מדיה

הסערה שעורר הפוסט הארסי שפרסם נתניהו נגד חדשות 2

תגובה ארוכה בשם "מקורביו" והתייחסות של דוברו האישי לא הספיקה לרה"מ שתקף את חברת החדשות על כתבה ב'אולפן שישי'. ב'חדשות 2' תקפו חזרה: "לכתבה על הקשישים שנאלצים לעבוד - הוא לא הגיב"
כתבי אייס |  215
בנימין נתניהו (צילום אורי פורת)

ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך במסורת ההתנגחות שלו בתקשורת, לאחר עוד פרסום אודותיו. בסוף השבוע זה קרה שוב לאחר שידור כתבה באולפן שישי בערוץ 2 על אופן איוש המשרות בלשכתו.

כתב 'חדשות 2' אודי סגל טען כי נתניהו מעדיף מינוי אנשי אמון על פני האנשים שבאמת מתאימים לבצע את התפקיד, כלומר שהכוורת כיום (ראש הסגל, ראש הלשכה, יועץ התקשורת וכו') מורכבת בעיקר מאנשי אמון של נתניהו, ולא מכאלו שהכי מתאימים לתפקיד - ויכולים להיות עזר כנגדו. מעבר לזה, נטען כי בלשכה יש לא מעט תפקידים לא מאויישים, סכסוכים, מינויים לא ברורים, מעט ניסיון ציבורי וכמובן ששרה ואפילו בנו יאיר נתניהו שולטים במינויים (הכתבה המלאה בתחתית העמוד). 
בכתבה עצמה, מעבר לכך שנכנסו דבריו של דובר הזוג נתניהו ניר חפץ שאיזן בצורה מסוימת את התמונה, גם הוכנסה תגובה מצד "מקורבי ראש הממשלה" באורך של מעל דקה שלמה בזו הלשון:  "הטענות הממוחזרות נגד הגברתשרה נתניהו ובן יאיר שקריות. הם אינם מעורבים בפעילות הלשכה ואינם מקבלים שום החלטות על מינויים או ענייני מדינה כלשהם. בלשכת ראש הממשלה משרתים אנשים מעולים ומנוסים שוויתרו על תפקידים בכירים וחיי נוחות לטובת שירות המדינה: המנכ"ל גרונר יועץ בחברת 'מקינזי' וציר כלכלי בוושינגטון; ראש הסגל הורוביץ בוגר סיירת מטכ"ל ומנכ"ל חברת אוויס; ראש המל"ל תת אלוף נגל מומחה לטכנולוגיה וביטחון לאומי; מזכיר צבאי תת אלוף טולדנו מבכירי מפקדי השדה של צה"ל; יועץ מדיני שכטר מומחה ליחסים בינלאומיים ולארה"ב; דובר ראש הממשלה סטמבלר, עורך לשעבר בערוץ 2; ראש הדוברות ד"ר ברץ כותב ומרצה בעולם על מדיניות ישראל; ראש המועצה לכלכלה הכלכלן פרופ' שמחון; דובר תקשורת זרה קיז מוביל עולמי בניו-מדיה. עם כל הכבוד למקניטים כמו המסתכסך הסדרתי עוזי ארד, ויועז הנדל שעזב את הלשכה לאחר חודשים ספורים, מדובר בצוות מצוין המשרת נאמנה את ראש הממשלה ואת מדינת ישראל". 


אבל מבחינת נתניהו זה לא הספיק. מיד עם צאת השבת הוא פרסם פוסט ארסי במיוחד נגד ערוץ 2 וכך כתב: "שבוע טוב, אני מבקש לשתף אתכם במה שמסתמן כתופעה חדשה אצל חלק מגופי התקשורת: צינזור הביקורת עליהם בתוך תגובות המועברות אליהם. כך למשל נהגו ב'אולפן שישי' בערב שבת, כשהחלק הבא צונזר מתוך תגובה לכתבה ארוכה שעסקה כולה בהכפשת לשכתי, רעייתי ובני: זה לא 'אולפן שישי' בלי כתבה מגמתית ומכפישה נגד נתניהו או הימין. זו לא הפעם הראשונה בה נוהגים כך ב'אולפן שישי'. כך פעלה מערכת התכנית גם בחודש שעבר, כשצנזרה את הקטע הבא בתגובה: 'ראש הממשלה נתניהו ימשיך לפעול לפתיחת יתר שוק התקשורת הריכוזי בישראל לתחרות אמיתית ולמגוון דעות ועמדות. שינוי שהציבור הישראלי משווע לו, בדיוק כפי שמוכיח הפאנל החד צדדי באולפן. רבים בתקשורת הישראלית מקדשים את הביקורת רק כשהיא מופנית כלפיי או כלפי הימין, אבל כשמדובר בביקורת עליהם עצמם – אותה הם חותכים ומשתיקים. איפה המקצועיות והאתיקה העיתונאית?"
 


עיתונאי הארץניר גונטז' כתב בדף הפייסבוק שלו: "במהדורת יום שישי של 'חדשות 2' שודרה כתבה משעממת על החבורה שמקיפה את ראש הממשלה ומייעצת לו. בין היתר, מטבע הדברים אוזכרו הבן והרעיה, שעליה אמר ניר חפץ, שרואיין באריכות תוך שהוא חובש את מסכת התמים והרגוע שלו, שהיא מיעצת גם לו, ושבכל הפעמים שלא נשמע לה - הוא מתחרט על זה. ושהיא נורא חכמה. לצד הכתבה הזו שודרה כתבה, בוודאי שמעתם עליה, על זקנים, זקנים ממש שנאלצים בעשור השמיני והתשיעי לחייהם לעבוד בשביל שיהיה להם לחם. ראש הממשלה, שזמנו בידו, ישב וצפה במהדורה. חשב לעצמו; מה יותר חשוב.. למה כדאי שאתייחס, מה מעצבן ומכעיס אותי יותר; שאמרו ששרה מתערבת, או קשישים במצוקה איומה? האם אני יכול פעם אחת להשתמש בסמכויותי כדי אשכרה להיטיב עם איזה ציבור חלש, בלי קשר לימין-שמאל? ישב וחשב, חשב וחשב עד מוצאי השבת. ומה החליט לבסוף?" 

גורם ב'חדשות 2' מסר כי "לצערנו ראש הממשלה ממשיך במתקפה היומיומית שלו על התקשורת החופשית בישראל. אנחנו סומכים על הציבור שמבין שתפקיד התקשורת הוא לחשוף ולבקר. ראש הממשלה היה שמח בוודאי לשכפל את מודל ישראל היום. אך עליו להבין שבמדינה דמוקרטית 'ישראל היום' היא החריג. לצערנו ראש הממשלה בחר שלא להגיב לכתבתו של אילן לוקאץ' שבה הוצג כיצד קשישים בני 80 ומעלה בישראל נאלצים לעבוד כשליחי פיצה וכעובדי ניקיון כדי להתקיים. אנחנו נמשיך בתפקידנו".
 

תגובות לכתבה(215):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 130.
  CFR
  איינשטיין 16/10/2018 13:25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ביבי הוא סוכן זר שנשלח מארה"ב לאחר שעבר הכשרה מקפת שם עוד מנעוריו, והושתל בישראל לתעתע בעם כדי להביא לסופם חלילה. פוסט שנכתב היום לפני שלוש שנים - מתוך אלבום: ‎היו צָרֶיהָ לראש - מדינת ישראל מורכבת מסוכנים בוגדים‎. ROTTER בנימין נתניהו חבר ב- CFR-ארגון ליחסי חוץ של ארה''ב ביבי וקודמיו סוכנים אמריקאים בוגדנים סוכנים אמריקאים- ביבי וקודמיו סוכנים אמריקאים בוגדנים כפי שאני טוען שנים. מה כבר ניתן לצפות מחבר ב-CFR שהוא הארגון ליחסי חוץ של ארה"ב, בו חברים בין היתר הנרי קיסינג'ר וזביגנייב בז'יז'ינסקי שקרא לנשיא ארה"ב להפיל את מטוסי צה"ל בדרכם להפצצה באירן? הקישור לאתר הרשמי של ה-CFR המפרסם את רשימת חבריו: "לחץ מלמטה" הינו הפשע ברחובות,אנרכיה מתוזמנת ומומרצת על ידי מימון חברי 'המועצה, שילהוב יצרים של קבוצות שמאל קיצוני המאמינות כי הן פועלות כנגד הממסד, אך למעשה משמשות כ'אידיוטים מועילים' בידי 'המועצה', אשר פעילותם תפחדנה את האדם ברחוב. ומנגד ה"לחץ מלמעלה" דהיינו, איום גרעיני או כאוס גלובלי, ההולך ומתעצם על שלום העולם. כנאמר, הפיתרון המוצע לאיומים "מלמעלה ומלמטה" יובא ויאומץ כפיתרון הממשל
  סגור
 • 129.
  בקרמוס
  רן 23/08/2016 18:07
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ביבי תיתעסק במה שהצביעו עבורך ותפסיק לקשקש בזנב ותעוף לנו כבר מהחיים ותן לחיות! בושה...! זה מה שאתה עם כל החברה המעפנים שלך מתבייש בחו"ל להגיד שאני מישראל די ! נימאסתם כולכם .
  סגור
 • 128.
  אי אפשר לנהל מדינה כש-90% מהזמן מופנים לספינים ולתקשורת
  החלה הספירה לאחור 22/08/2016 19:59
  הגב לתגובה זו
  4 0
  לנהל מדינה כמו ישראל, זו משימה כבדה הדורשת ניצול מרבי של הזמן, ולא כיבוי שריפות אין סופי. כך שגם אדם מוכשר כנתניהו לא יכול לנהל המדינה בזפזוף בין ערוצים. הניסיון של נתניהו לצבור עוד ועוד כח שלטוני, גובה ממנו ומאיתנו מחיר כבד.
  סגור
 • 127.
  הזקנים בני 80 שנאלצים לעבוד
  שמעון 22/08/2016 18:27
  הגב לתגובה זו
  4 0
  אני מתבייש שאני ישראלי שחי במדינת ביבי . איפה ההתיחסות של ביבי לנושא .
  סגור
 • 126.
  רכוזיות בתקשורת
  דנה 22/08/2016 15:25
  הגב לתגובה זו
  2 1
  בנתיים רק ביבי מגן על הריכוזיות ועל חברו שאול אילוביץ ...כשמנע מגלעד ארדן קודמו בתפקיד להחיל רפורמות בתקשורת ובטלויזיה...היינו כבר צריכם להיות בירידת המחירים בכבלים כמו בסלולאר...אז כרגיל ביבי טוב בדיבורים...
  סגור
 • 125.
  כשאומרים את האמת לתשקורת זה "פוסט ארסי" (ל"ת)
  נועם 22/08/2016 15:23
  הגב לתגובה זו
  1 3
  סגור
 • 124.
  לכל הסמרקטשים,זבי החוטם שכותבים ומשמיצים את ביבי ........
  אליעז 22/08/2016 13:20
  הגב לתגובה זו
  1 10
  ......מדובר באסופה של רפש שאפילו להשלים טוקבק אחד ראוי וקולע הם לא מצליחים....אבל כן מצליחים להרעיש את עולם הזוהמה ממנו נשלחו לפזר ברשת את התועבה שנמסרה להם להפצה .....וכלום לא יעזור להם... ביבי הוא מלך ישראל ...יישאר מלך ישראל....ולא תהיה לאף אחד ברירה מלבד לקבל את ביבי כמלך על ישראל...כי הוא מלך ישראל !!!
  סגור
 • יא אללה, ידידינו , התחרפנת (ל"ת)
  אריה רפפורט 22/08/2016 17:59
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • ביבי
  צדוק 22/08/2016 15:51
  הגב לתגובה זו
  3 0
  מי שקורא לביבי מלך ישראל חי בסרט וכנראה תקוע מאוד באיזה שהיא תקופה תשתחרר גבר ותשחרר אותנו מהפרימיטיביות....
  סגור
 • 123.
  הוא מ-פ-ח-ד
  אהוד 22/08/2016 12:29
  הגב לתגובה זו
  6 3
  לכן משתלח בתקשורת. זמנו עובר בקרוב. בי בי ביבי.
  סגור
 • טען עוד
 • 122.
  דמוקרטיה לכו....לם !
  מורדו 22/08/2016 10:44
  הגב לתגובה זו
  2 1
  אני ממתנגדי המדיניות והשיטות של ביבי מהתחלה . יחד עם זאת אני מתנגד להתקפות האישיות עליו ועל בני משפחתו חלקן פרימיטיביות , תוקפניות ומגעילות שלא לעניין בכלל . אני בטוח שהן רק מחלישות את הטיעונים הצודקים נגד מדיניותו של ביבי פנים וחוץ . בנוסף לכך - בדרך כלל התוקפים בגסות הם אנונימיים שמסתתרים אחרי שם בדוי וזה מעיד על פחדנות וחוסר יושר . כדאי להפסיק עם זה ולהתווכח רק לגופו של עניין בדרך הוגנת בלבד !
  סגור
 • 121.
  כתבה ארסית או תגובה ארסית!
  י.ברג 22/08/2016 09:29
  הגב לתגובה זו
  7 3
  חיפשתי את הארסיות בתגובת נתניהו ולא מצאתי. את הארסיות אכן מצאתי בכתבה הזאת. האשמות ואמירות שברובן חסרות בסיס ועלילות זדון שכל מטרתן להחפיש וליצור תדמית שלילית. האם אין שום ביקורת עצמית לכתבי התקשורת? האם אין בתקשורת הבחנה בין היפותזות משנאת חינם ועובדות אמת? האם לא מוכר הביטוי "לעניות דעתי" כאשר מספרים דברים מפרי הדמיון או הניחוש בלבד?
  סגור
 • 120.
  עיסוק בטפל ולא בעיקר
  זלמן 22/08/2016 08:09
  הגב לתגובה זו
  7 1
  במקום לנהל מדינה,במקום לפתור בעיות אמת כמו קשישים שנאלצים לפש בביבים ואין להם פנסיה,במה עסוק ראש הממשללה ??????? בהאדרה עצמית,"אכלו לי שתו לי לקחו לי"! די נמאסת יא מושחת לך הביתה!! - יש לך חמש דירות תחליט לאיזה מהן ואנחנו נממן לך הובלה (גם הפעם בחינם)
  סגור
 • 119.
  ביבי צודק (ל"ת)
  מיכל 22/08/2016 03:07
  הגב לתגובה זו
  2 8
  סגור
 • 118.
  תקשורת
  נתן 21/08/2016 22:45
  הגב לתגובה זו
  1 3
  זוכרים את המשפט ;מושחתים נמאסתם . אז תקשורת נמאסתם !!!!!! תמשיכו כך וביבי יכהן עוד הרבה זמן . העם אינו טיפש ורואה את התקשורת עסוקה באיך ללכלך על ביבי .נמאס לראות את כל העיתונאים מצקצקים בלשונם ומגלגלים עניים .תמשיכו לספר לנו על הנעליים של שרה . משעמם לכם .
  סגור
 • 117.
  עיתונאים ארסים כותבים על פוסט ארסי - התחקתם אותנו (ל"ת)
  rgbi 21/08/2016 20:39
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור
 • 116.
  ביבי סותר את עצמו!!
  חיים 21/08/2016 20:16
  הגב לתגובה זו
  4 1
  בפוסט כותב ביבי על ״תופעה חדשה״... ואז סותר את עצמו וכותב שזאת לא הפעם הראשונה שזה קורה.. פעם לפחות לכתוב הוא ידע.. גם את זה הוא איבד...
  סגור
 • אהבלים כמוך חיים יש כנראה בשפע בארצנו.??
  מייק 22/08/2016 09:40
  הגב לתגובה זו
  0 1
  לכן עצתי לך חיים היקר שתחזור לספסל הלימודים לכתה ד' אולי שם תוכל לשפר במשהו את ידיעתך בהבנת הנקרא...לא כך חיים יקירי ??
  סגור
 • 115.
  זה שיש לו עיתון אישי עם אפס ביקורת עליו מתונן על כלי תקשורת שמצנזרים ביקורת (ל"ת)
  תיאטרון אבסורד 21/08/2016 19:30
  הגב לתגובה זו
  1 2
  סגור
 • 114.
  צרה עודאי וקוסאי הם היועצים כנגדנו (ל"ת)
  אוי ואבוי לכולנו 21/08/2016 19:28
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 113.
  השנאה הפטלוגית לנתניהו
  אהוד 21/08/2016 18:56
  הגב לתגובה זו
  1 6
  תעשו שרות גדול לעם ישראל אם תפנו לרופא למחלות נפש כדי להרפא מהשנאה הפטלוגית לנתניהו נתניהו גדול המנהיגים שקמו לעם ישראל
  סגור
 • ביבי
  צדוק 22/08/2016 15:52
  הגב לתגובה זו
  1 0
  גדול הכלומיניקים
  סגור
 • 112.
  תגידו אתם-"סוכן מס' 2804 של CFR"יכול להנהיג אותנו? (ל"ת)
  ריטה 21/08/2016 18:43
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 111.
  תקשורת סמקלקה
  אירנה 21/08/2016 17:50
  הגב לתגובה זו
  6 1
  אחלה של תקשורת , שמאל ימין בלגן גידופים ו"ריקודים" רוב המגיבים חושבים שרק דעתם היא הנכונה וזה בסדר גמור אבל אף אחד לא יודע מה זה לחיות בארץ שיש בה רק עיתון אחד "פראבדה" , כשמו כן הוא שופר האמת היחידי , או דעה אחת קובעת בלבד של מי שבשלטון באותו הרגע . סטאלין , כרושצ'וב , ברז'נייב קוסיגין וכול' . תמשיכו לריב ולקלל אחד את השני , כולל את ראש הממשלה שלנו(אני לא בעדו בכלל) , זאת הדמוקרטיה במיטבה בלי מירכאות , ותודו לאל כותבים וגם עיתונאים ושדרנים שכל אחד מאתנו יכול להמשיך במעשיו על פי רצונו ודעתו בלי להישלח לגולאג בקמצ'אטקה .
  סגור
 • שכחתה את סיקוריטטה-שטאזי של ביבי משנת 1993?
  סיגלית 21/08/2016 18:47
  הגב לתגובה זו
  2 2
  " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את רובי הלייצן "דרש ביבי משריו... ביבי סוכן מס. 2804 ב-CFR ונחשו מיהו חבר מס. 2894 –ניחשתם נכון-אולמרט -,CFR -Council of Foreign Relations – מדוע פרש כחלון?? גדעון סער ?? פוטר והועף... דני דנון?? לפיד ?? ציפי?הגיע תורו של סטיבי?גם בנט על הכוונת וכחלון גם..והלייצן -סרסור חזן??עכשיו סרנדה של ביבי תחת חלונו של סירנה?......כי הסקיוריטתה-שטזי של ביבי, שלא כדין אסף עליהם ראיות. ראש ממשלה שמפעיל סקיוריטתה כנגד מתנגדיו הפוליטים על מנת לבצר את שלטונו..גם יעלון ואבי גבאי על כוונת????.נסה לדובב את אחד מעוזריו שמתפטרים כל מספר חודשים ותשמע את כל האמת. ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו-זה מאפשר לו יותר בקלות לשמור על כסא(מעור צבי...) בלי לעשות כלום...
  סגור
 • 110.
  לא סערה ולא נעליים......
  אליעז 21/08/2016 17:35
  הגב לתגובה זו
  9 8
  מי שמעורר כאן סערה אלה אך ורק מנהלי ערוץ 2 ושליחיו התמהונים, זבי החוטם שקצרה ידם מלהושיע את שולחיהם בעליהם, על רקע הנסיונות הנואשים לפיהם הם חותרים לגרום לביבי שיסכים סו"ס להתראיין אצלם ו/או הם אצלו, הנסיונות הללו כשלו והעלו חרס והחותרים נותרו עם חמישית מתאוותם הנכלולית בידם,,,,,!! לכן,הגיע הזמן ששליחי הערוץ השרלטן הזה , כמו גם אצל בן דודו 10 יחדלו לעורר סערות דמה יש מאין, או כותרות מופקרות חסרות שחר שלא מחזיקות מים ......
  סגור
 • . העורך הראשי של עיתון "ישראל היום", עמוס רגב, מתערב בתכנים של כתבי העיתון ומטה אותם כדי שיסקרו באופ
  סיגלית 21/08/2016 18:48
  הגב לתגובה זו
  3 0
  " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את רובי הלייצן "דרש ביבי משריו... ביבי סוכן מס. 2804 ב-CFR ונחשו מיהו חבר מס. 2894 –ניחשתם נכון-אולמרט -,CFR -Council of Foreign Relations – מדוע פרש כחלון?? גדעון סער ?? פוטר והועף... דני דנון?? לפיד ?? ציפי?הגיע תורו של סטיבי?גם בנט על הכוונת וכחלון גם..והלייצן -סרסור חזן??עכשיו סרנדה של ביבי תחת חלונו של סירנה?......כי הסקיוריטתה-שטזי של ביבי, שלא כדין אסף עליהם ראיות. ראש ממשלה שמפעיל סקיוריטתה כנגד מתנגדיו הפוליטים על מנת לבצר את שלטונו..גם יעלון ואבי גבאי על כוונת????.נסה לדובב את אחד מעוזריו שמתפטרים כל מספר חודשים ותשמע את כל האמת. ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו-זה מאפשר לו יותר בקלות לשמור על כסא(מעור צבי...) בלי לעשות כלום...
  סגור
 • 109.
  לפי התגובות פה אפשר להבין שהסטרטאפ שנקרא ישראל נכשל (ל"ת)
  לדרך 21/08/2016 17:32
  הגב לתגובה זו
  3 3
  סגור
 • את החושך של טרוריסט וטרוריסטית -לגרש. (ל"ת)
  סיגלית 21/08/2016 18:49
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 108.
  חדשות 2 היקרים,
  דול 21/08/2016 17:29
  הגב לתגובה זו
  10 5
  לכתבה על הקשישים שנאלצים לעבוד הוא לא הגיב משום שכמו שאר הנושאים שקשורים לאזרחי המדינה ולא קשורים אליו באופן אישי, זה פשוט לא מעניין אותו.
  סגור
 • פרוייקט-"פתרון סופי-טבעי" של ניצולי השואה,פרוייקט חייו.40 מתים לחודש.
  דודידו 21/08/2016 18:51
  הגב לתגובה זו
  0 0
  קצבת זיקנה בביטוח לאומי-1600שח. לחודש?לא לאוכל ולא לתרופו. ומיליון ילדים רעבים? שלא מיעים לפנמה.
  סגור
 • 107.
  עיסוק ראש הממשלה
  שלמה 21/08/2016 17:19
  הגב לתגובה זו
  7 2
  מרוב שהוא עסוק מלתקוף את כל העולם אן לו זמן לנהל את המדינה המדינה הדרדרה20 שנה אחורה בטחון כלכלה והדאגה לקשיש מקבלי קיצבאות מיסכנים נוברים בפחים
  סגור
 • גם ביבי נובר בזבל פוליטי,למרות ש,הציב את עצמו בלהקת פודלים(רוני-מנדלבליט,ספר אישי כראש מוסד). (ל"ת)
  ריטה 21/08/2016 18:53
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 106.
  התגובה והכתבה
  צופה 21/08/2016 16:57
  הגב לתגובה זו
  3 3
  על פי כל אמות המידה העיתונאית, היה מתבקש שבתגובה לכתבה מר נתניהו יתייצב מול המצלמה ויגיב. אף אחד לא היה מצנזר אותו, אף אחד לא היה מפריע לו. אבל זה לא קרה. כי נתניהו לא מתראיין. מפה מתחיל ונגמר הסיפור. אם יש לרוה"מ טענות על הסיקור הלא הוגן בעיניו, ואולי הוא צודק, הוא צריך לבוא בטענות אל עצמו ורק אל עצמו. ומעבר לזה מתחבר לחלק מהתגובות: משום מה הפעם אני מאמין לאודי סגל. אבל מסכים עם ניר חפץ שבסופו של יום, מי שמקבל את ההחלטות ואחראי להם זה ראש הממשלה ואם הוא מדבר על זה בלילה עם שרה במיטה, זו בעיה שלו. הניסיון לתת לה ולבנה משקל רק מוריד מהאחריות על ראשו של מי שהציבור בחר בו, ורק הוא צריך לתת הסברים. נשים וילדים, מחוץ לתחום.
  סגור
 • . בַּיָּמִים הָהֵם אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו יַעֲשֶׂה" כִּסְדֹם הָיִינוּ,
  ריטה 21/08/2016 18:55
  הגב לתגובה זו
  1 0
  העורך הראשי של עיתון "ישראל היום", עמוס רגב, מתערב בתכנים של כתבי העיתון ומטה אותם כדי שיסקרו באופן חיובי את ראש הממשלה בנימין נתניהו – טקסטים ששלחו כתבים לעיתון, בהם נמתחה ביקורת על נתניהו או על מדיניותו. לאחר עריכה, נוספו אליהם משפטים המצדדים בנתניהו או בחברי הקואליציה, והביקורת הוסרה.... נטען כי רגב מעורב בעצמו בבחירת התמונות של אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, המגיעות לדפוס... "ישראל היום", לפי התחקיר, גם ניסה לייחס ליוזמי המחאה החברתית נטיות פוליטיות שמאלניות. ... יחס של העיתון למחאה היה "בוז מוחלט. התפיסה של רגב היא שדפני ליף צריכה ללכת למצוא עבודה במקום לבלבל את המוח". ... נתניהו קיים באותה תקופה עשרות פגישות עם עמוס רגב ונתן אשל (מתאד תחתוני נשים של ביבי)– שמונה לאחר מכן לסמנכ"ל "ישראל היום".... שמו הרשמי של הביטאון הזה הוא ביביתון "ישראל היום" ניר מודפס שראוי להזרק לפח אצלנו כל ה-רגבים )סיבונים)יוצאים אחרי חריש עם נטייה ימינה... מי לחבב פחות את עמוס רגב או מירי סיבוני???? מאותו יום אני מסרב אפילו לעטוף דגים בעיתון ... " י ש ר א ל ה י ו ם " זה לא עיתון - זה שופר של ביבי כדוגמת הפרבדה של פוטין... מה, בי
  סגור
 • 105.
  מי שולא בערוץ 2 ? כדאי לדעת.
  דני 21/08/2016 16:50
  הגב לתגובה זו
  0 0
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10153702013042520&id=109551402519
  סגור
 • 104.
  אני מאחל לתקשורת השמאלנית שתמיד תהיה באופוזיציה ותמיד תתייסר ותשחרר ארסיות (ל"ת)
  דני 21/08/2016 16:39
  הגב לתגובה זו
  4 10
  סגור
 • " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו...
  תומר 21/08/2016 18:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את רובי הלייצן "דרש ביבי משריו.. . דוד שרן, שהיה אמור להתמנות לתפקיד מזכיר הממשלה-9-8-2016 עזב... מזכיר הממשלה,-עזב... ראש המועצה לביטחון לאומי-עזב... יועץ פוליטי -עזב... דוד שרן, שהיה אמור להתמנות לתפקיד מזכיר הממשלה-עזב--9-8-2016
  סגור
 • 103.
  איך קבעתם שהפוסט ארסי? הארסיות באה מהתקשורת. התקשורת
  משה 21/08/2016 16:36
  הגב לתגובה זו
  6 8
  משחררת כל הזמן שערוריות ארסיות בגלל עודף ארסיות שיש לתקשורת
  סגור
 • שמו הרשמי של הביטאון הזה הוא ביביתון "ישראל היום" ניר מודפס שראוי להזרק לפח
  דודידו 21/08/2016 18:58
  הגב לתגובה זו
  5 1
  שמו הרשמי של הביטאון הזה הוא ביביתון "ישראל היום" ניר מודפס שראוי להזרק לפח אצלנו כל ה-רגבים )סיבונים)יוצאים אחרי חריש עם נטייה ימינה... מי לחבב פחות את עמוס רגב או מירי סיבוני???? מאותו יום אני מסרב אפילו לעטוף דגים בעיתון ... " י ש ר א ל ה י ו ם " זה לא עיתון - זה שופר של ביבי כדוגמת הפרבדה של פוטין... מה, ביבי קשור ל"ישראל היום"?!? ב א מ ת ? !
  סגור
 • צודק! עדיף "אידיוט אחרונות" של נוני מוזס וחבורת הזבל
  עידו קורן 22/08/2016 11:21
  הגב לתגובה זו
  1 2
  מצחיק אותי לראות אידיוטים שימושיים שקוראים "אידיוט אחרונות" חדשות 2 ו-10 וחושבים שהם מקבלים תקשורת מאוזנת.
  סגור
 • 102.
  כותרת הכתבה מוכיחה שביבי צודק!
  שימי ב 21/08/2016 15:54
  הגב לתגובה זו
  6 11
  מבלי להביע דעה על ביבי אם הוא טוב או לא בשביל זה יש בחירות , לגבי הכתבה עצם הכותרת האומרת ״תגובה ארסית״ מראה כמה הכותב והעורך של האתר הם תת רמה , ושמאלנים שמחפשים כל הזדמנות לפגוע בראש ממשלה נבחר! ומה תעשו אם מחר ביבי מתפטר ? יש לכם מישהו אחר במקומו שיכול חהתמודד עם כל הבעיות שיש לנו?תגידו אם יש אחד לפחות שמתאים להחליפו תחפשו טוב טוב כי אין !!!! תחשבו שוב ושוב לא תמצאו...נראה אותכם מפרסמים את תגובתי.
  סגור
 • סוכן מס' 2804 של CFR הוא החלילן מקייסריה.
  מירי 21/08/2016 18:59
  הגב לתגובה זו
  2 0
  כל השנאה לנתניהו נרכשה על ידו באישיותו החמדנית והביזארית לכסף... החמדנות זה הטענה /אשמה הקלה,מול נזקיו להרס חברתי ועושק... מי צריך אויבים אם יש נתניהו. משחית כל חלקה טובה... הוא פועל מתוך יצר הרס ורצון לחבל... הצמיחה לנפש אפסית, רמת החיים עומדת במקום, הפריון קפוא והשכר לא זז.. ב-2010 הזהיר מומחה המנהרות יוסי לנגוצקי את ידידו הוותיק נתניהו מפני "המחדל המדהים" שבהתעלמות מהאיום התת־קרקעי. התשובות שקיבל אז מעידות על אדישות רה"מ לנושא - עד שהיה מאוחר מדי. יאיר נתניהו, הלבין כספי תרומות פוליטיות עבור אביו. לשם כך, נעשה שימוש בדרכונים מזויפים, חברות קש בפנמה, ועו"ד של משפחת פשע בנו, יאיר נתניהו, קיבל לכאורה דרכון עם זהות מזויפת לפתיחת חשבון בנק בפנמה, אליו הוזרמו
  סגור
 • 101.
  הארס הוא בתקשורת שקשה לקבל את רוב העם
  רוני 21/08/2016 15:45
  הגב לתגובה זו
  9 9
  התקשורת רוצה להכתיב לעם מי יהיה ראש הממשלה ומי ישלוט. האמת נמאס לתקשורת בארץ לכן אני לא מרבה לראות וקרוא חדשות כי רק מאס הם יודעים לשדר. אני סומך במאה אחוזים על ראש הממשלה בנימין נתניהו. ומאחל לו הצלחה בהנהגת העם לעוד המון שנים. את ערוץ 2 וערוץ 10 צריך לסגור ואין צורך לממן אותם על חשבון משלם המסים.
  סגור
 • • ארי הרו שימש כיועצו של נתניהו לקשרי חוץ והממונה על גיוס תרומות בחו"ל; • • במרס 2008 פרשו בנט ושקד
  שירה 21/08/2016 19:01
  הגב לתגובה זו
  1 0
  • ארי הרו שימש כיועצו של נתניהו לקשרי חוץ והממונה על גיוס תרומות בחו"ל; • • במרס 2008 פרשו בנט ושקד מלשכתו של נתניהו, בעקבות עימותים עם ושקד ובנט שרה נתניהו. נוצרו מאז מידע רב על הסיבות האמיתיות שגרמו לפרישה, כולל בענייני תרומות וכספים. ממידע שהובא ל עולה, כי בידי השניים מידע שפרסומו ו/או מסירתו לחוקרי המשטרה עלול להביך את נתניהו... • . • צוות החקירה המיוחד שהוקם במשטרה, בראשו עומד ראש אגף החקירות ניצב מני יצחקי, ביצע שורה ארוכה של פעולות, בארץ ובחו"ל, בהתאם להנחיות ספציפיות שקיבל מהיועץ המשפטי לממשלה. בשלב זה לא ברור האם התגלו ראיות משמעותיות המבססות חשדות לפלילים מצד נתניהו היועמ"ש מנדלבליט הוא שיכריע האם עדותם של בנט ושקד אכן נחוצה, ואם כן - האם ומתי לגבות מהם עדות. עדותם נדרשת ולו כדי להזים מידע בעייתי שעלה בחקירה נגד נתניהו. למהלך זה משמעות רבה, שכן בנט ושקד הם שניים מהשרים הבכירים בממשלתו של נתניהו. • . ; בנט הביא את ה///// איילת שקד- :לרומן משולש איתו ועם ביבי, שלושה במיטה אחת – שרה נתניהו ידעה זאת...
  סגור
 • 100.
  למה אני מאמין יותר לדיווח מאשר לתגובות הזועמות? מעניין... (ל"ת)
  יוסי 21/08/2016 15:26
  הגב לתגובה זו
  9 2
  סגור
 • 99.
  "הארס" הוא בתקשורת.
  אבי 21/08/2016 15:22
  הגב לתגובה זו
  9 6
  עצם האמירה "ארס" על פוסט לגיטימי של ראש הממשלה (אין זה משנה אם מסכימים איתו או לא) מעידה על ארס ושינאה תהומית מצד התקשורת, מה שאומר בעצם שראש הממשלה צודק בהחלט.
  סגור
 • ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו-זה מאפשר לו יותר בקלות לשמור על כסא(מעור צבי...) ב
  דודידו 21/08/2016 19:03
  הגב לתגובה זו
  1 0
  "אנחנו אירופאים עדינים,לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם,המרוקאים "...שרה...
  סגור
 • 98.
  הגיע הזמן שמשפחת נתניהו תבין שנמאסה על הציבור כולל מצביעי הליכוד
  תשאלו את סהר/כץ/בוגי 21/08/2016 15:20
  הגב לתגובה זו
  13 10
  ועוד רבים מסביבתו הקרובה של נתניהו שמעדיפים לשתוק! המעיזים לדבר - מאוימים בפיטורין, זיהום אלקטורלי, גירוש מהמפלגה....
  סגור
 • ביבי ב-גלובס מאשים את פרוקורטורה בכשלונות משפתיים של אשתו המטרוללת.
  דודידו 21/08/2016 19:06
  הגב לתגובה זו
  1 1
  עכשיו ערוץ 2 וערוץ 10,שהציג לכלוך של ביבי -טורס?החוקרים ביחידת להב 433. חוקרי המשטרה זימנו לעדות עובדת נוספת בלשכת ראש הממשלה שעסקה בקשרי נתניהו עם תורמים אמריקאים....זאת היא drxyk בארצות-הברית, ומתנהלת נגדו חקירה בחשד למכירה פיקטיבית של חברה. תיק פרשת ביביטורס - כפי שחשפנו כאן, תיק זה מיועד לסגירה, תיק מעונות ראש הממשלה - כפי שחשפנו כאן, גם תיק זה מיועד לגניזה. פרשת נתניהו-מימרן - היועמ"ש מנדלבליט שוקד על מנדל-בלאט:אין מספיק "חומר" לפתיחת חקירה באזהרה ...של ראש הממשלה... מנדלבליט שיבש החקירה בפרשת הרפז; הדליף לאשכנזי ווינר מידע שקיבל כפצ"ר 24/07/2016 | יואב יצחק | תחקירים תחקיר) News1( חושף: בעת שכיהן אביחי מנדלבליט כפרקליט צבאי ראשי הוא הדליף מידע וקיים שיחות אסורות עם גבי אשכנזי ועם ארז וינר בעיצומה של החקירה בפרשת הרפז ? השיחות התקיימו למרות היותם חשודים ועל-אף שנאסר עליהם לדבר זה עם זה בנושאים הנוגעים לחקירה ? בנוסף ב"ועדת גולד" כדי שתעביר אליו מידע שאותו יוכל להדליף לאשכנזי ? המידע בתחקיר זה מבוסס בין היתר על הקלטות של שיחות אשכנזי מנדלבליט ווינר שנעשו באופן אוטומטי שלא בידיעתם
  סגור
 • 97.
  ערוץ 2 שמאלני לגמרי. הפסקתי להתייחס אליו ברצינות. (ל"ת)
  דני 21/08/2016 15:12
  הגב לתגובה זו
  12 7
  סגור
 • העורך הראשי של עיתון "ישראל היום", עמוס רגב, מתערב בתכנים של כתבי העיתון ומטה אותם כדי שיסקרו באופן
  יעל 21/08/2016 19:08
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הקשר האמיתי בין נתניהו לעמוס רגב, עורך ישראל היום...העורך הראשי של עיתון "ישראל היום", עמוס רגב, מתערב בתכנים של כתבי העיתון ומטה אותם כדי שיסקרו באופן חיובי את ראש הממשלה בנימין נתניהו – טקסטים ששלחו כתבים לעיתון, בהם נמתחה ביקורת על נתניהו או על מדיניותו. לאחר עריכה, נוספו אליהם משפטים המצדדים בנתניהו או בחברי הקואליציה, והביקורת הוסרה.... נטען כי רגב מעורב בעצמו בבחירת התמונות של אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, המגיעות לדפוס... "ישראל היום", לפי התחקיר, גם ניסה לייחס ליוזמי המחאה החברתית נטיות פוליטיות שמאלניות. ... יחס של העיתון למחא
  סגור
 • מי נגד מי עד מתי..?
  חווה 21/08/2016 15:48
  הגב לתגובה זו
  3 0
  מתי נתחיל להיות אזרחים ונפסיק את הימין והשמאל. מהיותר חשוב ? השנאה חופרת לנו בור עמוק שכולנו ניפול לתוכו.
  סגור
 • הסיפור גם ניצחו ישראל את בני בנימין,
  שירה 21/08/2016 19:10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  . בַּיָּמִים הָהֵם אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו יַעֲשֶׂה" (שופטים כא כה) "כִּסְדֹם הָיִינוּ, לַעֲמֹרָה דָּמִינוּ" (ישעיהו א ט). וְהִנֵּה אַנְשֵׁי הָעִיר אַנְשֵׁי בְנֵי-בְלִיַּעַל נָסַבּוּ אֶת-הַבַּיִת כל השנאה לנתניהו נרכשה על ידו באישיותו החמדנית והביזארית לכסף... החמדנות זה הטענה /אשמה הקלה,מול נזקיו להרס חברתי ועושק... מי צריך אויבים אם יש נתניהו. משחית כל חלקה טובה... הוא פועל מתוך יצר הרס ורצון לחבל... הצמיחה לנפש אפסית, רמת החיים עומדת במקום, הפריון קפוא והשכר לא זז.. ב-2010 הזהיר מומחה המנהרות יוסי לנגוצקי את ידידו הוותיק נתניהו מפני "המחדל המדהים" שבהתעלמות מהאיום התת־קרקעי. התשובות שקיבל אז מעידות על אדישות רה"מ לנושא - עד שהיה מאוחר מדי. יאיר נתניהו, הלבין כספי תרומות פוליטיות עבור אביו. לשם כך, נעשה שימוש בדרכונים מזויפים, חברות קש בפנמה, ועו"ד של משפחת פשע בנו, יאיר נתניהו, קיבל לכאורה דרכון עם זהות
  סגור
 • 96.
  תראו במה מתעסק ראש ממשלה בישראל...
  אבי 21/08/2016 14:54
  הגב לתגובה זו
  15 10
  מנהיג אמיתי לא מתעסק במה אומרים עליו או חושבים עליו. מנהיג אמיתי הולך אחרי האמת שלו ומבצע את הדברים הנכונים להשקפתו!!! מכיוון שמר נתניהו, שכבר שש שנים!!! יושב בכיסא ראש הממשלה ולא עושה כלום! יש לו זמן להתעסק עם התקשורת "השמאלנית"?! נמאס לנו מדמגוגים רוצים ביצועים!!!
  סגור
 • איש מאוד עסוק:ארה''ב ליחסי חוץ - CFR ביבי הוא סוכן מס. 2804 CFRב- . Council of Foreign Re
  צביקה 21/08/2016 19:12
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עו"ד שמרון ואשתו, כמו גם עו"ד דן אבי-יצחק, הפעילו לחצים אדירים על שרה להגיע לשלום-בית. היא נעתרה, אבל היו לה תנאים. אז נחתם הסכם שלום-הבית הסודי: לשרה יש סמכות וטו במינוי מזכירות, יועצים ומקורבים. ביבי חייב לתת לשרה ללוות אותו לכל מקום, בארץ ובחו"ל. לוח הזמנים של ביבי יהיה גלוי תמיד בפני שרה. ביבי יחזור הביתה בשעות סבירות ויבלה יותר זמן עם משפחתו. ביבי חייב לתת כבוד לשרה ולהזכיר אותה באירועים פומביים. אם הזוג מתגרש, שרה מקבלת חצי מהרכוש. ביבי מנסה להביא אותה לאשפוז כפוי. זה המפכ"ל שלו, המבקר שלו, היועמש שלו. ורכי הדין שלה שמערערים ומביאים להשפלות נוספות מקבלים הוראות ממנו. הוא מעוניין להפטר ממנה בלי לאבד רכוש! הוא הרי תחמן... ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו-זה
  סגור
 • מנהיג ? איפה....? (ל"ת)
  יוסי 21/08/2016 15:27
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו-זה מאפשר לו יותר בקלות לשמור על כסא(מעור צבי...) ב
  תומר 21/08/2016 19:13
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ביבי הפר את ההסכם הזה פעמים רבות. הוא נפגש בסודיות עם אנשים ששרה ביקשה להרחיק. הוא מצא מקומות מסתור, כמו בית אביו ברחוב הפורצים, ומלונות בחו"ל. הוא שילם משכורות למקורבים בלתי-מאושרים במזומן, בעזרת שיטת הדולרים בגרביים והחברים המליונרים מארה"ב, בריטניה ואוסטרליה. שרה הפעילה סוכני-מעקב כמו נתן אשל, וביבי למד לעקוף גם אותם. שרה החלה להתערב במינוי שרים ובכירים במערכת הביטחון. ביבי הדפיס רשימות מינויים מפוברקות כדי להטעות את שרה, שנברה במסמכי הלשכה. ביבי אף המציא פגישות פיקטיביות כדי להסתיר את שמות המוזמנים האמיתיים (יהושע מצא במקום לימור לבנת, למשל). הוא הגיע הביתה בשעות מטורפות, ולפעמים נותר בחוץ עם המאבטחים. שרה עדיין חושדת בו שהוא ממשיך לבגוד בה מאחורי הגב. יש לה סיבות טובות. *** סימוכין: הספר "נתניהו: הדרך אל הכוח" (כספית, כפיר, 1997). עדויותיו של עו"ד אלדד יניב בעיתונות, בפרקי 'פניית פרסה' ובסרטוני "השיטה". תחקיריו של רביב דרוקר. עיתונות ישראלית משנות ה-90 ועד היום." תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו...
  סגור
 • 95.
  הכלבים נובחים והשיירה עוברת
  אוהב נתניהו 21/08/2016 14:46
  הגב לתגובה זו
  9 7
  לא יעזור להם כלום כן ירבה וכן יפרוץ יעלה ויצליח ויוביל אל מדינת ישראל להישגים הטובים אי פעם
  סגור
 • אפרופו שיירה?...ביבי חיסל את זיגייר ....ישראל מעבירה נשקים ודברים יקרי ערך לאיראן שמהווים סכנה לבטחו
  קובי 21/08/2016 19:16
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אבל כשבלילה(מעשה שהיה) נעצרת שיירת ראש הממשלה הכבדה,ארבעה רכבים שחורים ועוד ועוד מאבטחים ומגינים ורכבים...ונפלט ממנה ב-ח ו ש ך אל כביש מספר אחד(1) בצעקות היסטריות,גבר לא צעיר שהוא עילת הכל...כי א ש ה אחת לא רוצה שהוא ישאר איתה באותו אוטו...ושמה ללעג את את כל האבטחה ובעצם את כ ל המדינה.. . " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו...שיירה?
  סגור
 • אין כיום מתחרה - והוא באמת אסון לאומי
  יואל 21/08/2016 15:28
  הגב לתגובה זו
  11 2
  לא במובן שהוא הורס כל חלקה טובה זה מילא ברור לכולנו אבל הוא יודע שאין מתחרה והוא במצח נחושה מתעסק רק בקטנות , באינטרסים האישיים הצרים ובמעשים הגדולים הוא עד כה כבר ביזבז לנו "עשר שנות אומה" בגיל רך ככ של אומה זה ממש הרס
  סגור
 • קאיה לא מספיק לנו?דבר אליהו הנביא: עם נבל ומטומטם!
  יאיר 21/08/2016 19:19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אובמה היום HUGO BO "SS" ביבי,שהוא סוכן מס' 2804 של CFR-------קרא בGOOGLE -" סוכן מס' 2804 של CFR "... Council of Foreign Relations -CFR- סוכנים אמריקאים בוגדנים CFRסוכנים אמריקאים בוגדנים-מעניין כמה עוד "מנהיגים ציוניים" הם סוכנים גלויים של ארה"ב 2894!2894.OLMERT EHUD,CFR ' Council of Foreign
  סגור
 • 94.
  הציבור חכם.הדימוקרטיה תנצח.השמאל ימשיך
  hary 21/08/2016 14:19
  הגב לתגובה זו
  16 9
  לקשקש בזנב ולהשמיץ..לא מודאג.
  סגור
 • ערביי ישראל אוגרים נשק שמבייש את ארסנל הנשק הנמצא בידי חיזבאללה!
  שינשין 21/08/2016 19:22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יברמן העביר לרוסיה סודות על ישראל וגם סודות של האמריקאים שנמצאים ברשות ישראל!..."שאלה"! איך ביבי צנח כל כך מהר לצמרת הליכוד?! איך הוא עקף במהירות את דוד לוי שהיה חזק והשתלט בליכוד! תשובה! אם האמריקאים רוצים: הם מצניחים את ביבי, וביבי בעזרתם משתלט על הליכוד!! שאלה: מדוע האמריקאים לא כועסים על הקונצים שעושה להם ביבי?! תשובה: כי ביבי מפנה את מגרון... ביבי מפנה את בתי האולפנה... ביבי מקפיא את הבניה... ביבי פינה את חברון... ביבי תקף בעזה אבל נעצר ולא נכנס לשטח ממש, כאילו "נתן עוד הזדמנות"... בכל מקום תוכלו לבדוק: ביבי טוב לאמריקאים! ביבי חיסל את זיגייר כי הוא יכל לחשוף סודות נוראים: יש שיתוף פעולה של ישראל עם איראן!... ישראל מעבירה נשקים ודברים יקרי ערך לאיראן שמהווים סכנה לבטחון ישראל!...
  סגור
 • היבריס בדרך
  יהושפט 21/08/2016 15:30
  הגב לתגובה זו
  3 0
  התקווה היחידה שלנו שההיבריס ינחית אותו לתמיד כי הוא עושה מיס-יוז מופרז במעמדו כיום
  סגור
 • 93.
  השנאה הפטלוגית לנתניהו
  אהוד 21/08/2016 14:19
  הגב לתגובה זו
  10 15
  הייתם עושים טובה עצומה לעם ישראל אם הייתם פונים לקבלת טיפול רפואי לריפוי מחלת הנפש של שנאה פטלוגית לנתניהו נתניהו הוא גדול המנהיגים שקמו לעם ישראל
  סגור
 • אם האמריקאים רוצים: הם מצניחים את ביבי, וביבי בעזרתם משתלט על הליכוד!!
  שירה 21/08/2016 19:24
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ערביי ישראל אוגרים נשק שמבייש את ארסנל הנשק הנמצא בידי חיזבאללה! 700,000 ערבים בגליל מחזיקים יותר נשק מאשר נמצא כיום בידי חיזבאללה!... גם נשק נגד מטוסים! מלאי נשק אדיר שממתין לפקודה שתבוא מהחמאס: לתקוף את ישראל מתוך הארץ! אבו מאזן מכחיש השואה: מכין ליהודים בארץ שואה!בקריצה של ביבי כמובן.
  סגור
 • כדאי לך להבדק בדחיפות (ל"ת)
  יש לך ביטוח רפואי? 21/08/2016 14:29
  הגב לתגובה זו
  3 2
  סגור
 • 92.
  סיסי
  פיני 21/08/2016 14:18
  הגב לתגובה זו
  2 7
  אתם יכולים להתלונן עד מחר, ביבי יבחר לכל ימי חייו, החישוב הוא כזה: התנחלויות, חרדים, עיירות הפיתוח, כל אלה בידיים שלו, והשפויים או השמאל איך שקוראים לשאר העם, ימשיכו לסבול, אומנם בעיירות הפיתוח הוא לא משקיע, אבל הדפוקים שם ימשיכו להצביע ביבי כהתרסה נגד השמאל המושמץ,
  סגור
 • הקשר האמיתי בין נתניהו לעמוס רגב, עורך ישראל היום
  ריטה 21/08/2016 19:26
  הגב לתגובה זו
  1 0
  באתר זה יראו את הפרצוף האמיתי של קליגולה ביבי, מה הוא באמת עושה: אם היו רואים ויודעים מה קורה בחצר של קליגולה ביבי – הייתה המדינה כולה רועדת מזעזוע! בתפקידו כראש שב"כ, יובל דיסקין יודע גם על ארועי הפורנוגרפיה המזעזעים שמתרחשים בחצרו של קליגולה ביבי ולכן הוא מודאג, מזועזע ולא סומך על ביבי גם לא על אהוד ברק! לא במקרה נכתב בגמרא על השלטון ערב גילוי משיח: "בית הועד יהיה לזנות"!... ביבי שדפק את רותי בר שנים עד שסילבאן הלשין עליו
  סגור
 • 91.
  שר האוצר של ביבי מעלה מחירי השכירות!
  שוכר ישראל 21/08/2016 14:17
  הגב לתגובה זו
  11 3
  ביבי והליכוד אשמים שבעלי הנכסים הקיץ מקפיצים מחירים כאילו תשובה שוכר אצלם. ביבי אשם! הוא הביא עלינו את הפחלון
  סגור
 • זה לא נפוטיזם של ברק -נפולאונציק.להקת פודלים של ביבי התרחבה
  דודידו 21/08/2016 19:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  צריך ג'ובים? שאלה לבנת החבלה.ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו....קשריך עם בעלי בזק, שאול אלוביץ', מאפשרים לך ולרעייתך ליהנות מיחס חנפני במיוחד, " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "...דרש ביבי ....מר נתניהו-האם יש לך מסר של תקווה כלשהי לכמעט 1.8 מיליון האזרחים, העניים במדינה (מהם 776.5 אלף ילדים????? 00
  סגור
 • 90.
  הטוקבקים "מטעם" שקופים ומביכים
  אנחנו באתר כה נישתי 21/08/2016 14:01
  הגב לתגובה זו
  14 10
  ביבי הדיקטטור המושחת חשב שיסובב את חדשות 2 על האצבע הקטנה אחרי סבב המפגשים האישיים שערך. הראו לו מאיפה משתין הדג ובקרוב גם הוא יפסיק להשתין על כולנו. העם מתפכח! מוסר אתיקה דמוקרטיה לנצח.
  סגור
 • עשיו יש לו עסק עם PRAKLTATURA-פרוקורטורה וגם ערוץ 10 ו-2
  שינשין 21/08/2016 19:31
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גם אנשים עקומים לעיתים עושים מעשה ישר. ניצן = משבש חקירות סדרתי. מח"ש = כחש. פרקליטות = ארגון פשע. משרד ה"צדק" = משרד ההונאה. Netanyahu and Son Investigated for Using False Passport, Money Laundering Via Panama Account "אנחנו אירופאים עדינים,לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם,המרוקאים "...שרה..." תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו...
  סגור
 • 89.
  ערוץ 2 עלוב
  לא צופה בערוץ 2 21/08/2016 13:58
  הגב לתגובה זו
  13 13
  דייי כבר תקשורת שונאת הצלחות. תפסיקו כבר לא נמאס לכם כל הזמן לשדר שינאה
  סגור
 • מנדלבליט(מפרשת הרפז) הכובסת החדשה של ביבי בתיק פרשת ביבביטורס..
  דודידו 21/08/2016 19:34
  הגב לתגובה זו
  1 0
  תהיו גברים(כוונה לפודלים שלו...),תתקפו את התקשורת(רק לא "ישראל היום"עטיפה עבור דגים ...דרש ביבי משריו... אם זה לא הסתה פרועה,אז מה היא הסתה............." תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו..........." תהיו גברים,תתקפו את רובי הלייצן "דרש ביבי משריו...ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו................."אנחנו אירופאים עדינים,לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם,המרוקאים "...שרה... ביב מינה את)סיבוני)(רגב (לייצר מהומות ולהסית את הדעת מבעיות היום זה עובד מצויין ....ציון 100% לעבודת הסתה .. ושיסוי של איש את רעהו כמובן וללא " צ ל" של ספק.... עלו והצליחו ביבי נבחר כל פעם מחדש ע'י הפרד ומשול,והסתה אחד בשני,ויש לו מוציאה לפועל,הרגב שלו...סיבוניירו של ביבי... Netanyahu and Son Investigated for Using False Passport, Money Laundering Via Panama Account
  סגור
 • 88.
  הפוסט הארסי של מי
  עדי 21/08/2016 13:58
  הגב לתגובה זו
  13 5
  את הארס של ערוץ 2 ו10 אנחנו רואים יום יום
  סגור
 • כתב אריאל שרון ::ביבי לחיץ עד השפיץ...כל כך לחיץ...
  שירה 21/08/2016 19:38
  הגב לתגובה זו
  1 0
  "האיש הזה בדרך כלל נכנס לפאניקה", אמר שרון. נתניהו הוא אדם שלחוץ או נלחץ בכל מקרה של לחץ, שנתפס לפאניקה ומאבד עשתונות. ראיתי אותו ככה פעמים רבות. ישראל היא מדינה מיוחדת, כאן צריך לנהל את המדינה ולעמוד בבעיות המורכבות ביותר שישנן, צריך שיקול דעת ועצבים של ברזל. את שניהם אין לו................, יריב לוין וזאב אלקין,)פודליקוס של ביבי) ‏שמכירים זה מקרוב את לחיצות הביבי, ניווטו אותו לשם: ...........‏אביגדור ליברמן לחץ יותר חזק. הכל התחיל,.כשנפתלי בנט הבחין כי ביבי לחיץ ונכנע ‏ללחצים מצד ברק אובמה, גו' ביידן וג'ון קרי, ומסיג את צה"ל מערים בגדה, "סוס ‏הטרויאני" ליברמן. ליברמן סובל מפתיל קצר... ה פשוט עתיד לקרות בשל הפתיל הקצר שלו... "הבעיה היא שרקטה או שתיים עשויות לגרום לליברמן לבקש לראות את בנק המטרות של צה"ל. וזה ‏כבר כמו להכניס ילד לחנות צעצועים ולומר לו: תבחר "ליברמן בעל קו נוקשה עם מוניטין בינלאומי בעייתי מאוד"... " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את רובי הלייצן "דרש ביבי משריו...
  סגור
 • 87.
  כסא
  כסא 21/08/2016 13:49
  הגב לתגובה זו
  6 6
  ממש מציאה הכסא של ביבילעבוד בשביל משכורת. בשתי הרצאות הוא יכול להרוויח מה שאנחנו משלמים לו בשנתייםדי עם הרעש סביבו תנו לו לעבוד.עדיין לא שמעתי ביקורת רצינית על עבודתו. רק שטויותשרה שתתה מיחזרה הפרחים בגינה כמה אפשר להתעסק בשטויות. הכל התחיל בשלי יחימוביץ האחת שאין לה מושג בכלום
  סגור
 • סיכום התמונה המצטיירת עד כה מרסיסי המידע:
  מירי 21/08/2016 19:41
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ביבי ציווה על שירותי הביטחון דרכון פנמי עבור יאיר בנו...ובאמצעותו פתח חשבון בנק במקלט מס שבו הוא העלים כספים רבים שהוא מקבל מלוביסטים שמשלמים לו לביבי כדי שיקדם איטרסים שלהם(אידלסון-תשובה)........................המוסד + ביבי + השב"כ חיסלו את זיגייר........................סיכום התמונה המצטיירת עד כה מרסיסי המידע: 1. ארי הרו גייס כספים מתומכי הליכוד בארה"ב; 2. בהנחה שהתורמים אינם עושים עסקים בישראל, אין חשד לשוחד בתרומותיהם, והן בגדר מתנות בלבד; 3. הרו נתן הכספים כמתנות לבנו של נתניהו, בהנחה שחוק המתנות לא חל עליו, אם הבן אינו סמוך על שולחנו של נתניהו; 4. אם יוכח כי הבן סמוך על שולחנו של נתניהו, נעשתה הפרה של חוק המתנות; 5. אם נתניהו לא דיווח על מתנות אלה כנדרש בחוק, נעברה עבירה, ונתניהו יצטרך לשלם לאוצר קנס בסכום של פי שלושה מסכום המתנה. בעיתון עפות כותרות על חשדות להלבנת הון וכו'. גורמי אכיפת החוק משתמשים היום במילת הקסם "הלבנת הון" כמעט בכל עבירה. זאת, כדי להבהיל את החשוד ואולי גם לעשות רושם על השופטים. לפי רסיסי העובדות שתיארתי, .
  סגור
 • 86.
  ביבי אתה בסדר
  ביקורת לא לעיניין 21/08/2016 13:45
  הגב לתגובה זו
  7 10
  חברה תתבגרו. ביבי לא מעורב בעבירות הוא לא טיפש. ושרה היא רעייתו ואל תגידו לו עם מי להתחתן. ואת ההחלטות הוא מקבל לבד ואתם סתם חופרים ומפריעים לעבודתו שאני בטוח שעושה אותה על הצד הטוב ביותר. לאחרונה רציתם להפוך את ישראל למדינה סוציליסטית קומוניסטית לצערי ביבי לא נלחםנגד מגמה טיפשית זו של כחלוןואנחנו נגדל דור שלם של "מגיע לי" ולא דור שיוצר תעסוקה ומקומות עבודה בעזרת האוצר.כחלון הביתה לעשות רובין הוד כל שר אוצר יודע. להקים מקומות עבודה זה העבודה האמיתית הקשה שיוצרת צמיחה וחיים טובים לכולם.
  סגור
 • כשביבי רצה לברוח משרה הדיילת מאל-על,היא אמרה לו:בוינא-אני PREGNENT
  מירי 21/08/2016 19:46
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הג'וב החדש של סיידוף: יועץ בינוי במד"א סמנכ"ל משרד ראש הממשלה, שהמשטרה מייחסת לו חשדות לעבירות מרמה והפרת אמונים בפרשת מעונות רה"מ.......מה רצה לפרסם בספר בעלה הראשון של שרה נתניהו דורון נויברגר, אבל נמנע בעקבות "לחצים + מזומנים"... דורון נויברגר בעלה הראשון של שרה בן ארצי רצה לתאר בספר את פרצופה האמיתי של שרה, אשתו הנוכחית של ביבי... מנע מבוכה משרה, קיבל מינוי מביבי.......................שרה נתניהו הרסה נישואין: למשפחות רבות! בפגישה הראשונה של ביבי עם הדיילת שרה בן ארצי במטוס, הם קיימו יחסים בשרותים המצחינים של המטוס תוך השמעת גניחות, וזכו למחיאות כפיים מהנוסעים בצאתם מהשרותים... "אנחנו אירופאים עדינים,לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם,המרוקאים "...שרה... זה "ראש הממשלה" שאתם בחרתם... זו "הגברת הראשונה" של מדינת ישראל...רע(י)תו... .
  סגור
 • 85.
  ביבי הטמבל, מה קורה עם עידכון קצבאות הנכים ???? (ל"ת)
  אלי 21/08/2016 13:40
  הגב לתגובה זו
  9 7
  סגור
 • 84.
  ביבי. הוא זבל שבזבלים חלאת האנושות. (ל"ת)
  אלי 21/08/2016 13:38
  הגב לתגובה זו
  12 11
  סגור
 • עם דיילת מטרוללת בשירותים עשו את הילד(הומו).
  סיון 21/08/2016 19:50
  הגב לתגובה זו
  1 0
  שרה נתניהו הרסה נישואין: למשפחות רבות! בפגישה הראשונה של ביבי עם הדיילת שרה בן ארצי במטוס, הם קיימו יחסים בשרותים המצחינים של המטוס תוך השמעת גניחות, וזכו למחיאות כפיים מהנוסעים בצאתם מהשרותים... "אנחנו אירופאים עדינים,לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם,המרוקאים "...שרה... זה "ראש הממשלה" שאתם בחרתם... זו "הגברת הראשונה" של מדינת ישראל...רע(י)תו...
  סגור
 • 84
  דב 21/08/2016 15:17
  הגב לתגובה זו
  3 1
  בדיוק מה שאתה - בחזקה ריבועית על כל אות. והייתי מוסיף הרבה יותר, אך אז הייתי מעלה בערכך. אגב תגובה זו שלי הייתה כלפי כל מנהיג ציוני, ואני מדגיש ציוני. אתה ראוי לביבים של צפון קוריאה. שם תמצה את כל יכולתך.
  סגור
 • 83.
  תגובה על הקשישים לא שמענו אלא רק על הפרעה כביכול לתחזוק הכיסא מ
  אבי 21/08/2016 13:28
  הגב לתגובה זו
  13 2
  הכיסא שעשוי מעור צבי.
  סגור
 • 82.
  התקשורת הרסה פה את המדינה
  ביבי נגד התקשורת 21/08/2016 13:24
  הגב לתגובה זו
  11 13
  מי זאת שמתראיינת כל שני וחמישי תחת כל ערוץ חדש וכל תוכנית בטלויזיה אם לא יחימוביץ. החברים מהברנז'ה מראיינים את הקומיסרית הגאה שהשתלטה על השיח ועל החכמה פה. התקשורת תמכה בה כשהיתה נגד כיל ונגד הגז. לפיד החבר מהברנז'ה גרם לעם ישראל נזקים באי מכירת כיל כי הקומיסרית היתה כותבת עליו פוסט. אף עיתונאי לא צייץ נגד לפיד וכתב על החלטה שהרסה לצבור גדול את החסכונות וגרמה הפסדי מס למדינה ופיטורי עובדים בכיל זה הכל התקשורת. כל העיתונאים המובטלים הגיעו לחפש ג'וב בכנסת. יחימוביץ, לפיד, שפיר, רוזנטל, שלח ועוד והתקשורת מחניפה להם כי מחר הם גם ירצו להצטרף לאיזה מפלגה כמו אין עתיד והמחנה הבזיוני. ביבי נלחם בהם בצדק . הם לא אמיתיים הם אינטרסנטים ואני לא הצבעתי עבור ביבי . אבל גם לא אצביע בחיים עבור המחנה הציוני עם הקומוניסטית וחבריה ומפלגת אין עתיד
  סגור
 • . העורך הראשי של עיתון "ישראל היום", עמוס רגב, מתערב בתכנים של כתבי העיתון ומטה או
  דודידו 21/08/2016 19:52
  הגב לתגובה זו
  1 0
  . העורך הראשי של עיתון "ישראל היום", עמוס רגב, מתערב בתכנים של כתבי העיתון ומטה אותם כדי שיסקרו באופן חיובי את ראש הממשלה בנימין נתניהו – טקסטים ששלחו כתבים לעיתון, בהם נמתחה ביקורת על נתניהו או על מדיניותו. לאחר עריכה, נוספו אליהם משפטים המצדדים בנתניהו או בחברי הקואליציה, והביקורת הוסרה.... נטען כי רגב מעורב בעצמו בבחירת התמונות של אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, המגיעות לדפוס... "ישראל היום", לפי התחקיר, גם ניסה לייחס ליוזמי המחאה החברתית נטיות פוליטיות שמאלניות. ... יחס של העיתון למחאה
  סגור
 • אתה בסדר בראש, התקשורת ?
  גוגו 21/08/2016 15:01
  הגב לתגובה זו
  3 4
  יש מממשלה ויש לה ראש - זה השילטון ואין אחר ! אגב, כל שילטון, גם עם יש לו מעט יכולות, יודע / לומד איך לנצל את התקשורת לטובתו. ובעניין זה, מר בנימין נתנייהו א ל ו ף, איך שאומרים, עם קבלות.
  סגור
 • העורך הראשי של עיתון "ישראל היום", עמוס רגב, מתערב בתכנים של כתבי העיתון ומטה אותם כדי שיסקרו באופן
  מירי 21/08/2016 19:54
  הגב לתגובה זו
  1 0
  התפיסה של רגב היא שדפני ליף צריכה ללכת למצוא עבודה במקום לבלבל את המוח". ... נתניהו קיים באותה תקופה עשרות פגישות עם עמוס רגב ונתן אשל (מתאד תחתוני נשים של ביבי)– שמונה לאחר מכן לסמנכ"ל "ישראל היום".... שמו הרשמי של הביטאון הזה הוא ביביתון "ישראל היום" ניר מודפס שראוי להזרק לפח אצלנו כל ה-רגבים )סיבונים)יוצאים אחרי חריש עם נטייה ימינה... מי לחבב פחות את עמוס רגב או מירי סיבוני???? מאותו יום אני מסרב אפילו לעטוף דגים בעיתון ... " י ש ר א ל ה י ו ם " זה לא עיתון - זה שופר של ביבי כדוגמת הפרבדה של פוטין... מה, ביבי קשור ל"ישראל היום"?!? ב א מ ת ? ! " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו...
  סגור
 • 81.
  ביבי היה צריך לתרום לסגירת ערוץ 10 טעות (ל"ת)
  עובד 21/08/2016 13:23
  הגב לתגובה זו
  4 4
  סגור
 • 80.
  עוד תביא עלינו את יהיר לפיד.....
  התקשורת בארץ 21/08/2016 13:21
  הגב לתגובה זו
  2 4
  אינני ממעריצי ביבי אך נראה שיש יותר מידי שנאה כלפי ביבי ויש לזה הרבה נזק.נקווה ליום שיהיה בכנסת ובתקשורת יותר אנרגיה חיובית.
  סגור
 • 79.
  זבל של ראש ממשלה שזרק את הקשישים לפח (ל"ת)
  תום 21/08/2016 13:20
  הגב לתגובה זו
  13 7
  סגור
 • 78.
  יש לנו תיקשורת שמואלנית עלובה ומגמתית ללא בושה. (ל"ת)
  לא מעריך את ביבי 21/08/2016 13:19
  הגב לתגובה זו
  13 11
  סגור
 • 77.
  נהנתי מאוד מהתגובה של נתניהו
  ביב נתניהו 21/08/2016 13:18
  הגב לתגובה זו
  12 6
  אני לא יודע אם מה ששודר בכתבה הוא נכון אבל נהנתי מאוד מהתגובה של נתניהו שאם כל כך חשוב לכם ערוץ 2 הנאור ויפה הנפש שיאיישו את לשכת נתניהו אנשים רמי מעלה אפה ההגינות שלכם לצנזר את מה שנגדכם אז גם אם אני מושחת אתם לא פחות שלום שלום
  סגור
 • 76.
  אין עשן בלי אש נקודה (ל"ת)
  אא 21/08/2016 13:17
  הגב לתגובה זו
  5 1
  סגור
 • 75.
  הקם ל"ארסך" השקם להורסו - אוהבים אותך יותר מאי פעם ביבי (ל"ת)
  רונן לוי 21/08/2016 12:55
  הגב לתגובה זו
  8 16
  סגור
 • 74.
  לכתבה על בתי החולים גם הוא לא הגיב
  אילנה 21/08/2016 12:49
  הגב לתגובה זו
  11 5
  ראש הממשלה הזה בלי קשר לימין או שמאללא מתעניין באיכות החיים של נתיניו הממושמעיםלא חינוך לא תאונות דרכים לא שוד החקלאים לא השחיתות רק מה אומרים עליו ועל בני משפחתו מעניין אותו
  סגור
 • 73.
  ה"פוסטים" הארסיים האין סופיים שמפרסם ערוץ 2 על ביבי
  ליאון 21/08/2016 12:43
  הגב לתגובה זו
  17 7
  לא הגיע הזמן שהבנדם יגיב סופסופ?
  סגור
 • 72.
  מינוים
  יעקב 21/08/2016 12:30
  הגב לתגובה זו
  3 4
  מתי מונו אנשים לתפקידי יעוץ לפוליטיקאים על פי כישורים ולא על פי קירבה או קשרים. כולם עוסקים באמירת "הן" ובהתחנפות, לכן הם "מקורבים". אנשים "רמי מעלה" אינם אוהבים אנשים בעלי דעה שיכולים להצביע על דרך חשיבה שונה משל הגביר ולהציג אותו כ"לא חכם". שיטת הנצחת הבינוניות, כאשר כל מנהל מעסיק נחותים ממנו, כדי שלא יאימו על כסאו, עובדת בכל מקום.
  סגור
 • 71.
  ארדואן זה כאן. ביבי הוא קופי של התורכי. הם גם בשלטון וגם בוכים (ל"ת)
  סותמים פיות. 21/08/2016 12:29
  הגב לתגובה זו
  18 9
  סגור
 • 70.
  לא יעזור לכם כמה שתשמיצו הנתונים מדברים הצמיחה עלי
  יהודי 21/08/2016 12:20
  הגב לתגובה זו
  9 14
  עליית רמת החיים שיא בקניית מכוניות חדשות שיא בנוסעים לחול כל הביקורת קצף על המים
  סגור
 • נכון העשירים מתעשרים הטינופת ממרוקו נהיים עניים (ל"ת)
  ruyi 21/08/2016 13:20
  הגב לתגובה זו
  2 6
  סגור
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחח (ל"ת)
  צמיחה 21/08/2016 13:19
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור
 • 69.
  ביבי - איך הצלחת להמאיס עצמך על כולם!
  יהלי 21/08/2016 12:18
  הגב לתגובה זו
  21 16
  היחידים שסובלים אותך הם אלו שאתה קונה בכסף. בכסף שאנחנו משלמים מיסים. סופך הפוליטי קרוב
  סגור
 • שקרנית אותי הוא לא קנה ולא מליון איש (ל"ת)
  חי 21/08/2016 12:52
  הגב לתגובה זו
  8 0
  סגור
 • 68.
  הגיע הזמן לנגח את התשקורת (ל"ת)
  רז 21/08/2016 12:16
  הגב לתגובה זו
  11 10
  סגור
 • 67.
  ביבי
  פרץ מרדכי 21/08/2016 12:15
  הגב לתגובה זו
  5 8
  די נמאסת אתה וכל המשפחה אני לא מבין לך לא נמאס לך מאתנו לך הביתה
  סגור
 • ביבי
  אבי 21/08/2016 13:03
  הגב לתגובה זו
  2 5
  העם בחר פעם אחר פעם בביבי .שמאלנים נחנקים מנתניהו זה כייף אחחחח. נתניהו עד 2030 .אם לא טוב לכם תשתו את הביוב של עזה.או פשוט תעופו לנו מהעניים.
  סגור
 • 66.
  עכשיו זה או בעקבות פוטין/ארדואן או הביתה
  דור 21/08/2016 12:13
  הגב לתגובה זו
  9 3
  נתניהו הבין שלא ישרוד את הבחירות הבאות ולכן ממשיך אפילו עם בנט. עכשיו הוא צריך לבחור אם לנסות ללכת בדרכם של רודנים אחרים או לעוף הביתה
  סגור
 • 65.
  גונטז' דמגוג בשקל. ביבי צודק לגמרי.
  שולי 21/08/2016 12:00
  הגב לתגובה זו
  8 9
  איזה מין תגובה מקושקשת זו,למה הוא לא הגיב על משהו אחר. בלבול ביצים. הוא הגיב על כתבה משמיצה עליו. מה לא ברור?! משמיצים אותו-הוא מגיב! אלמנטרי.
  סגור
 • 64.
  שולט במדינה הדרדרנו לגמרי (ל"ת)
  יאיר נתניהו 21/08/2016 11:57
  הגב לתגובה זו
  10 4
  סגור
 • 63.
  נמאס כל כך מהביביהו. עזוב אותנו כבר (ל"ת)
  שרה 21/08/2016 11:54
  הגב לתגובה זו
  20 9
  סגור
 • 62.
  על זה נאמר.
  משה 21/08/2016 11:50
  הגב לתגובה זו
  5 1
  עם מנוולים תתנהג כמנוול.
  סגור
 • 61.
  ביבי ..? הוא אף פעם לא טועה .. הוא מושלם .גם שרה יודעת
  ניר 21/08/2016 11:45
  הגב לתגובה זו
  1 9
  נתניהו מושלם חברים זה ברור .. הוא אף פעם לא טועה .. הוא בודק לעומק הוא החלטי הוא יורד לפרטים לפני שהוא מדבר הוא תמיד עובד לפי המקובל הוא בכלל שא תמים .. הוא לא מבטיח דברים שאינו יכול לקיים הוא מושלם .. גם האקסיות שלו הודו בזה ומצאו להן חתן חדש
  סגור
 • 60.
  אנני תומך שלו היום ולא של הליכוד אבל מעבר לכל ספק שהתקשרות
  ליכודניק לשעבר 21/08/2016 11:42
  הגב לתגובה זו
  13 5
  מנסה להפיל שלטון וזה לא ראוי
  סגור
 • 59.
  סופו הפוליטי של האיש מתקרב והוא אחוז פניקה מטורפת. (ל"ת)
  קורא את הכתוב על הקי 21/08/2016 11:38
  הגב לתגובה זו
  14 10
  סגור
 • 58.
  יש בי "בוז" עמוק לתקשורת השמאלנית המגמתית. אני משווע לשינוי. עד אז, אני לא רואה ולא שומע.
  ישראלי 21/08/2016 11:35
  הגב לתגובה זו
  16 8
  תקשורת שמאלנית שכולה "תשקורת". כמה שהעם "בז" לה, ומשווע, ממש משווע, לשינוי. נתניהו - ראש ממשלתנו היקר! למרות עיסוקיך הרבים לשמירת בטחון המדינה, אנא תביא לשינוי חזק בתקשורת השמאלנית המזופתת הזו. אנא, עשה לנו טובה אישית. אנחנו מתחננים ממש...
  סגור
 • קוף מזרחי שחור (ל"ת)
  ruyi 21/08/2016 13:21
  הגב לתגובה זו
  0 2
  סגור
 • גזען לבקן
  תא גזים 22/08/2016 04:49
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא יאומן איך אלה שמתיימרים להיות יפי נפש ולעשות שלום עם כל העולם במיוחד עם החיות שממזרח ואיך אלה ששישה מליון מהם נרצחו באירופה בתאי הגזים רק לפני 70 שנה נשארו גזענים בעצמם כלפי יהודים אחרים בני עמם. התגובה שלך היא בושה וחרפה. לעצם העניין ביבי ישאר פה עוד הרבה שנים. ב 2003 הוא קיבל מדינה על סף פשיטת רגל עם יחס חוב תוצר של 110 אחוז ועלות גיוס חוב של 10 אחוז. היום יחס חוב תוצר 65 אחוז ועלות גיוס החוב אפסית ועושה רושם שהמדינה חזקה מתמיד. אנשים לא עיוורים. נמשיך להצביע לו.
  סגור
 • 57.
  נתניהו מתרגז
  משה 21/08/2016 11:31
  הגב לתגובה זו
  5 4
  במדיניות החוץ הייתה טעות כאשר הוא הופיע בקונגרס נגד הדעה של אובמה.לפי הפירסומים שעלה במיליארד דולר בירד מהסיוע האמריקאי.זה לא פוגע בשכר הבכירים כמו חברי הממשלה.אבל מצד שני האוצר בגרעון ואין מספיק כסך להגדיל את הקצבאות זיקנה את קצבאות ניצולי שואה.אני בטוח שבממשלה למשל לא יודעים שיש הרבה ניצולי שואה שמקבלים 3600 שקל לשנה או בחישוב חודשי 300 שקל לחודש.האוצר התנגד בפני בגץ לתקן את העוול.פשוט נגמר הכסף כנראה .חילקו לחרדים לליברמן לבית היהודי לחברי הליכוד בממשלה.ול קצבאות זיקנה שנתניהו בזנו קיצץ אותם ולניצולי שואה עם 300 שקל לחודש שבכלל הקציב יאיר לפיד כאשר היה שר האוצר..ובכן לקצבאות זיקנה לא נשאר.אני חושב שאם במדיניות חוץ נתניהו חוץ מיחסיו עם אובמה הסתדר לא רע מבחינת כלכלית הוא נכשל כאשר יש אלפים ללא דירה .מחירי הדירות עלו לשמיים.משכירי דירות ל50 אחוז מהזוגות הצעירים שגרים בשכירות כבר לא יודעים בכמה לעלות את שכר הדירה.
  סגור
 • 56.
  הנזק שביבי גרם לדור שלי
  אמיר 21/08/2016 11:24
  הגב לתגובה זו
  13 7
  לא נשכח ולא נסלח לעולם.
  סגור
 • 55.
  "נתניהו פעם אחר פעם מנצח בבחירות" ?
  היסטוריון 21/08/2016 11:23
  הגב לתגובה זו
  4 4
  להזכירכם: ב 96 הוא ניצח את פרס ( גם אני הייתי מנצח אותו) ב 99 הפסיד לברק. תבוסה. במהלך 7 שנים היה אזרח מודאג כי שרון הביס אותו בבחירות בליכוד פעם אחר פעם. ב2005 הפסיד לאולמרט. תבוסה. ב 2009 הפסיד לציפי ליבני ( שויתרה על החרדים ועל הממשלה לנתניהו) ב 2013 הוא ניצח את לפיד ושלי. ב 2015 הוא ניצח את בוז'י (גם אני הייתי מנצח אותו). בעיקרון מדובר בלוזר (לא סידרתי, רגיל) שכמו תרנגולת עיוורת מוצא גרגיר מידי פעם, רק שיש דמות מביכה או מגוכחת מטעם האופוזיציה להתמודד מולה.
  סגור
 • ביבי
  הפרשן 21/08/2016 15:18
  הגב לתגובה זו
  0 3
  כל זמן שהפרנקים הרוב ביבי ישלוט היחידים שיכולים לשנות זה הרוסים שיעברו למרכז
  סגור
 • 54.
  ערוץ 2 אינו הוגן ובמיוחד כלפי נתניהו
  שלמה גרינברג 21/08/2016 11:23
  הגב לתגובה זו
  10 8
  הטינה כנגד נתניהו, גם על בסיס אישי, כ"כ בולטת עד שעולה החשד שאולי יש כאן משהו אישי של כמה מהכתבים. למה? קשה להבין, זה עניין לפסיכולוגים, אבל לפחות זה מושך כותרות
  סגור
 • 53.
  ביבי זה לא העיניין - העיניין זה דיקטטורה
  lo 21/08/2016 11:22
  הגב לתגובה זו
  8 4
  ראש ממשלה צריך ללכת הביתה אחרי 8 שנים - לא משנה מי זה... כמו בארהב אחרת זה כבר לא דמוקרטיה
  סגור
 • בישראל לא שלטון נסיאותי. ב1996 נתניהו הציע שלטון נשיאותי אבל "דמוקרתים" שמולנים לא קיבלו! (ל"ת)
  בוריס 21/08/2016 11:45
  הגב לתגובה זו
  4 2
  סגור
 • תחזור לרוסיה וקח את הזונה איתך (ל"ת)
  ruyi 21/08/2016 13:22
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • ניכר שאינך מבין אתה לא קורא או מבין הפוך לפי שגיאות הכתיב שלך עליך ללמוד לקרוא (ל"ת)
  אבי 21/08/2016 12:08
  הגב לתגובה זו
  1 2
  סגור
 • 52.
  אני כבר מזמן הפסקתי להתענין במה שכותבים
  אזרח פשוט 21/08/2016 11:21
  הגב לתגובה זו
  6 4
  או אומרים על נתניהו ומשפחתו עיתונאים ופרשנים מטעם. כי אני כבר יודע את התחלת הסיפור וגם את סופו. זה שמשפחת נתניהו נהנתנית זה ברור מהתחלה -כי איפה הם גרים באופקים? גם לא בדירת שיכון ציבורית. ובאיזה סביבה הם חיים -כולה תותים אז בגלל זה נתניהו לא כשיר? בעיני בהחלט לא. כשאני מסתכל מה קורה בסביבה הקרובה לנו ואפילו באירופה המונח השגור של ברק-ווילה בז'ונגל ממש מבטא את המצב האמיתי שלנו. האם כל מה שקורה אני מבסוט ממנו בוודאי שלא. האם אפשר קצת לעשות יותר טוב אני חושב שכן אבל בסך הכל המצב יציב ושפיר ולאט לאט ישראל בונה ומתפתחת
  סגור
 • 51.
  הקוזק הניגזל - מחריב הבית ה3 (ל"ת)
  תבכה גזלן קמצן 21/08/2016 11:19
  הגב לתגובה זו
  11 3
  סגור
 • ביבי טרוריסט-"סוכן מס' 2804 של ארגון רצח בינלאומי CFR"-GOOGLE
  צביקה 21/08/2016 19:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הסיפור גם ניצחו ישראל את בני בנימין, ... בַּיָּמִים הָהֵם אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו יַעֲשֶׂה" (שופטים כא כה) "כִּסְדֹם הָיִינוּ, לַעֲמֹרָה דָּמִינוּ" (ישעיהו א ט). וְהִנֵּה אַנְשֵׁי הָעִיר אַנְשֵׁי בְנֵי-בְלִיַּעַל נָסַבּוּ אֶת-הַבַּיִת כל השנאה לנתניהו נרכשה על ידו באישיותו החמדנית והביזארית לכסף... החמדנות זה הטענה /אשמה הקלה,מול נזקיו להרס חברתי ועושק... מי צריך אויבים אם יש נתניהו. משחית כל חלקה טובה... הוא פועל מתוך יצר הרס ורצון לחבל... הצמיחה לנפש אפסית, רמת החיים עומדת במקום, הפריון קפוא והשכר לא זז.. ב-2010 הזהיר מומחה המנהרות יוסי לנגוצקי את ידידו הוותיק נתניהו מפני "המחדל המדהים" שבהתעלמות מהאיום התת־קרקעי. התשובות שקיבל אז מעידות על אדישות רה"מ לנושא - עד שהיה מאוחר מדי. יאיר נתניהו, הלבין כספי תרומות פוליטיות עבור אביו. לשם כך, נעשה שימוש בדרכונים מזויפים, חברות קש בפנמה, ועו"ד של משפחת פשע בנו, יאיר נתניהו, קיבל לכאורה דרכון עם זהות מזויפת לפתיחת חשבון בנק בפנמה, אליו הוזר
  סגור
 • 50.
  ביבי, בכינות היא סימן לחולשה ולא למנהיגות
  אלון 21/08/2016 11:17
  הגב לתגובה זו
  15 4
  ביבי ממשיך להתבכיין על התקשורת ולא מקבל שבארץ יש אמצאי תקשורת ששונים מ״ישראל היום״. מבחינת ביבי, כל כלי התקשורת היו צריכים להיות בבעלות שלדון המהמר. וכולם היו צריכים רק להלל את ביבי ושרה. כמו אמצעי התקשורת ברוסיה וטורקיה שמותר להם רק לשבח את המנהיגים. אחרת הם נסגריים והעיתונאים ונשלחים לכלא.
  סגור
 • טום פרידמן כתב טור בסוף השבוע שנקרא
  דודידו 21/08/2016 19:59
  הגב לתגובה זו
  0 0
  -APR-7-2014 טום פרידמן כתב טור בסוף השבוע שנקרא "שלדון: חבר` איראן הטוב ביותר "ואמר כי איראן ושלדון אדלסון כבר עובדים כדי להשמיד את ישראל על ידי הארכת הכיבוש ... THE NEW YORK TIMES - APR-7-2014..............- APR-7-2014 ??? ??????? ??????? ??????? ? ???????? ???????? ??? ????????? "??????: ????` ?????? ???? ", ??????, ??? ???? ? ?????? ???????? ????????, ????? ?????????? ???????, ????????? ????????? . THE NEW YORK TIMES APR-7-2014 .
  סגור
 • 49.
  האם יש עיתון או אתר או ערוץ שהוא ממש בעד ביבי ?
  איש 21/08/2016 11:12
  הגב לתגובה זו
  4 3
  אפילו לישראל היום, שהוא הביביתון , מתגנבת מידי פעם איזה דבר ביקורת קטנטן על ביבי הגדול או ביבי הקטן (ויש כאלה האומרים, בסודי סודות, שמצאו דבר ביקורת לא חיובית על המלכה שרה). אולי בערוץ הכבלים בחלק של נשיונל גיאוגרפי לא הייתה אף פעם ביקורת כנ"ל - ולכן מומלץ למשפחת נתניהו לצפות בערוץ הזה במקום לקרא עיתונים או לצפות באתרים או בערוצים (?).
  סגור
 • PRAVDAשל פוטין משרתת את ביבי בנאמנות.
  סיון 21/08/2016 20:02
  הגב לתגובה זו
  0 0
  - APR-7-2014 ??? ??????? ??????? ??????? ? ???????? ???????? ??? ????????? "??????: ????` ?????? ???? ", ??????, ??? ???? ? ?????? ???????? ????????, ????? ?????????? ???????, ????????? ????????? . THE NEW YORK TIMES APR-7-2014.................מימרן בחקירה: נתניהו קיבל ממני 200 אלף דולרארנו מימרן, הנאשם בפרשת העוקץ של המאה בצרפת, העיד בחקירתו הראשונה כי העביר לראש הממשלה, בנימין נתניהו, 200 אלף דולר וכי היה מעורב במערכת הבחירות של שנת 2009 "ז'אק מימרן, האב המוזכר כחשוד י.................מימרן בחקירה: נתניהו קיבל ממני 200 אלף דולרארנו מימרן, הנאשם בפרשת העוקץ של המאה בצרפת, העיד בחקירתו הראשונה כי העביר לראש הממשלה, בנימין נתניהו, 200 אלף דולר וכי היה מעורב במערכת הבחירות של שנת 2009 "ז'אק מימרן, האב המוזכר כחשוד י.
  סגור
 • 48.
  כולם תומכים בנתניהו - כי כולם מתעבים שמאלנים תחמנים ושקרנים (ל"ת)
  כולם תומכים בנתניהו 21/08/2016 11:11
  הגב לתגובה זו
  11 15
  סגור
 • אשל-שביבי נקלט במצלמה בצורה החדה ביותר:
  ריטה 21/08/2016 20:03
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אשל-שביבי נקלט במצלמה בצורה החדה ביותר: האופי הפגום, האטימות לערכים בסיסיים... מה הוא? נוכל? סוטה? נבל ?... המצלמה הונחה מתחת לחצאית אחרת. וזה כנראה עושה את כל ההבדל עבור נתניהו... וא אדם מגעיל, איש פסול, לא ראוי. לא רק בלתי ראוי ללשכת ראש הממשלה, הוא אינו ראוי לחברת בני אדם בכלל. ואז בא רה"מ ואומר לא. בעיניי הוא כן ראוי... ברור: צלם תחתוני אישה ירכיב את הממשלה שלנו. זה מה שרה"מ רצה... ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו-זה מאפשר לו יותר בקלות לשמור על כסא(מעור צבי...) בלי לעשות כלום... "אנחנו אירופאים עדינים,לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם,המרוקאים "...שרה... " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו...
  סגור
 • 47.
  צודק לגמרי. הלשכה בסדר גמור והתקשורת מבחילה, ירודה וצהובה. נקווה שבמהרה יהיו כאן אוד ערוצים. (ל"ת)
  ד״שׁ 21/08/2016 11:09
  הגב לתגובה זו
  9 10
  סגור
 • 46.
  נתניהו צודק בהחלט.
  אבי 21/08/2016 11:07
  הגב לתגובה זו
  12 11
  התקשורת מלבה שינאה בעם, אינה הוגנת ואף פעם לא מפרסמת דברים טובים, שנתניהו בפרט וממשלתו בכלל עושים. אכן יש מקום למהפכה בתיקשורת, גם במחיר פגיעה בחופש הביטוי. או שיהיו הוגנים ומאוזנים, או שילכו הביתה. אינני רוצה לממן תיקשורת שלעיתים רבות היא אנטי ישראלית, בגלל שינאת נתניהו. הגיע הזמן שבתקשורת יבינו, העם בחר נתניהו וצריך להשלים עם רצון העם, זוהי דמוקרטיה אמיתית. מה שמנסים לעשות בתיקשורת זה אולי חופש הביטוי אבל אנטי דמוקרטי בעליל. שילטון מורידים רק בקלפי ובדרך הוגנת ודמוקרטית.
  סגור
 • נתניהו הפליץ סרטון-"הערבים מגיעים בכמויות(כמו בהמות?)אדירות אל קלפי"-
  דודידו 21/08/2016 20:05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יאיר נתניהו, הלבין כספי תרומות פוליטיות עבור אביו. לשם כך, נעשה שימוש בדרכונים מזויפים, חברות קש בפנמה, ועו"ד של משפחת פשע.............................לחש ביבי לאוזנו החרשת של הרב כדורי הסינילי...הם(השמאל)הם לא יהודים-מסית??? Putin Says Israel is Training ISIS Jihadists כישלון מהדהד: עלייתו ונפילתו של ארגון הטרור דאע"ש...................התמונה ההיא עם ארנו מימרן - הדוניסטית, דקדנטית, ראוותנית - הולמת את האני האמיתי של בנימין נתניהו: ג'יגולו בא בימים שכעומק הארנק שמולו, כן גודל התמסרותו ומה כי הפך לפוחלץ. פוחלץ שבה הוא נראה על גזוזטרת מסעדה בחוף מונקו בחברת איש העסקים היהודי צרפתי ארנו...מנהל מדינה. ברור שממרן חיזר , מימש את ״ קנה לך חבר ״ ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו-זה מאפשר לו יותר בקלות לשמור על כסא(מעור צבי...) בלי לעשות כלום... " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את רובי הלייצן "דרש ביבי משריו...
  סגור
 • 45.
  ידיעות אף מילה על שוד הקשישים
  מיקי 21/08/2016 11:07
  הגב לתגובה זו
  7 2
  אף מילה על שוד הקשישים בידי האינסטלטורים היום בידיעות אחרונות ! למרות התחקיר של חיים הכט . אבל על בקבוקי שרה נתנייהו עמודים שלמים ! קשישים שמשלמים עשרות אלפי שקלים על ברז במיטבח לא חשוב לידיעות אחרונות ! בושה
  סגור
 • 44.
  בן ניתאי
  ז'בו 21/08/2016 11:06
  הגב לתגובה זו
  3 2
  הכי טוב שיחזור ליהיות בן ניתאי ההיסטורי.
  סגור
 • 43.
  תגובה חצופה
  דן 21/08/2016 10:59
  הגב לתגובה זו
  9 5
  במדינה מתוקנת היו מעמידים לדין מגיבים עזי פנים כלפי ראש ממשלה.הארסיות נובעת מהעתונאים שונאי ישראל שהיכו שורשים עמוק בתוך תקשורת חד-צדדית.הגיע הזמן להראות מי נבחר לשלטון ...
  סגור
 • ביבי הוא פרנוי-רודפים אותו צל של עצמו.סכיזופרניה מתקדמת אצלו.
  סיון 21/08/2016 20:31
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אבל כשבלילה(מעשה שהיה) נעצרת שיירת ראש הממשלה הכבדה,ארבעה רכבים שחורים ועוד ועוד מאבטחים ומגינים ורכבים...ונפלט ממנה ב-ח ו ש ך אל כביש מספר אחד(1) בצעקות היסטריות,גבר לא צעיר שהוא עילת הכל...כי א ש ה אחת לא רוצה שהוא ישאר איתה באותו אוטו...ושמה ללעג את את כל האבטחה ובעצם את כ ל המדינה.. . " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו.............נתניהו הצליח להשתלט גם על אגף החקירות. ניצב משנה ערן קמין, סגן ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה מרכז עתה את צוות החקירה החוקר בפרשת מעונות ראש הממשלה והוא האיש האמור לחקור בקרוב................................אם הסובבים אותה לא היו מאשרים זאת: היא הייתה צורחת!... כך הופיע ביבי יום אחד לישיבת הממשלה עם עין אחת פגועה... ביבי סיפר על "גרגיר חול" שכביכול חדר לעינו... ל"גרגיר החול" יש שם: שרה נתניהו שהתנפלה על ביבי באחת מהתקפות הטירוף והזעם עם סכין ביד!... הסיבה: חשד שביבי (שוב!...) בגד בה...היא יכולה ואתם???? יאיר נתניהו, הלבין כספי תרומות פוליטיות עבור אביו. לשם כך, נעשה שימוש בדרכונים מזויפים, חברות קש בפנמה, ועו"ד של משפחת פשע " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "
  סגור
 • נכון. במדינה מתוקנת כמו טורקיה לדוגמה.
  קורמורן 21/08/2016 12:09
  הגב לתגובה זו
  0 3
  אדון דן הנכבד. הבנתך במהותה של דמוקרטיה, דורשת טיפול דחוף, לימודי אזרחות למשל. הרעילו לך את המוח עם קשקושים שהתקשורת שמאלנית ? אין שמאל אמיתי כאן והאמת היא שחוסר האיזון נוטה יותר ויותר ימינה.
  סגור
 • 42.
  התקשורת בידיים שלך, לן על דברי ז'בו חנך או שבור!
  זאב 21/08/2016 10:58
  הגב לתגובה זו
  4 3
  העיקר תפסיק לשחק לידיים שלהם, די!!!
  סגור
 • 41.
  פוסט ארסי
  אזרחית 21/08/2016 10:55
  הגב לתגובה זו
  5 8
  עצוב ומדיר שינה במה עסוק ראש הממשלה .
  סגור
 • 40.
  ביבי
  ים 21/08/2016 10:54
  הגב לתגובה זו
  5 8
  ראש הממשלה הגרוע ביותר בתולדות העולם.יומו יגיע כמו כל כלב
  סגור
 • 40
  דב 21/08/2016 12:25
  הגב לתגובה זו
  0 1
  ויומך כנראה מהר יותר. שפת הביבים שלך היא פרצופך.
  סגור
 • חפש מי ינענע אותך (ל"ת)
  איחי 21/08/2016 11:20
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • 39.
  די לכיבוש
  דן 21/08/2016 10:51
  הגב לתגובה זו
  8 6
  הגיע הזמן לנקות את שלשת האורוות המצחינות שמכונות ערוץ 1 ערוץ 2 וקלי דצל
  סגור
 • 38.
  הפוסט
  שלמה 21/08/2016 10:48
  הגב לתגובה זו
  0 8
  הבעיה היא לא הכתבה ששודרה ולא הפוסט של ראש הממשלה. הבעיה היא איך המדינה מנוהלת ע"י ראש הממשלה. דוגמה הכי פשוטה היא הפוסט של ראש הממשלה. לראש הממשלה יש צוות של עוזרים שהם אנשים שמונו ע"י ראש הממשלה לבצע תפקידים מסוימים. זה שראש הממשלה בכבודו ובעצמו כתב פוסט ולא נתן לעוזרו האחראי על הנושאים האלה לכתוב את הפוסט, זה לבד מעיד על ראש הממשלה כמנהל גרוע. ניהול גרוע לא שייך לימין או שמאל. ניהול גרוע שייך לניהול.
  סגור
 • 37.
  השמאל לא מבין שהשנאה שלו מרחיקה אותו מהשלטון
  אזרח פשוט 21/08/2016 10:46
  הגב לתגובה זו
  17 9
  לא יעזור לשמאל כלום הם רק מחממים את עצמם כל כתבה כזו מחזקת את הימין
  סגור
 • הבעיה של ביבי שהוא יוצר שנאת חינם והעוזרת הראשית שלו מירי רגב
  אבי 21/08/2016 11:14
  הגב לתגובה זו
  9 7
  שמלבים שנאת חינם רק כדי לתחזק את כיסאו.
  סגור
 • זו לא הבעיה של ביבי. זו הבעיה שלנו, האזרחים.
  קורמורן 21/08/2016 12:21
  הגב לתגובה זו
  5 1
  שנאת החינם מטרתה לעוור את עינינו בנושאים החשובים באמת. למשל הכוונה בתקציב הבא להוריד מס עסקים ויחד איתו להפחית מתקציבי הרשויות המקומיות ולהפחית שרותים לאזרח. האם ידוע לכם כי החלק היחסי מהתקציב המוקדש בישראל לבריאות הוא פחות מחצי מהמקובל במדינות ה OECD ? האם ידעתם כי הצפיפות בכיתות היא מהגרועות במדינות המפותחות ? האם ידעתם כי ההמלצות להגדיל את מספר הניידות של משטרת התנועה במטרה להפחית תאונות דרכים הנובעות מנהיגה פראית, אינן מבוצעות ? במקום זה רוכשים עוד ועוד מצלמות מהירות שבמקרה הטוב "עושות כסף". האם אתם ערים לעובדה כי רכושם של חקלאים החיים במרכז הארץ הפך הפקר כאילו חזרנו לתקופה שלפני קום המדינה ? אז אל תבלבלו לי את המוח עם ה"שמאל" וה"מזרחים" ועוד המצאות חדשות לבקרים שנועדו להסחת הדעת מהעיקר.
  סגור
 • הכלבים נובחים והשיירה עוברת. (ל"ת)
  זיוה נחמני 21/08/2016 11:07
  הגב לתגובה זו
  4 3
  סגור
 • 36.
  ככל שמתארך זמנו של ראש ממשלה כך מתרבים המתנגדים
  אלי 21/08/2016 10:46
  הגב לתגובה זו
  13 2
  ולכן הוא צריך להשקיע זמן רב יותר בהשרדות ע"ח ניהול המדינה ובוחר נאמנים על חשבון אנשים מתאימים יותר. זה חוק טבע האדם ואנחנו האזרחים צריכים להיות ערים לתופעה.
  סגור
 • 35.
  כל מכה שבביבי יחטוף יקרב אותנו ליום שיעוף מהעיניים שלנו..ושלא נראה אותו יותר (ל"ת)
  פלוס מיס פיגי ויאיר! 21/08/2016 10:44
  הגב לתגובה זו
  10 9
  סגור
 • 35
  דב 21/08/2016 12:23
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מה לעשות והדמוקרטיה נגדך. והיא תמשיך להיות כזאת. כל עוש אתה ממורמר - אני נהנה.
  סגור
 • 34.
  איפה האדם
  Mk 21/08/2016 10:43
  הגב לתגובה זו
  2 0
  איפה האדם שיוציא סוף סוף את האמת לאור עם הוכחות סופיות. איפה האומץ הציבורי אם שרה ויאיר קובעים האם יש תככים וכו ואם לא תרדו מהנושא
  סגור
 • 33.
  אין חדש תחת השמש, גם האתר הזה אנטי ביבי (ל"ת)
  עמי 21/08/2016 10:40
  הגב לתגובה זו
  8 4
  סגור
 • 32.
  כל יום שישי בערב יש מתקפה נגד הימין. עד לפני כחודש כל הפנל היה מורכב מאנשי שמאל.לאחרונה כביכול לאזן
  יוסי 21/08/2016 10:27
  הגב לתגובה זו
  16 14
  היה שמאל מוחלט. מנצלים את העובדה שדתיים והרבה אנשי ימין לא רואים ולא מופיעים בטלוויזיה. לאחרונה הם מביאים איש ימין אחד לאיזון זה בדרך כלל נדב העצני. האיש צריך להתמודד עם חמישה אנשי שמאל. לפעמים נראה שהערוץ הזה מנותק מהעם מייצג רק את עצמו.
  סגור
 • 32
  דב 21/08/2016 12:22
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מה אינך מבין? זו קבלת השבת שעורך השמאל הישראלי לעם ישראל, בבחינת "עונג שבת."
  סגור
 • 31.
  זה מה שצריך לעשות לערוץ 2 המתועב:
  גרשון 21/08/2016 10:27
  הגב לתגובה זו
  13 16
  ערוץ 2 מקיש את מדינת ישראל ועם ועם ישראל בארס הזורם ממלתעותיו המתועבות, יש להחרים את ערוץ 2 טוטאלית. ההחרמה תגרום להתמוטטו הכלכלית של קן הצרעות השמאלני הזה.
  סגור
 • 30.
  פוסט ארסי של ערוץ 2
  יוסי 21/08/2016 10:24
  הגב לתגובה זו
  15 9
  חבל שערוץ 2 לא רואה את הכתבות שהוא מגיש נגד נתניהו טוב מאוד שנתניהו כותב פוסטים נגד הערוץ
  סגור
 • 29.
  הסטליניסטים
  מאיר פ 21/08/2016 10:17
  הגב לתגובה זו
  11 8
  מה הפלא , קבוצות לחץ עם הרבה כסף פועלות נגד הורדת יוקר הנחיה, מחירי הדירות ועוד, האם שר האוצר וכול עוזריו יכולים להם ?.. כל גן נגד ראש הממשלה , קבוצות לחץ באמצעות כמה כתבים מפעילים מכבש לחצים הגד ראש הממשלה בינימין נתניהו והגד משפחתו ... רגילים קבוצות אחו לשליטה במדינה קטנה כמו ישראל ופוחדים לעבד זאת ... חבל שישנם יהודים אשר מוכנים ללכת נגד המדינה רק בשביל חופן דולרים מהדוד סם..למזלנו יש חנו ראש ממשלה חזק
  סגור
 • 28.
  מה שייך.
  מיואש 21/08/2016 10:17
  הגב לתגובה זו
  6 9
  למה שייכת כתבה נגד נתניהו למסר כאילו הולכים נגד הימין? מדוע משייך נתניהו או עושה דברו את התנהלותו כאילו זה נגד הימין? גם שאולמרט נחקר אמרו שזה כנגד המרכז או השמאל? נתניהו הוא ראש הממשלה הבכיין מעולם שהיה כאן. בושה וכלימה. במקום לנהל מדינה ובעיותיה כול הזמן עסוק בלהכפיש אחרים בנסיון להפילו ולהפיל את הימין...
  סגור
 • 27.
  מבייש אותי שזה ראש הממשלה שלי
  דודו 21/08/2016 10:16
  הגב לתגובה זו
  24 18
  ומרגיז אותי להבין שרק בתמימותי בחרתי ליכוד, כי לא הבנתי אז עדיין איך ביבי מבשל לנו שנאת אחים, ולא מעוניין בכלל לפתור את הקשיים של מעמד הביניים בישראל.בושה לעם ישראך שזה ה " מנהיג " שלו.
  סגור
 • הסבר-ביבי הוא עם IQ180...בין גאון לקרטין רק IQ1 מפריד...
  ריטה 21/08/2016 20:27
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לפי התנהגותו של ביבי "סוכן מס' 2804 של ארגון רצח בינלאומי-CFR"יש קריסת מערכות גוברת עם סכיזופרניה...ביבי מאשים את כולם-דפרסיה עם פראנויה.....הוא בבית נפגש עם טרור של שרה הלא נורמלית...יחס שלה אל קאיה הרבה יותר רציונלי............בהיסטוריה היו די הרבה מקרים של מנהיגים שהתחרפנו ואיבדו את הקשר עם המציאות (לדוגמא: קליגולה, צ`אוצסקו ואידי אמין בעבר, ארדואן ונתניהו בהווה ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) ......אבל כשבלילה(מעשה שהיה) נעצרת שיירת ראש הממשלה הכבדה,ארבעה רכבים שחורים ועוד ועוד מאבטחים ומגינים ורכבים...ונפלט ממנה ב-ח ו ש ך אל כביש מספר אחד(1) בצעקות היסטריות,גבר לא צעיר שהוא עילת הכל...כי א ש ה אחת לא רוצה שהוא ישאר איתה באותו אוטו...ושמה ללעג את את כל האבטחה ובעצם את כ ל המדינה.. . " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... ..
  סגור
 • אז יהיר לפיד?! תן אלטרנטיבה רצינית! (ל"ת)
  רונית 21/08/2016 13:24
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • מול שקרניהו נסרללה -דובר תמיד אמת ולעניין.
  סיון 21/08/2016 20:20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נאסרללה או חנין זועובי פחות נזק מביבי-שרה ולהקת פודלים מורחבת.
  סגור
 • גם יאיר לפיד וגם בוז'י וגם ישראל כץ וגם צחי הנגבי
  כולם ראויים לתפקיד 21/08/2016 17:26
  הגב לתגובה זו
  1 2
  לדעתי צחי הנגבי הוא אלטרנטיבה מעולה אבל סביר שלא יתמודד מול נתניהו.
  סגור
 • 27
  דב 21/08/2016 12:20
  הגב לתגובה זו
  0 1
  ומבייש אותי שאתה אזרח ישראל, שאיננו מבין מה זו דמוקרטיה, והצבעת הרוב.
  סגור
 • 26.
  ידיעה מרעישה מהבוקר .
  חוקר באינטרפול 21/08/2016 10:13
  הגב לתגובה זו
  5 8
  ממשרד ראש הממשלה פנו אלינו הבוקר בדחיפות שהתגלה בחדר הישיבות על כיסא , זחל ארסי מסוג "נידבקטוס לכיסאוס" והם שואלים מה לעשות . אז קודם כל לא לזוז , אנחנו שולחים צוות חילוץ . שנית ויותר חשוב , שכל השרים וראש הממשלה שהשתתפו בישיבה , יעשו ריקול דחוף לעצמם לקופסאות הקרטון בכניסה לכנסת . מי שם שם את הזחל ? האם ערוץ 2 ? החקירה בעיצומה !
  סגור
 • 25.
  תשקורת
  נתניהו צודק 21/08/2016 10:12
  הגב לתגובה זו
  17 12
  הגיע הזמן שירוץ 2 וערוץ 10 יחטפו על הרעל שמזריקים למדינה הזו כבר 30 שנה.
  סגור
 • 25
  דב 21/08/2016 12:19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אכן. אך יש דבר פשוט ונכון יותר: להוריד את הרייטינג לאפס. רק הבבונים שלהם מתי המעט הבטלים בששים, כאשר רק אלה יצפו, הכל יתמוטט והערוצים הללו ייעלמו (אם כי חושש אני כי ג'ורג' סורוס הקומוניסט המיליונר מארה"ב ודומיו יזרימו להם כסף להנשמה מלאכותית. העיקר להמשיך ולהשמיץ את מדינת ישראל). או למשל ואפילו יותר אפקטיבי: חרם של הצרכנים על המפרסמים בשני ערוצי התעוב הללו.
  סגור
 • 24.
  הבבונים אוהבים להרוג את השליח ולהעריץ את הנחש (ל"ת)
  ציניקן 21/08/2016 10:11
  הגב לתגובה זו
  6 11
  סגור
 • נראה לי שאתה הבבון או ברמה נמוכה יותר.... (ל"ת)
  שכ 21/08/2016 10:41
  הגב לתגובה זו
  6 3
  סגור
 • 23.
  משפ' ביביהו הדבר הגרוע ביותר שקרה לישראל.עוד נתגעגע לימים האלה כי הימים הבאים יהיו גרועים יותר
  דוד אמזלג 21/08/2016 10:11
  הגב לתגובה זו
  11 12
  יאללה ביתר יאללה שיהיה שבוע טוב לדוד הפועל מאופקים ואפללו משדרות שאוכלים חרה בטונות ממנו ומצביעים לו כי הוא "מזרחי".
  סגור
 • 23
  דב 21/08/2016 12:14
  הגב לתגובה זו
  1 1
  לכשישאלוך: מהיכן אתה יודע? תאמר כמו כל האהבלים המצויים: מהתקשורת. ואם התקשורת מעוותת ומסלפת, ומשקרת ומבלפת? אנא, הבט במראה וחשוב. האם אתה מסוגל?
  סגור
 • עוד מרוקאי מתוסכל
  שימי 21/08/2016 10:34
  הגב לתגובה זו
  6 4
  לא יעזור לך ר. ק. נתניהועד2030 שמאלן
  סגור
 • 22.
  שרה ויאיר ממלאים את כל התפקידים החסרים לו
  אבי 21/08/2016 10:10
  הגב לתגובה זו
  8 7
  מה הבעיה פה?????
  סגור
 • 21.
  ביבוש
  אלי 21/08/2016 10:08
  הגב לתגובה זו
  4 12
  אין עשן ללא אש. ממש לא נאות וענייני להחזיק תיקים בכיס והכתבה היתה עניינית לכל הדעות חוץ מביבוש שלא התאים לו
  סגור
 • 20.
  אודי סגל
  גבריאל 21/08/2016 10:07
  הגב לתגובה זו
  17 11
  איש שמאל שהיה שפוט של שרון ואולמרט בידיוק כמו גיא פלג מאותו ערוץ עלוב ושיקרי מבית יוצרו של נוני מוזס.הכתבים השפוטים של מוזס כל כך עלובים ומעוותים את המציאות והכל מהשינאה לביבי.האמת שאני לא צופה בכתבות המעוותות של ערוץ 2.אתם אכולי פחד ביבי ראש הממשלה ושר התיקשורת יטפל בכם חבורה של שקרנים ונאלחים.אני מביאים לשידור את כל מפוטרי ביבי נתניהו אך ורק בישביל להשמיץ ומשלמים להם על זה .בושה וחרפה.איכס....
  סגור
 • 20
  דב 21/08/2016 12:11
  הגב לתגובה זו
  1 1
  דבריך חקוקים על קיר הברזל. תבוא על הברכה.
  סגור
 • שרון?שמאלןjQuery2030029108162409677174_1471765279318,
  אזרח מודאג 21/08/2016 10:46
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יפה. לאן הגעת? גם שרון שמאלן???? כול מי שלא מוצא חן בעיניך הוא שמאלן? עוד בוגר של שפטל????מה יהיה?
  סגור
 • שלא יעיזו לומר אמת. זה לא התפקיד של עיתונאי!
  מק 21/08/2016 10:45
  הגב לתגובה זו
  5 2
  עיתונאי צריך קשרים עם השלטון. אסור לו להשמיץ
  סגור
 • 19.
  אולימפיאדת עלובי החיים !!!
  מייקל 21/08/2016 10:05
  הגב לתגובה זו
  20 9
  להלן תגובתי, לכתבה המופקרת הנ"ל בערוץ 2 : זה לא סוד, שהערוץ הקורס הזה (שרבים כמוני מדירים צפייתם בתכניו העלובים), מנהל מרוץ שליחים מהיר מול ערוץ 10 לפיו מתחרים ביניהם 2 הערוצים הגוססים, מי ישיג יותר כותרות מכפישות וישדר יותר רפש על בני ביתו של ראש הממשלה ? אלא שעל רקע האולימפיאדה המתקיימת בימים אלה בריו עשוי המרוץ ההזוי הזה להסתיים כנראה בהענקת חצי מדליה מברזל חלוד לכל אחד מהצצדים "המנצחים" בתיקו.
  סגור
 • 19
  דב 21/08/2016 12:10
  הגב לתגובה זו
  2 1
  יפה אמרת וכתבת. ערוצים אלה מתועבים. מותר וחובה לבקר. אך בהוגנות ובהגינות. ואלה מהם והלאה כרחוק מזרח ממערב. זו המילה המתארת אותם נכונה: מתועבים.
  סגור
 • 18.
  תתפטר
  מוטי 21/08/2016 10:02
  הגב לתגובה זו
  5 10
  בגלל אנשים כמוך תפוצת העיתון יורדת ניר תחפש לך עבודה של שפנים
  סגור
 • 17.
  ראש ממשלה אסון...
  דניאל תורגמן 21/08/2016 10:02
  הגב לתגובה זו
  12 16
  אזרחי ישראל וגם חברי הליכוד... מתי תפנימו שיש לנו ראש ממשלה שהוא אסון לאומי בכל פרמטר שתבחרו.ואני לא שמאלני בדעותי או במה שבחרתי...
  סגור
 • 16.
  ביבי אתה וארדואן אותו הדבר
  ארדואתנינו 21/08/2016 09:59
  הגב לתגובה זו
  17 19
  שניכם מסוכנים למגינה
  סגור
 • 15.
  ביבי צודק
  לירן 21/08/2016 09:58
  הגב לתגובה זו
  12 15
  גם את הכתבה על הבני 80 שעובדים בניקיון לא היה צריך לשדר. צריך להציג הכל באור חיובי כאילו אנחנו חיים בשוויץ למה ישראל היום היום גם לא עושה אולפן שישי ומשבחת ומהללת את פועלו של ראש ממשלתנו הנבחר. במקום זה בא באיזה כתב חסר ניסיון ומציג לנו עבודות קיימות על האנשים הקרובים ביותר לראש הממשלה שמחליטים בסופו של דבר על חיינו. ממש גועל נפש צריך צריך לסגור את ערוץ 2. ולשדר רק את ערוץ 20 וביביתון. תלמדו קצת מארדואן..
  סגור
 • לא צריך לסגור את כל הערוץ רק את חברת החדשות
  שלומי 21/08/2016 10:17
  הגב לתגובה זו
  5 6
  שערוץ 2 יתעסק במה שהממשלה יעדה לו: פרסומות של המונופולים הגדולים ותוכניות ריאליטי, כלאמר לא ריאליטי ראלי, ראליטי בכאילו עם ישבנים עסיסיים בבגד ים אדום. ככה העם יגורה עשיית ילדים ויצרוך מותגים
  סגור
 • 14.
  פוליטקאי
  אזרחית 21/08/2016 09:53
  הגב לתגובה זו
  5 12
  יותר ויותר מתברר מאופן עיסוקיו של נתניהו ואנשי לשכתו שהעניין המרכזי בהוויתם אינה הנהגת המדינה אלא התמודדות פוליטית על מקומו. הציבור רואה ושומע. מכאן עולה הערכה כי בסיכומו של דבר נתניהו ייזכר כתצלום במסדרון ותו-לא. עוד אחד ששימש בתפקיד ללא חותם של ממש בדברי ימיה של המדינה. חבל עלינו האזרחים.
  סגור
 • 13.
  עיתונאי לא יכול להתקדם לשום מקום. לכן ממורמר
  אזרח 21/08/2016 09:52
  הגב לתגובה זו
  11 8
  ורק מחפש דברים רעים. כמה שיותר רע, ככה יותר טוב לעיתונאי.
  סגור
 • למה לא...? הם פשוט מתקרנפים ועוברים לשמאל..!!
  אליעז 22/08/2016 09:53
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ומשם קצרה הדרך אל בית הנבחרים כצעקנים ומלחכי פנכה ראה : מירב מיכאלי ,נחמן שי, וכ'יו
  סגור
 • 12.
  תנו צ'אנס
  ממפעל הפיס 21/08/2016 09:52
  הגב לתגובה זו
  0 10
  הוא כנראה שכח לעשות הגהה על הפוסט וחוץ מזה , מה אתם רוצים מביבי , הוא עסוק עדין מעל הראש בכיבוי השרפה ביערות הכרמל ואחרי שיסיים מחכה לו הטיפול בסלמונלה ליסטריה ושאר מריעין בישין שהטיפול בהם יסתיים לא לפני 2025 . תעזרו בסבלנות ותנו צ'אנס !
  סגור
 • 11.
  אם תמשיכו בכותרות מגמתיות כאלו
  רוני 21/08/2016 09:49
  הגב לתגובה זו
  19 7
  אם תמשיכו בכותרות מגמתיות כאלו תאלצו להמשיך לבד והציבור השפוי פשוט ימחוק את האפליקציה שלכם ויפסיק להיכנס לאתר שלכם
  סגור
 • 10.
  עדיף שיתעסק במערכת הבריאות או החינוך
  אדם 21/08/2016 09:48
  הגב לתגובה זו
  16 8
  נתניהו אובססיבי בנושא התקשורת
  סגור
 • 9.
  התקשורת זה אויב העם.נקודה
  אזרח 21/08/2016 09:48
  הגב לתגובה זו
  21 14
  תקשורת מושחתת מהיסוד שלה .
  סגור
 • צודקים! עם ישראל אכן מעורער בנפשו! עם חולה נפש!
  סיון 21/08/2016 20:17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עם ישראל = עם חולה נפש שרוצה: להתאבד! לא צריך חבלים!............................הוא יכל לגלות גם שישראל משתפת פעולה עם אסד: אסד קשור לפוטין... פוטין קשור לליברמן!.....................................המוסד + ביבי + השב"כ חיסלו את זיגייר:...כי הוא ידע על העסקאות של אהוד ברק!...................פושעי הפרקליטות קיבלו צ'קים שמנים מליברמן, שהבוס שלו הוא: פוטין! ליברמן שיחד גם את השופטים והשופטות: הוא בקשר עם אוליגרכים מרוסיה שחיים בארץ, בקשר עם העולם התחתון הרוסי!.............אביה אלף...תיק ליברמן:כתב האישום שלא הוגש-פרנצ'סקה פוליטיקה-את...את....את... מי שחושב שפאני קירשנבאום הייתה מעבירה מיליוני שקלים ללא אישור של הצאר ליברמן ??, הוא תמים או הדיוט ..אי הגשת כתב האישום היא טעות קשה בהיסטוריה של שלטון החוק בישראל. על פי חומרי הראיות שהכרתי ככף ידי, שמדובר באחת מפרשות השחיתות הציבורית היותר חמורות שהיו אי פעם בישראל. ההחלטה לסגור את התיק ולא להביאו בפני בית המשפט היתה החלטה אומללה ושגויה, שמכשירה שחיתות והופכת את החברה שלנו לפחות דמוקרטית ובריאה. לא נעשה כאן צדק
  סגור
 • 8.
  רק ערוץ 20 לא ערוץ 2 שונאי המדינה שמאל קיצוני
  שימי 21/08/2016 09:48
  הגב לתגובה זו
  20 17
  שונאינתניהו מתכנסים כלערב שישי במסווה של פאנל חדשות...במקום להיות עם משפחותם בארוחת ערב שבת הם יושבים שם ומחרחרי שנה כלפי הימין וממשלת נתניהו העם החליט העם יליט גם בביירות הבאות. ואתם לא יהיה לכם שום בררהרק לקבלאת החלטת הבוחר..
  סגור
 • 7.
  מה ארסי בפוסט לא הבנתי אבל אתכם הבנתי (ל"ת)
  איציק מנדל 21/08/2016 09:45
  הגב לתגובה זו
  22 4
  סגור
 • 6.
  הנחש הארסי וחבורת הזבל שלו הורסים את מדינת ישראל (ל"ת)
  ציניקן 21/08/2016 09:44
  הגב לתגובה זו
  16 15
  סגור
 • "שאלה"! איך ביבי צנח כל כך מהר לצמרת הליכוד?! איך הוא עקף במהירות את דוד לוי שהיה חזק והשתלט בליכוד!
  שירה 21/08/2016 20:12
  הגב לתגובה זו
  0 0
  התשובה! אם האמריקאים רוצים: הם מצניחים את ביבי, וביבי בעזרתם משתלט על הליכוד!! שאלה: מדוע האמריקאים לא כועסים על הקונצים שעושה להם ביבי?! תשובה: כי ביבי מפנה את מגרון... ביבי מפנה את בתי האולפנה... ביבי מקפיא את הבניה... ביבי פינה את חברון... ביבי תקף בעזה אבל נעצר ולא נכנס לשטח ממש, כאילו "נתן עוד הזדמנות"... בכל מקום תוכלו לבדוק: ביבי טוב לאמריקאים! ביבי חיסל את זיגייר כי הוא יכל לחשוף סודות נוראים: יש שיתוף פעולה של ישראל עם איראן!... ישראל מעבירה נשקים ודברים יקרי ערך לאיראן שמהווים סכנה לבטחון ישראל!... הוא יכל לגלות גם שישראל משתפת פעולה עם אסד: אסד קשור לפוטין... פוטין קשור לליברמן!...
  סגור
 • 5.
  רוה"מ צודק לגמריי והאידיוט מהארץ נו אידיוט (ל"ת)
  יעקב 21/08/2016 09:43
  הגב לתגובה זו
  21 15
  סגור
 • " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו...
  תומר 21/08/2016 20:10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  באתר זה יראו את הפרצוף האמיתי של קליגולה ביבי, מה הוא באמת עושה: אם היו רואים ויודעים מה קורה בחצר של קליגולה ביבי – הייתה המדינה כולה רועדת מזעזוע! בתפקידו כראש שב"כ, יובל דיסקין יודע גם על ארועי הפורנוגרפיה המזעזעים שמתרחשים בחצרו של קליגולה ביבי ולכן הוא מודאג, מזועזע ולא סומך על ביבי גם לא על אהוד ברק! לא במקרה נכתב בגמרא על השלטון ערב גילוי משיח: "בית הועד יהיה לזנות"!... ביבי שדפק את רותי בר שנים עד שסילבאן הלשין עליו לא במקרה נכתב בגמרא על השלטון ערב גילוי משיח: "בית הועד יהיה לזנות"!... ביבי שדפק את רותי בר שנים עד שסילבאן הלשין עליו " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את רובי הלייצן "דרש ביבי משריו...
  סגור
 • 4.
  מי אתה שתקבע שזה ארסי?
  מה זה הדבר הזה? 21/08/2016 09:42
  הגב לתגובה זו
  24 6
  באותה מידה הכותרת יכולה להיות: נתניהו הגיב בתקיפות לכתבה הארסית על לשכתו..
  סגור
 • "אנחנו אירופאים עדינים,לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם,המרוקאים "...שרה...
  סיון 21/08/2016 20:08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ראש הממשלה, המכהן גם כשר התקשורת, לא יוכל לעסוק בעניינים הנוגעים לחברות בזק, יס, פלאפון, וואלה ועוד, שבשליטת חברו האישי אלוביץ'. מקורבי ראש הממשלה: דבר מניעת ניגוד עניינים בכל הנוגע לאיש העסקים // . "אנחנו אירופאים עדינים,לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם,המרוקאים "...שרה... ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו-זה מאפשר לו יותר בקלות לשמור על כסא(מעור צבי...) בלי לעשות כלום... " תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את... שופטי בג"ץ "...דרש ביבי משריו... " תהיו גברים,תתקפו את רובי הלייצן "דרש ביבי משריו... Netanyahu and Son Investigated for Using False Passport, Money Laundering Via Panama Account בשל קשרי החברות בין השניים על
  סגור
 • 3.
  על אפם וחמתם!!
  דניאל 21/08/2016 09:40
  הגב לתגובה זו
  18 14
  נוע תנוע הארץ!!!
  סגור
 • 2.
  ערוץ 2
  דב 21/08/2016 09:40
  הגב לתגובה זו
  22 12
  כמו ערוץ 10 מבטאים תקשורת מתועבת, אנטי ישראלית. במלחמה שלהם להעלות את כוחות החושך, הם משמיצים בדרך את ישראל, ומשתפים פעולה עם גדולי אויבי ישראל. אלוהים שלהם הוא המדרוג. רדיפת הסנסציות, האלימות והדם, הם העיקר, והם לא משאירים שבויים. התקשורת הזאת כבר מזמן איננה צהובה, אלא אדומה, ושחורה. ראו מי שולט בה, ותבינו הכל. לצערי זה קורה בכל העולם. הניו יורק טיימס הוא עיתון יהודי אנטישמי ממש, שונא ישראל, וממעריצי אובמה. ראו מה התקשורת שם, ובחלקה הגדול כאן, עושה לטראמפ. ראו עיוותי הסקרים והדיווחים. התקשורת במערב הפכה הכלב הנושך עד מוות את הדמוקרטיה. אך כמובן, היא לא תפרסם תגובה זאת.
  סגור
 • 1.
  ימין ושמאל רק חול וחול
  כותב 21/08/2016 09:39
  הגב לתגובה זו
  7 16
  כשליבת החברה הישראלית מתפוררת זה מה שנשאר הם מפחדים אמר ראש הממשלה הדפוק שלנו.
  סגור