קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

אחרי מערכת בחירות עם כ-20%: ניסים משעל יעלה תכנית אקטואליה חדשה

בנט מצהיר על סירוב פקודה, לפיד מתעמת עם דרעי, וסרט נע של פוליטיקאים ביישורת האחרונה. 'רשת' החליטה לנצל את ההצלחה, לטובת תכנית חדשה
 |  0
אחרי מערכת בחירות עם כ-20%: ניסים משעל יעלה תכנית אקטואליה חדשה
כ-20%. ניסים משעל (צילום: ינאי יחיאל), צילום: ינאי יחיאל
'משעל חם' סגרה בשבוע שעבר עונה עם ממוצע רייטינג של כ-20% בקרב משקי בית באוכלוסייה היהודית, אבל גם עם הרבה מאד כותרות שהצליחו גם לזעזע את המערכת הפוליטית.

בעקבות ההצלחה ברייטינג והשיח סביב התכנית ב-3 החודשים האחרונים, החליטו בזכיינית 'רשת' לעבוד על תכנית אקטואליה חדשה שתעלה בקרוב לאוויר. גם את התכנית הזו יגיש משעל ויפיקו 'סלוצקי אפיקי תקשורת' ו'דנה כהן הפקות'.

רשימת ההישגים של התכנית בעונה החולפת, ארוכה בהחלט, כאשר בראשה עומדת ההתבטאות של המתמודד נפתלי בנט, שאמר כי יסרב פקודה במקרה של פינוי ישובים יהודיים. אמירה זו הובילה לתגובות קשות במערכת הפוליטית, כאשר ראש הממשלה נתניהו אף הצהיר בעקבות כך כי בממשלתו לא יכהן אדם המסרב פקודות.

הישג נוסף הוא ההצלחה של משעל, בישורת האחרונה של מערכת הבחירות, לכנס את ראשי המפלגות ל"סרט נע" של שאלות ותשובות. גם דבריו של יאיר לפיד באולפן כלפי אריה דרעי, כי אין זה לגיטימי שדרעי יכהן בממשלה, זכו לתהודה.

משעל אמר היום כי לשמחתו, במהלך כל העונה לא הופעלו לחצים ולא הוצבו תנאים מצד אף גורם פוליטי: "מסתבר שהציבור בישראל רוצה אקטואליה, צופה באקטואליה ומחפש אקטואליה, ועשיתי ככל יכולתי להביא לצופים את המוצר הכי טוב שאפשר. שמנו לעצמנו למטרה לחשוף את האמת ולאפשר לצופים להתרשם ישירות מהאישים הפוליטיים שהופיעו בתכנית ועשינו כן בהצלחה מרובה".
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
ביצועיסט פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה