מדיה

קצר ועם חריקות: אחרי 3 שבועות - הסתיים הקשר בין רונן צור לענבל אור

הראיון שנתנה אור ל'אולפן שישי' ללא ידיעתו של יועץ התקשורת שלה, הוביל לקרע ולסיום ההתקשרות מיד לאחר ההחלטה על פירוק 'אור סיטי נדל"ן'
אלכסנדר כץ |  8
ענבל אור (צילום ענת דניאלי)
"ירח הדבש" הסתיים מוקדם מן הצפוי. יועץ התקשורת והמשברים רונן צור, הפסיק את ההתקשרות עם אשת הנדל"ן ענבל אור, עם החלטת בית המשפט על פירוק חברת אור סיטי נדל"ן. כזכור, אור חשודה בהעלמות מסים, הונאה והלבנת הון, והיא נחקרה מספר פעמים במפלג ההונאה של משטרת תל אביב.
צור החל לטפל בתיק של אור זמן קצר לאחר התפוצצותה של הפרשה, ולאחר שיועץ התקשורת רני רהב החליט בעצמו לחתוך את ההתקשרות בגלל חוסר הסכמות בין הצדדים. צור לקח על עצמו את התיק, בשיא המשבר התקשורתי ולאחר שאור נעצרה ושוחררה למעצר בית. מאז מתגלים עוד ועוד פרטים בפרשה, שמסבכים את אור יותר ויותר.
 
הקש ששבר את גב הגמל הוא ראיון שהעניקה אור לאולפן שישי, ושפרומו שלו שודר ביום חמישי. הריאיון ניתן ללא ידיעתו של צור, שהתנגד לחשיפת יתר של הלקוחה שלו בתקשורת. מהלך כזה שלא על דעתו של צור, ועל פי פרסום בגלובס צינן את היחסים בין הצדדים, אולם בימים שחלפו מאז המשיך משרדו של צור לטפל חלקית באור, למרות שצור עצמו לא היה בארץ, וחזר רק ביום ראשון. 
הטיפול כלל בעיקר העברת תגובות לעיתונאים, ואתמול ליווה אותה לבית המשפט יועץ התקשורת עופר רוזנבאום מטעמו של צור.
אור שכרה לאורך השנים משרדי יח"צ רבים ושונים, ולא הצליחה להחזיק איתם מעמד זמן רב. בין היתר נמצאים ברשימה רימון כהן שנקמן, אבירם בלזר וצבי וילדר. לפחות ב-2 המקרים האחרונים – עם רהב וצור, נראה שדווקא היחצנים הם אלה שבחרו לסיים את ההתקשרות. 
צור אמר לאייס כי היחסים הצטננו לחלוטין בעקבות הראיון שנתנה ל'חדשות 2', וכי ההתקשרות עמה הסתיימה כבר לפני מספר ימים. 
תגובות לכתבה(8):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  אני לא מכירה את הפרטים בכלל
  אחת 25/04/2016 16:10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי אתם ששופטים את הבחורה מדימונה על שניסתה לצאת מהמקום הזה? התקשורת היא לא בית המשפט!!!
  סגור
 • הבחורה מדימונה
  הו הא 05/05/2016 12:36
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לאנשים מדימונה אין חטוטרת טבעית. היא צומחת כשקופצים מעל הפופיק ומפילים הרבה לא דימונאים לתוך הביצה ודורכים עליהם כדי להחלץ.
  סגור
 • 5.
  הוא כנראה מבין שאין לה מקורות לשלם לו שכר טרחה (ל"ת)
  הסבר אפשרי 13/04/2016 00:18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 4.
  האם יועץ תקשורת אמור לקחת לקוח שנמצא במשבר
  משה דיין - נשיא 08/04/2016 19:31
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הועלתה שאלה חשובה הנוגעת לשאלה, אם יועץ תקשורת אמור לקחת "תיק" עם "פוטנציאל לפיצוץ".... זו תשובתי. נכון, אם יש גורם בצרות שפונה לקבלת עזרתכם כיועצי תקשורת, צריך לחשוב בזהירות ועם הרבה יושרה פנימית ומקצועית אם להיענות לבקשה. ברור שהלקוח העתידי נמצא במצב בו הוא נזקק לייעוץ ולניהול תקשורת חף מפניות. אשיב כאן על רגל אחת. סעיף 5 בתקנון האתיקה של האיגוד קובע: חבר לא ישרת לקוח, לא יקבל על עצמו לשרת או להמשיך במתן שירות, אם קיים חשש שלא יוכל למלא את חובתו המקצועית כלפיו, בשל עניין אישי שלו, או בשל התחייבות או חובת נאמנות שיש לו כלפי אחר, או בשל חוסר יכולת מקצועית. לכן השאלות הן קודם כל לעצמכם. האם הנושא המדובר נוגד או מתנגש עם תפיסת עולמכם. האם אתם מאמינים ביכולתכם לסייע . האם יש לכם את משאבי הזמן להתמסר לנושא ולהעניק ללקוח את מלוא תשומת הלב. (לא "מירב תשומת הלב"). סעיף 17 מציין: חבר לא יפיץ מידע מטעה ויעשה כל שביכולתו לבדוק אמיתות מידע המופץ על ידו ושל עובדות המובאות לידיעתו, או מופצות על-ידו. ושורה אחרונה בתקציר זה: צאו לדרך מעמדה ברורה: לתת ללקוח את מה שהוא צריך – ולא את מה שהוא רוצה. האם יש לכם את העוצמה והיכו
  סגור
 • 3.
  7-7-7.
  דוא"ל 08/04/2016 06:36
  הגב לתגובה זו
  3 0
  הוא כנראה הבין את מה שכולם רואים שהאישה חושבת שהיא סופרמן אבל היא לא היא בסך הכול נוכלת על עקבים עם בלונד בשיער ובוטוקס בשפתיים.
  סגור
 • 2.
  7-7-7.
  דוא"ל 08/04/2016 06:36
  הגב לתגובה זו
  3 0
  הוא כנראה הבין את מה שכולם רואים שהאישה חושבת שהיא סופרמן אבל היא לא היא בסך הכול נוכלת על עקבים עם בלונד בשיער ובוטוקס בשפתיים.
  סגור
 • עם "זיקה" לחזה בולט לכל... (ל"ת)
  BABA-BUBA 09/04/2016 11:41
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  ועכשיו מוטי מורל?
  מוטי 07/04/2016 14:39
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מורל יותר הולם את הסגנון הבהמי של ענבל.
  סגור