מדיה

מסתבך// מתלוננת נוספת נגד ינון מגל: "ליטף לי את הישבן חרף בקשותיי שיפסיק"

ח"כ ניצב בפני בעיה קשה עם גל תלונות על התנהלותו בתקופתו כעורך וואלה. אחרי הפוסט של רחלי רוטנר, גם אור שוקרון חושפת פרטים: "הציע לי להצטרף אליו לשירותים"
משה בנימין |  7
ינון מגל (צילום מירי צחי)
עוד זה מדבר וזה בא. בזמן שהרשתות החברתיות סוערות בעקבות הפוסט של עיתונאית וואלה רחלי רוטנר בו חשפה מקרה של אמירות מיניות בוטות מצד ינון מגל, הבוס שלה לשעבר, מתלוננת נוספת בשם אור שוקרון שעבדה לשעבר בוואלה חושפת מקרה נוסף. 
ינון מגל כבר הספיק לפרסום תגובה רשמית לפוסט של רוטנר בעמוד הפייסבוק שלו - מה שגרר תגובות נוספות שחלקן קוראות לחבר הכנסת להתפטר בעקבות ההטרדה המינית וחלקן מנסות לחזק את ידיו על רקע הפרטים המביכים. בשרשור התגובות בעמוד הפייסבוק של מגל, הופיעה גם אור שוקרון, לשעבר עובדת בוואלה, משם עברה לחברת מדיה-קום Interaction מקבוצת אדלר חומסקי
שוקרון כתבה בתגובות על מקרה שבו מגל "חפן את ישבנה" ולאחר מכן אף פרסמה פוסט באורך מלא בעמוד הפייסבוק שלה שבו הרחיבה על העניין ותיארה את המקרה לפרטיו.
"לא אמרתי כלום כי זה מביך. משפיל. מבזה. אף אחת לא רוצה להיות מתוייגת כמי שעברה הטרדה מינית. מדוע? מפני שבמדינת ישראל נוטים לקרבן את הקורבן ולהאדיר את המקרבן. כבר אז כשקולגה נוסף היה עד למאורע, שאל אותי ׳האם אני רוצה אותו׳. ה״יציאה״ הזו גרמה לי לשתוק ולדבוק בשתיקתי. אנחנו כחברה עד כדי כך אטומים וחסרי רגישות. מפליא שנשים בוחרות לא לשתף?"
"לדברי ינון ׳דברים שנאמרו בין ידידים׳ לא צריכים לצוף ברשתות חברתיות. אנחנו עושות לו שיימינג. אבל קולגה שמלטף לי את הישבן יותר מפעם אחת חרף בקשותיי שיפסיק, ששואל אותי אם ארצה להצטרף אליו לתא השירותים ושאר שאלות שלא משתמעות לשני פנים - הביא על עצמו את השיימינג שהוא חווה". 
"כמי שהתפקדה לפני שנים ל״בית היהודי״ וקולי נלקח ממני לאור הצטרפותו של יינון כחבר מן המיניין, לא אתן שיקחו את קולי שוב. לא ביקשתי את החשיפה הזו. היא הוכתבה לי. מבקשת מכם לכבד את בקשתי ולהפסיק לשאול, לחקור, לטלפן ולקוות לעוד פרטים עסיסיים. זה לא היה נעים לי אז וזה לא נעים לי היום. תודה".

תגובות לכתבה(7):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  הארה והערה
  מורפי 25/11/2015 10:02
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כשינון מגל ליטף לה את הישבן הדבר הטוב שהיתה יכולה לעשות זה להפליץ לו על היד.
  סגור
 • 3.
  מי שמכיר את הנפשות הפועלות יודע
  אמיר 24/11/2015 18:34
  הגב לתגובה זו
  3 3
  אור שוקרון כל-כך בהמה, שאפילו דרך המוניטור לא הייתי נוגע בה. רחלי רוטנר שתיבדל לחיים ארוכים, מחפשת פרובוקציות ידועה, רק צריך לחפש מעט כדי לגלות שיש לה פינה פרובוקטיבית עם אמיר חצרוני הידוע לשמצה, היא בעצמה מחפשת מצלמות באופן קבוע ובעלה הפח הוא כותב של גב האומה SAY MORE?
  סגור
 • בטוח שרצו תמורה כל שהיא מאחר ולא אז...
  איציק 25/11/2015 08:33
  הגב לתגובה זו
  0 1
  לא קיבלו ג'וב אז מתלוננות
  סגור
 • אף אחת לא מבקשת שתגע בה
  שם 24/11/2015 20:54
  הגב לתגובה זו
  2 1
  תאמין או לא, בני אדם לא נמדדים ברצון שלך לגעת בהם. זו נראית כמו תגובה של הצל אחרי שהוא למד כללי תחביר בסיסיים. אפס אינטליגנציה.
  סגור
 • 2.
  משהו רקוב בממלכת הגבעות
  ''' 24/11/2015 17:07
  הגב לתגובה זו
  3 1
  אם כבר. מילא זה ששני הלוחמים המסוקסים, בנגל, מטיפים לארץ ישראל השלמה וגרים במעוזי הצפוניות, זה זניח. ההתלהמות, ההטרלות כלפי הנשים ומחיקת דברות כ"לא תחמוד" ועוד בהרף עין ומקלדת של מי שאמורים לייצג את ערכי הבית והמשפחה מראה על פער עצום שקשה לגשרו. מעבר לכל המילים האלו, ישאל כל קורא את עצמו אם הייתה זו בתו או אחותו, האם היה רוצה שתזכה ליחס כזה מצד מעסיקה הישיר.
  סגור
 • 1.
  משהו מסריח
  אלי 24/11/2015 16:22
  הגב לתגובה זו
  1 1
  לא צריך להיות חובב קונספירציות להבין שמשהו מסריח ומגמתי בסיפור הזה...
  סגור
 • אין ספק כי מדובר בקונספירציה
  חם 24/11/2015 20:57
  הגב לתגובה זו
  2 1
  הקואליציה הנשית הבין-גלקטית חברה לקרן החדשה ויחד פצחו בקמפיין לקעקוע תדמיתם המוסרית של יהודים כשרים וחותרות תחת המדינה הציונית. או שינון מגל הוא אפס מטריד. אחד מהשניים.
  סגור