קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

קשת רוצה את התוכן שלכם: מקימה קרן להשקעות בפורמטים

החברה חוברת למוסדיים - אלטשולר שחם, הפניקס, הלמן אלדובי וארקסיס, ומקימה קרן השקעות בתוכן בסכום מוערך של 55 מיליון דולר
 |  1
 קשת רוצה את התוכן שלכם: מקימה קרן להשקעות בפורמטים
מנכ|"ל קשת אבי ניר בכנס INTV של 2015, צילום: יח"צ קשת
קשת מודיעה הבוקר (יום ג'), במסגרת כנס INTV לחדשנות בטלוויזיה, על הקמת קרן ראשונה מסוגה בישראל בסכום מוערך של 55 מיליון דולר, להשקעה בתוכן בינ"ל. הקרן, בשותפות עם - אלטשולר שחם, הפניקס, הלמן-אלדובי וארקסיס, מוקמת במטרה להשקיע ולהפיק במדינות שונות ובהמשך להפיץ תכני טלוויזיה ברחבי העולם, באמצעות ניצול מערכי הפיתוח והפצה הבינ"ל של קשת.
בחברה אומרים כי מדובר במהלך חדשני ופורץ דרך במסגרתו משקיעים הגופים המוסדיים, לראשונה, בתחום הפקות הטלוויזיה בעולם, מתוך הבנה ואמונה בפוטנציאל הגלום בתחום, כפי שהוא מתברר בשנים האחרונות. כזכור, שוק הפורמטים הישראלי מגלגל כ-200 מיליון דולר בשנה, כשאחת השחקניות הראשיות היא KI, הזרוע הבינ"ל של קשת.

למעשה הפעילות של הקרן פשוטה: היא תשקיע בפורמטים שיוצעו לה, בתמורה לאחוזים מההכנסות שהפורמט ייצור. כך נכנסים למעשה לשוק עוד מיליוני דולרים נוספים לפיתוח והפקה של פורמטים חדשים.

את המהלך של קשת ליוו בנקאי ההשקעות של רוסריו קפיטל ועורכי הדין עטיר יפה וקרן שמואלי מפרל כהן.

"שוק התוכן הטלוויזיוני העולמי נמצא בפריחה כלכלית ויצירתית חסרת תקדים בשנים האחרונות", אומר אבי ניר, מנכ"ל קשת. "קשת בעזרת KI השתלבה במגמה העולמית הזו והגיעה להישגים משמעותיים. עתה הגיע הזמן למהלך גדול נוסף. הקרן בשותפות עם הגופים המוסדיים עתירי ההישגים משוק ההון, היא קפיצת דרך משמעותית בעולם התוכן הבינ"ל, זאת בעזרת שילוב של יכולות יצירתיות, מהירות תגובה, רשת הפצה ויכולת ההשקעה שמביאה עמה הקרן. אני מודה לסיגל אלבוחר וויקטור וקרט מקשת ומודה מקרב לב לשותפינו על החזון יוצא הדופן ועל והאמונה".

ומה אומרים החברים בקרן החדשה? לדברי חגי שרייבר, ראש תחום נוסטרו הפניקס, "הקרן תהיה תוספת איכותית ולא קורלטיבית לתיקי הנכסים של הפניקס ועמיתיה". אמיר גיל, מנהל השקעות ראשי בהלמן אלדובי, מוסיף כי "אנו רואים בהשקעה בקרן קשת אינטרנשיונל הזדמנות עבור לקוחותינו ליהנות מחשיפה לצמיחה המרשימה של שוק המדיה בכלל ושוק הסדרות בפרט בשנים האחרונות זאת על רקע השינוי המהותי בהרגלי הצפייה הגלובליים ובפלטפורמות המדיה המתקדמות שמאפשרות זאת".

דודי שיפטר, מנהל השקעות ראשי ובעלים ארקסיס ניהול הון גלובלי, אומר כי "כולם מכירים את ההצלחות בתחום ההיי טק, אך מסתבר שגם בתחום התוכן ישראל היא מהמובילות בעולם בזכות אותן תכונות ואין דוגמה טובה מזו מאשר קשת אינטרנשיונל. כגוף המנהל לקוחות מהשורה הראשונה בישראל, אנו מחפשים עבור לקוחותינו השקעות מצוינות עם פרופיל סיכון סיכוי מוצלח ובין השאר השקעות שלא יהיו קורלטיביות עם שוקי ההון בארץ ובכלל".הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש
1 תגובות
1.
מדהים אבי ניר, רואה שנים קדימה
רשת, תאכלו קקה
הברבור | 13/03/2018 11:32
יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
ביצועיסט פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה