קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות
פרסום ראשון

התחנות האזוריות ישקיעו 2 מיליון ש' ב"שירים ושערים"

'תחנות ישראל', רדיו ירושלים ו-ONE ישדרו את גרסתם ל"שירים ושערים" כבר משבת הקרובה. זכויות השידור עלו 400 אלף ש', שאר ההוצאות והשכר יעמדו על כ-1.5 מיליון לעונה
 |  0
 התחנות האזוריות ישקיעו 2 מיליון ש' ב"שירים ושערים"
הפועל באר שבע נגד מכבי תל אביב, צילום: אסף הופמן, באדיבות אתר ישראל ספורט
תחנות הרדיו האזוריות צפויות להשקיע בסך הכל כ-2 מיליון שקלים בשידור ליגת העל - כך נודע לאייס. גורמים בשוק התקשורת מעריכים כי מעבר לזכויות עצמן שעלו לקבוצת התחנות 180 אלף שקלים במזומן, עליהם יש להוסיף התחייבות לזמן אוויר בעוד 220 אלף שקלים, הרי שההשקעה בשידורים תעמוד על כ-1.5 מיליון שקלים לעונה, שכר עבור מגישים, טכנאים, פרשנים, מוניות ואמצעים טכניים.
אחרי עשרות שנים שרשת ב' של קול ישראל שידרה את שירים ושערים, נערך בשבועות האחרונים מכרז על זכויות השידור של משחקי ליגת העל, בהן זכו קבוצת תחנות ישראל הכוללת את רדיו חיפה, רדיו תל אביב, רדיו דרום וגלי ישראל. עליהן הצטרפו רדיו ירושלים ואתר ONE.

כדי להגדיל את הפריסה, יוצע לתחנות אזוריות נוספות להצטרף לפרויקט – כגון רדיו קול רגע בעמקים, רדיו אמצע הדרך בשרון ורדיו גלי הים האדום באילת. השידור עצמו יתבצע מהאולפנים של רדיו תל אביב.

בשלב זה מתקיימים מגעים עם מפרסמים שילוו את השידורים, בהם למשל וינר וטוטו. התכנית הראשונה שתיקרא 'שבת של כדורגל' תשודר בשבת הקרובה, עם המחזור ה-2. מדי שבוע התכנית תתחיל ב-17:00 או ב-18:00, לפי שעות פתיחת המשחקים, ותשדר 4 משחקים בשידור. לגבי המשחקים המרכזיים שישוחקו בימים ראשון ושני – כל תחנה שהמשחק המרכזי יתנהל באזור הזיכיון שלה, תוכל לשדר את המשחק ושאר התחנות ימשכו את השידור בסינדיקציה.הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
מעצב Hooligans המרכז שלח קו”ח
יועצ/ת תקשורת לוגוס אסטרט... המרכז שלח קו”ח
מנהל פרויקטים... יהושע TBWA המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה