קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

עורכי הדין לא יוכלו להציג את כפילת לבנת פורן בפרסומת

לאחר ערעור שהגישו עורכי הדין על הערעור המקורי של לבנת פורן, הרשות השנייה קבעה סופית כי עורכי הדין לא יוכלו להציג את כפילת לבנת פורן עם הז'קט האדום בפרסומת
 |  1
עורכי הדין לא יוכלו להציג את כפילת לבנת פורן בפרסומת
לשכת עורכי הדין. הקמפיין שנכנס לבנת פורן, צילום: יח"צ
ועדת הערר של מועצת הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו דנה היום (יום ב') בסוגיית הפרסומת של לשכת עורכי הדין, זאת לאחר ערעור שהגישו עורכי הדין כתגובה לערעור הראשוני של לבנת פורן שהתקבל בחלקו. בשורה התחתונה, הוועדה בראשות יצחק בורבא קיבלה את עמדתו של מנכ"ל הרשות השנייה בפועל ניר שוויקי לפיהן נדרשת לשכת עורכי הדין להכניס תיקונים בתשדיר ובפרט בחלק המרמז כאילו נציגי המרכז למימוש זכויות רפואיות לא מעדכנים את הלקוחות שלא יוכלו להצטרף אליהם לוועדות של הביטוח הלאומי.
לא פחות חשוב מכך, ועדת הערר קבעה כי עצם השימוש בדמותה של אישה בלונדינית בז'קט אדום מהווה התייחסות פוגענית כלפי לבנת פורן והורתה, בהתאם, להכניס תיקונים נוספים בתשדיר שימנעו זאת.

התשדיר כשלעצמו לא נפסל וכך גם עצם העברת המידע לפיו רק עורכי דין רשאים לייצג בוועדות של הביטוח הלאומי, אך "מלאכת הסירוס" שנכפתה על הפרסומת של לשכת עורכי הדין, שמאחורי הפקתה עומד אשכנזי זלצמן ניקתה אותו מהחלקים הצבעוניים שיצרו את הסערה והגבירו את השיח.

לדברי יצחק בורבא, יו"ר ועדת הערר: "אנו רואים לנגד עינינו את האינטרס הציבורי והוא בראש ובראשונה לוודא שעל מסכי הגופים המפוקחים יקפידו על דיוק בפרטים וישמרו על כבודם של אנשים, גם של מתחרים עסקיים. בחרנו בפתרון שלא פוגע בחופש הביטוי ואפילו מאפשר שימוש בפרפראזות מסוימות, ובה בעת מונע מהמתחרים לבלבל את הציבור".
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש
1 תגובות
1.
עורכי דין
לבנת פורן עם כל הצוות שלה מיומנים בעריכת תיק תביעה מסודר דואגים לפרטי פרטים בכל סעיף רפואי במסגרת הטיפול מעבירים את החומר לרופא לחוות דעת מנומקת ללא חיוב נוסף.עורכי הדין פרט לשכר טרחתם גובים בגין כל מפגש בביטוח הלאומי ולא בהכרח צריכים אותם בכל ישיבה.
דור | 06/12/2016 18:02
יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
ביצועיסט פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה