנן לפני יוסי מזרחי שיגיע לסקר מאבקים ואייטמים שמקורם במאבקים אזרחיים. הוא מתפקד הרבה יותר כשופרו של יונה יהב ואינטרסים שנראים כמתגמלים אותו.
  סגור
 • 24.
  אלירן אוהבים אותך. עיתונאי בנשמה (ל"ת)
  מירו מטירת כרמל 02/10/2012 11:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 23.
  עיתונאים גדולים שצמחו מלמטה
  תמרי 02/10/2012 09:18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא מפונקים כמו הגל"צניקים. כתבו במקומונים, עבדו ברדיו חיפה בטלוויזיה המקומית ובזכות הכשרון שלהם והמוטיביציה הגיעו לארצי וזאת רק ההתחלה!!
  סגור
 • 22.
  למה אין שום מילה על אסון הכרמל ?
  נ' 01/10/2012 18:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא ברור !
  סגור
 • 21.
  אלי לוי
  איציק קבסא 01/10/2012 12:04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הכתב מדבר על השטח ונכון מאוד בשטח יש אנשים ואלי באסון הכרמל .
  סגור
 • 20.
  אלירן ואלי, אלי ואלירן וגם יוסי
  נועם מהעמק 30/09/2012 22:36
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אלי לוי ואלירן טל קודם כל בני אדם הגונים וזה מצרך חשוב. חוץ מזה הם חיות שטח עם חוש ריח מפותח. ולא נשכח את יוסי מזרחי. כמאמר הקלישאה הם בהחלט "לא מביישים את הפירמה". הצפון יכול להתגאות בכתבים מעולים
  סגור
 • 19.
  מקצועניים, רגישים. מקור לגאווה. כה לחי (ל"ת)
  יפית 30/09/2012 20:20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 18.
  כתבי הצפון אלירן טל ואלי לוי
  יוסף בן יוסף 30/09/2012 20:18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כתבי הצפון אלירן ואלי מובחרים מוכשרים ומקצועיים ולפני שהם כתבים הם בני אדם נפלאים וחברים מדהימים ותמיד תמיד צנועים אלי ואלירן רציתי להודות לכם על ההזדמנות שנתנה לי להכיר אתכם ולעבוד יחד חג שמח לכם ולבני ביתכם.
  סגור
 • טען עוד
 • 17.
  אלירן
  עמית 30/09/2012 19:20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  זכות גדולה לעבוד איתך. אמין, אדיב, מקצועי. נכס צאן ברזל לכל מערכת
  סגור
 • 16.
  אלירן ה-כתב של חיפה והצפון
  החברים מרוממה 30/09/2012 18:43
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שם את המתחרים בכיס הקטן
  סגור
 • 15.
  עיתונאים מעולים ואנשים מצוינים
  אחיקם 30/09/2012 18:33
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא רק אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אלא בראש ובראשונה בני אדם.
  סגור
 • 14.
  המעבר של אלי לערוץ 10
  אחד שיודע הכל 30/09/2012 17:48
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הכול בזכות אשתו רינת שנתנה הוראה "אלי אתה עובר לערוץ 10 נקודה" . ההזוי הזה עוד רצה להישאר במעריב ( לא היה לא נעים מנטע ...) היום הוא בטח מודה לה !
  סגור
 • 13.
  אלי, איך יצאה לך כזאת ילדה יפה ?
  תומר נוה 30/09/2012 17:45
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הילדה בתמונה זאת רוני המקסימה . מה ששוב מעלה את השאלה איך לאלי לוי יצאה כזאת ילדה יפה . התשובה : אשתו מיס קריית חיים המיתולוגית
  סגור
 • 12.
  מה זה under 40 למה לקטלג אנשים לפי גיל
  גועל נפש ורדידות 30/09/2012 17:25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  under 110
  סגור
 • 11.
  אלירן הוא הצ'יף האמיתי
  נועם 30/09/2012 16:30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אלירן כמי שמכיר אותך בכמה מערכות מהעיתון מהמקומי וכעת ב1 אתה בשבילי הצ'יף האמיתי.
  סגור
 • 10.
  מילא הכותרת,אבל הקשר לנאמר?
  חי במינוס 30/09/2012 16:00
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ולענין לו זה היה תלוי בשרים הם היו מסכימים רק למדנת חדרה-גררה עם מזגנים ווילות. כל היתר זה מטרד טאלץ לארבע שנים.
  סגור
 • מילא התגובה, אבל באימשך, מה אתה רוצה?
  חי בפלוס 30/09/2012 17:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  תעבור על מה שכתבת ותגיד אם הבנת מה אתה רוצה
  סגור
 • 9.
  תודה שיצאתם מהשכונה
  דנה 30/09/2012 15:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  וגיליתם שיש תקשורת גם מחוץ לתל אביב. חג שמח ישראל!
  סגור
 • 8.
  אלירן טל=זהב (ל"ת)
  חיים 30/09/2012 14:47
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 7.
  כל הכבוד שפירגנתם רק להם ולא להוא מערוץ 2
  ירין 30/09/2012 14:19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יוסי מזרחי טיפוס שחצן ומאוס. שילמד קצת מהחברים שלו למקצוע
  סגור
 • 6.
  מילה טובה
  שומי 30/09/2012 14:11
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יישר כוח !
  סגור
 • 5.
  כתבים מעולים ומשקיענים - כן ירבו כמוהם (ל"ת)
  יונית הלמדנית 30/09/2012 12:42
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 4.
  כל הכבוד
  צפוני חזק 30/09/2012 11:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גאה בכם מייצגים את הרוב הצפוני ,לא פשוט לבלוט מחוץ למדינת ת"א.בעזרתכם אנו על "המפה". אלירן אישיות מדהימה ,עוד יגיע רחוק.
  סגור
 • 3.
  זכיתי לעבוד עם אלי לוי
  העורך 30/09/2012 11:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האיש תותח. לא אשכח איך הסטנדאפ הראשון שלו בטלוויזיה היה אמור להיות בערב שבו פרצה השריפה בכרמל. זה הפך לשעות על שעות של שידור רצוף ומקצועי, כאילו נולד לתוך זה. ומעל לכל, הוא פשוט בנאדם. נדיר בתחום
  סגור
 • הסטנד אפ הראשון
  שמוליק 30/09/2012 17:43
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נכון זה היה הראשון בטלויזיה ארצית אבל הראשון באמת היה מהלווויה של רובי שפירא ז"ל אז בעדשה מקומית מתב חיפה . לא נשכח
  סגור
 • אלירן עיתונאי מס 1 בצפון
  ברק תמירי 30/09/2012 12:33
  הגב לתגובה זו
  0 0
  זכיתי לעבוד אתו והכרתי אדם טהור ועיתונאי נדיר
  סגור
 • 2.
  אנשים זהב באזור מיוחד
  שירן 30/09/2012 10:39
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל הכבוד לשניים שצריכים להיאבק הרבה יותר מאותם עיתונאים במרכז, על כל סיפור. בהצלחה בהמשך
  סגור
 • 1.
  שני עיתונאים משכמם ומעלה. מוכשרים (ל"ת)
  החיפאית 30/09/2012 10:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • כתב שטח
  אלירן טל 30/09/2012 11:25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אלירן טל הוא כתב שטח שכל עורך חדשות היה רוצה הרבה כאלה. חרוץ שקדן, דייקן אמין הגון אנושי ומעל לכל לא לוקח את עצמו ככוכב כמו שקורה כמעט לכל כתב שהאגו מכתיב לו כל מהלך בחייו העיתונאיים. אם יראו אותו או ישמעו אותו ומה זה יעשה קודם לו עצמו ולאינטרסים שלו. אני כותבת מכל ליבי שתענוג לעבוד איתו.
  סגור