מדיה

בעקבות חקירות פילבר: מימון שמילה ימלא את מקומו

לפני מספר ימים הכחישו במשרד התקשורת כי ישנה כוונה להשעות את פילבר, היושב במעצר בית בשל החקירה נגדו בפרשת בזק. היום כבר הודיע המשרד על החלפתו הזמנית
אלכסנדר כץ | 
שלמה פילבר (צילום אבי אוחיון; לע"מ)
מימון שמילה יהיה מנכ"ל משרד התקשורת בפועל, במקומו של שלמה פילבר, שעומד כיום במרכזה של חקירת משטרה בפרשת בזק, ונמצא במעצר בית. על פי החשד, פילבר קידם אינטרסים של חברת בזק, בניגוד לאינטרס הציבורי, בהיותו בתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת.
שמילה יהיה מנכ"ל המשרד בפועל עד לסיום נבצרותו של פילבר או עד לתקופה של 3 חודשים, המוקדם מביניהם, כדי שעבודת המשרד תיעשה על פי הוראות החוק והסדר במשרדי הממשלה.
אתמול קראה התנועה לאיכות השלטון מנציב שירות המדינה להשעות מיידית את פילבר, לאור ההתפתחויות בפרשת בזק, וזאת בהתאם לסעיך 47 לחוק שירות המדינה. 
בשבוע שעבר מסרו נמסר ממשרד התקשורת לפניית כלכליסט, כי "לא היה ולא נברא, ואין כוונה כזאת" להשעות את פילבר מתפקידו, בשל החקירה נגדו. היום ממשרד התקשורת כבר נשמעות זמירות אחרות: "לאור ההתפתחויות סביב חקירת הרשות לניירות ערך בעניין בזק, ובמטרה לשמור על רציפות ניהולית במשרד, בהתאם להוראות החוק, החליט שר התקשורת איוב קרא להשתמש בסמכותו ולמנות את מימון שמילה, המשנה למנכ"ל, לתפקיד מנכ"ל המשרד בפועל".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה