מדיה

אילן ישועה TV: האם אתר וואלה מתכוון להקים ערוץ טלוויזיה שישודר ב-yes?

אבי אלקלעי מצטרף לוואלה כאחראי תחום TV, אבל ימשיך לייעץ ל'לונדון וקירשנבאום'. גורמים: האתר שואף להקים בעתיד חברת חדשות טלוויזיונית
אלכסנדר כץ |  1
ינון מגל ולוסי אהריש באולפן וואלה, לפני כשנה (צילום: אייסTV) (צילום אייסTV)
אבי אלקלעי, עורך התכנית לונדון וקירשנבאום בערוץ 10, מצטרף לוואלה - כך נודע לאייס. מהלך זה מרמז על תכנית שלדברי גורמים בשוק התקשורת, קורמת בימים אלו עור וגידים במשרדי האתר ברחוב אבן גבירול.

אלקלעי אמור לגבש מתווה להגדלת נפח שידורי הטלוויזיה של האתר, אבל על פי מספר הגורמים עמם שוחח אייס, גם לבדוק כיצד להוציא לפועל פרויקט גדול של הקמת ערוץ חדשות ב-yes. כזכור, גם וואלה וגם yes הן חברות בת של בזק.

מהלך כזה מתכתב עם תכנית שהציג ביולי 2013 שר התקשורת בזמנו, גלעד ארדן, שתאפשר ל-HOT ול-yes להקים כל אחת ערוץ חדשות עצמאי. ארדן נפגש באותה עת עם בכירי 2 חברות הטלוויזיה הרב ערוצית, ושתיהן הודיעו כי הן מעוניינות בהקמת חברות חדשות, בניגוד למצב כעת שהחוק לא מאפשר להן. ואולם, מאז הדבר לא יצא אל הפועל, וכרגע הרגולציה אוסרת על חברות הטלוויזיה הרב ערוצית להקים ערוצי חדשות עצמאיים.

כעת, עם אולפנים חדישים בהם הושקעו מאות אלפי דולרים, היו רוצים להגדיל את נפח השידורים לקראת הפיכה אפשרית לערוץ טלוויזיה. מי שאמור להוביל את המהלך הוא אלקלעי, עורך \'לונדון וקירשנבאום\' ב-12 השנים האחרונות, שהיה לפני כשנתיים המנכ\"ל הזמני של חברת החדשות של הערוץ, בתפר שבין עזיבת אורי רוזן למינויו של גולן יוכפז כמנכ\"ל בסוף 2012 . לאלקלעי ניסיון עשיר בטלוויזיה, כשהיה מפיק בתכניות בזכייניות ערוץ 2 השונות, בחברת yes.

אלקלעי אישר את הפרטים לאייס: \"הגעתי כדי להמשיך ולפצח את הנוסחה לגרום לאנשים לצפות בתכני טלוויזיה באינטרנט. יש את \'חדשות בדקה\' של וואלה שזה פורמט מעולה, ונביא תכנים נוספים. לגבי ערוץ חדשות, זה מוקדם מאד לדבר על זה, ורגולטורית זה לא אפשרי כרגע\".

מנכ\"ל וואלה אילן ישועה, אישר לאייס כי אלקלעי הצטרף לאתר, אבל לטענתו - מינוי זה לא קשור לתכניות עתידיות, אם וכאשר יהיו כאלה, להקים ערוץ.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  כוכב משדרי החדשות שלהם בלתי נסבל
  עזרא מועלם 29/11/2014 22:16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נחרצות ביטחון עצמי דעתנות ורוח וצילצולים כשל ילד קטן ושחצן שקיבלת אולפן טלביזיה ומגיש חיחד עם ילדות צפצפניות את חדשות היום. נלעג.
  סגור