מדיה

גלובס מתחיל בהליך של גיוס כתבים; דחייה במעבר לת"א

גייס את עמרי זרחוביץ' לתפקיד חדש - כתב חינוך ורווחה, ואת תומר אביטל לפרויקטים מיוחדים. צפוי לגייס כתבים נוספים וגרפיקאים, בשל מחסור. המעבר לת"א צפוי לפברואר
אלכסנדר כץ | 
בניין גלובס בראשון לציון (צילום אלכסנדר כץ)
המעבר של מערכת גלובס מראשון לציון לתל אביב מתעכב בפרק זמן קצר. לאייס נודע כי תאריך היעד שאמור היה להיות ב-21 בינואר 2018, נדחה בחודש לסביבות 20 בפברואר.
הסיבה, לדברי גורמים, עיכוב קל בקבלת טופס 4 לבניין אלון ברחוב יגאל אלון, אליו עובר גלובס לקומה שלמה בקומה ה-34. טופס 4 שהתקבל רק לפני כמה שבועות, הוביל לדחייה ועד לאכלוס המקום, יש לרהט אותו, להכניס תשתיות תקשורת ולהכין אותו לעבודת המערכת והמחלקה המסחרית.
מערכת גלובס תעזוב את ראשון לציון, כפי שפורסם לראשונה באייס, לאחר שהתמקמה בעיר בבניין שהיה בבעלות בעלי העיתון אליעזר פישמן, לפני שנכנס לכינוס נכסים. בעבר כבר שכן גלובס בתל אביב, באותו רחוב יגאל אלון. 
בניגוד למגמה הרווחת בשוק הפרינט, נראה כי גלובס נמצא במעין מהלך של גיוס עובדים בתחומי העיתונות, לאחר גל העזיבות שהיו בחודשים האחרונים בעקבות תכנית הפרישה שנחשפה באייס. העיתון מגייס כעת את כתב TheMarkerעמרי זרחוביץ' שיהיה כתב חינוך ורווחה - פונקציה שלא הייתה קיימת עד כה בגלובס. זרחוביץ' חותם 5.5 שנים במרקר, ב-3 השנים האחרונות ככתב שוק ההון והטכנולוגיה, והוא יתחיל לעבוד בגלובס בינואר. הוא אישר את הפרטים לאייס.
עוד נודע כי העיתונאי תומר אביטל, צפוי לפתח פרויקטים ביומון הכלכלי בתחומי העיסוק היום-יומיים שלו, בהם שקיפות שלטונית ושחיתות. את תגובתו לא ניתן היה להשיג. 
רק לאחרונה גויסה אושרית גן-אל למדור ההייטק והטכנולוגיה, שבעיתון מתכוונים לשים עליו דגש רב יותר, שיוביל לגיוס כתבים נוספים לתחום מתפתח זה. 
לצד גיוסים אלה, ולדברי גורמים - גיוסים נוספים בעתיד הקרוב, גורמים אחרים מספרים על מחסור בגרפיקאים, בעקבות גל הפרישה של הקיץ ביומון הכלכלי. הערכה היא כי גם בתחום זה יערך הליך של גיוס עובדים. 
תגיות גלובס
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה