מדיה

מתחת לרדאר: כיכר השבת קנתה מחדש את חלקו של ynet

ב-2012 נכנס ynet כשותף באתר המוביל במגזר שהקים מוטי לביא, ובחודשים האחרונים מכר ללביא את חלקו. במקביל מתקיימים מגעים לכניסת שותפים

אלכסנדר כץ | 
עף הבית של ככיר השבת ביום פטירתו של הרב שטיינמן (צילום מסך כיכר השבת)
שינויי בעלות באתר כיכר השבת. לאייס נודע כי אתר ynet בחודשים האחרונים את חלקו באתר למייסד ולשותף הבכיר בכיכר, מוטי לביא, ובכך סיים את שיתוף הפעולה בין הצדדים שהחל לפני כ-5 שנים.
'כיכר' הוא האתר מהגדולים במגזר החרדי ואחד מהאתרים בעלי הטראפיק הגדולים בישראל. מבדיקה שקיים לאחרונה אייס ברשם החברות, עולה כי לביא החזיק בזמנו ב-40% מהאתר, ושאר המניות היו בידיים של עורכי דין נאמנים, וזאת כחלק ממגעים שמתקיימים לכניסה אפשרית של שותפים חדשים.ימכור בסוף את הכל? מוטי לביא
מאחורי הקלעים התקיימו בחודשים האחרונים מגעים עם איש עסקים מוכר בעולם החרדי, שאין לו נגיעה ישירה לעולם התקשורת, אולם מגעים אלה עדיין לא הבשילו לידי עסקה.

גורמים מספרים כי על השולחן נמצאת גם האפשרות לרכוש את כל חלקו של לביא, מה שיוביל לסיום דרכו באתר אותו הקים לפני שנים. "כנראה שהכל עניין של כסף", אמר המקור. 
גורמים המכירים את התחום, מספרים כי בעסקה המקורית רכש ynet ב-2012 כ-49% מהאתר, כדי לעזור בפיתוחו. בשוק התקשורת מעריכים ככי בחודשים האחרונים הוחלט לסיים את ההתקשרות - משיקולים מסחריים ותקציביים, ובעיקר לאחר שלביא סירב ש-ynet יהפוך לבעל שליטה – עם 51%.
  
מכיכר השבת לא התקבלה תגובה. 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה