מדיה

בחזרה למציאות: ירידה חדה בחשיפה לעיתוני קבוצת הארץ

אחרי שהארץ והמרקר זינקו ב-TGI לפני חצי שנה, כעת נרשמת ירידה חדה. סטטוס-קוו בין ישראל היום לידיעות, עם היחלשות בכל הגזרות. גלובס מזנק. כנסו לסקירה המלאה
אלכסנדר כץ |  19
סקר TGI לעיתונות (צילום אייס)
אחרי ההתחזקות הגדולה בסקר TGI לפני חצי שנה, קבוצת הארץ על שלל עיתוניה, חווה ירידה בכל הגזרות – העיתון היומי, השבועי, הכלכלי והמגזיני, כך עולה מנתוני סקר TGI הנוכחי שמתפרסם הבוקר (יום ג'). בין 2 הגדולים, ישראל היום וידיעות אחרונות, נרשם סטטוס-קוו עם היחלשות בחשיפה גם להם, ובכלל – לרוב העיתונים.
מאגר המידע השיווקי TGI מבוצע על ידי קנטאר מדיה מחקרי TGI ותחת פיקוח ובקרה מקצועית של ועדת המחקר של איגוד חברות הפרסום. מאגר TGI מבוסס על מדגם מייצג של מרואיינים במגזר היהודי בגילאי 18, המשקפים אוכלוסייה בשיעור של כ-4.3 מיליון נפש. הסקר נערך בישראל מאז שנת 1998, והנתונים החדשים מהווים את הגל ה-41 מאז השקתו.
אחרי שזינק בנקודה שלה בחצי השני של 2017, עיתון הארץ היומי ירד בחשיפה מ-4.9% ל-4.4% ב-6 החודשים הראשונים של 2018. גם בסוף השבוע רשם העיתון ירידה – מ-5.9% ב-חודשים יולי-דצמבר 2017, ל-5.3% בחצי הראשון של השנה הנוכחית. גם ה-TheMarker נחלש, ואליו נתייחס בהמשך.
כרגיל בשנים האחרונות, 2 האויבים הגדולים של בפרינט - ישראל היום וידיעות אחרונות, שומרים על כמעט שוויון בחשיפה אבל עם ירידה במספר הקוראים הנחשפים, לראשונה לאחר זמן רב – עם ירידה מרף 30 הנקודות. החינמון של שלדון אדלסון רשם חשיפה של 29.8% בחצי הראשון של 2018, מול 34.4% בחודשים יולי-דצמבר 2017, 36.7% לפני שנה, 38.6% לפני שנה וחצי ו-39.7% לפני שנתיים. בגזרת סוף השבוע רשם העיתון חשיפה של 31.7%, מול 32.6% לפני חצי שנה ו-34.6% לפני שנה, אבל לקח את הבכורה מידיעות אחרונות, לאחר שבסקר הקודם איבד אותה. ועדיין מדובר בפערים בטווח הסטייה הסטטיסטית.היומון של נוני מוזס, שעדיין נמצא בעיצומה של "פרשיית מוזס-נתניהו", רשם חשיפה של 27.3% מול 30.6% בחצי השני של 2017, 32.5% לפני שנה ו-33.9% לפני שנה וחצי. בסוף השבוע החשיפה לעיתון ירדה ל-31.3%, מול 33.4% לפני חצי שנה, 34.1% לפני שנה ו-38% לפני שנה וחצי.
גם מעריב רושם היחלשות בכל הגזרות: מעריב השבוע בתשלום נחלש קלות מ-3.8% ל-3.6%, מעריב הבוקר החינמוני ירד מ-5.6% לפני חצי שנה ל-4.8% כעת, ובסוף השבוע העיתון רשם חשיפה של 5.4% מול 5.7% בחודשים יולי-דצמבר 2017.
בגזרת הכלכליים, עולה כי גלובס רשם התחזקות נאה מ-4.8% ל-5.6% בחצי השנה האחרונה, ומדובר על החציון השני בה הוא הגרף הוא ירוק בגזרה זו, תחת עורכת חדשה שסוגרת שנה בתפקיד – נעמה סיקולר, והנהלה חדשה. גם בגזרת סוף השבוע גלובס ממשיך לרשום התחזקות, מ-2.9% לפני שנה, ל-3.1% לפני חצי שנה, ועד 3.5% בסקר הנוכחי. מאידך, אחרי הזינוק המשמעותי של TheMarker בסקר הקודם לתקופה שבין יולי לדצמבר 2017, הפעם היומון הכלכלי של קבוצת הארץ חווה ירידה חדה – מ-6.4% ל-5.4%.
גם כלכליסט יורד בחשיפה מ-11.3% ל-10.6%, ולראשונה מאז הקמתו – החשיפה אליו לא גדולה יותר מהחשיפה המשותפת של 2 מתחריו, נקודה בה אהבו להתגאות כל כך ביומון הכלכלי של קבוצת ידיעות. עם זאת, בהשוואה בין החציון הראשון 2018 לחציון המקביל ב-2017 כלכליסט רשם עלייה, מ-10.2% ל-10.6%.
דתיים, נשים ומגזינים: מי ומה?
 
2 עיתונים דתיים מופצים בסוף השבוע ורושם חשיפה נאה: מקור ראשון התחזק ב-3.8% לפני חצי שנה ל-4.2% בסקר המסכם את החצי הראשון של 2018, ואילו השבועון בשבע מאוזן עם 6.1% מול 6.2% לפני חצי שנה.
גזרה מעניינת נוספת היא עיתוני הנשים, שגם רושם גלובס דווקא אכזבה עם היחלשות משמעותית מ-1.8% חשיפה בחצי השני של 2017, ל-1.2% בחצי הראשון של השנה. לאישה עם חציון שני בו המגזין של קבוצת ידיעות רושם התחזקות: לפני שנה הנתון עמד על 5.4%, לפני חצי שנה על 6.2%, וכעת – על 6.6%. אגב, לפני שנה וחצי רשם את שיא החשיפה שלו בשנים האחרונות -7.8%.
מגזין את של קבוצת התקשורת של יובל סיגלר, רשם זינוק משמעותי מ-2.4% בחודשים יולי-דצמבר 2017, ל-3% בחצי הראשון של 2018. הדו-שבועון נשים של המגזר הדתי, רושם היחלשות בחשיפה זה החציון השלישי ברציפות: 3.6% לפני שנה וחצי, 3.1% לפני שנה, 2.8% לפני חצי שנה, וכעת – 2.4%.
מגזין הבידור פנאי פלוס של קבוצת ידיעות אחרונות, ירד מ-3% ל-2.7% בחצי האחרון, בלייזר של אותה קבוצה נחלש ל-2.3% אחרי שלפני חצי שנה דווקא רשם התחזקות ל-2.6%, ואילו מנטה ממשיך לזגזג: לפני שנה וחצי רשם חשיפה של 2.8%, לפני שנה החשיפה ירדה ל-2%, וכעבור חצי שנה – זינקה ל-3.5$, וכעת? התרסקות של 40% - ל-2.5% בלבד.
תגובות לכתבה(19):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 15.
  מיכל המאירי שגב מושחתת וחסרת יכולות
  דרייה 10/08/2018 15:19
  הגב לתגובה זו
  24 0
  שבעלת עיתון ענת אגמון והמשנה למנכלית המאירי שגב. מקדמות חברים בכתבות פירסום חינם בגלובס, בושה וחרפה ! המאירי אחרי שנה. הגיע הזמן שתוציא את הלשון שלך מהתחת של אלונה וענת!!! נמאס מסניף הצופים שפתחת לנו בגלובס. ועכשיו הבאת לנו את הדביל ממידברן אייל מרקוס שינחיל לנו את עקרונות מידברן? קחי את ענת ציפור כחולה פלאייה נכט אגמון בחזרה לארסוף, הרסה את גלובס בתוך שנה בעזרתך ובעזרת החוסר יכולת שלך ושל הצמד בר און אגמון . שיוויון ? ואת מתלהבת מהפוסטים של הסמנכל לכלום שלכם? מהשקרים של העורכת? פריצה? פריצה? בעוד שקרים וחצאי אמת? בעוד ליטוף עצמי ויחצנות עצמית? אחרי 30 מיליון שקל הפסדים בשנה הראשונה , את משנה ? את משנה לכלום? אולי תיקחי את מרקוס וענת ותעופו לנו מגלובס? מיכל הגיע הזמן שתוציא את הלשון שלך מהתחת של ענת ואלונה! גלובס זה לא סניף של הצופים. ואנחנו לא זקוקים לפסטיבל שלך ולעקרונות שלו או לענת אגמון הארסופית בבועה המזויפת והריקנית שלה. מיכל המאירי שגב משנה למנכלית כלום: אכן אל תשכחו את חסרת היכולת הגדולה מכולן: מיכל המאירי שגב: אפס עשייה חוץ מללקק לאלונה בר און ולחברה שלה ענת אגמון.
  סגור
 • 14.
  בושה וחרפה בגלובס
  דרור בנגלדש 05/08/2018 15:40
  הגב לתגובה זו
  66 0
  אמירת אמת – אינה התלהמות: השקר הוא טוב ומלא רחמים מהאמת המחורבנת: בדצמבר 2016 עם תום הבעלות וההנהלה הקודמת, לפני גלובס המתחדש שלך, הציג גלובס את שיא החשיפה שלו מאז ומעולם. 6 אחוז!! זה נעשה עם הפסד מינימלי של פחות מעשרה מיליון בשנה ותזרים שלילי של ארבעה מיליון שח בשנה. ואז הגעת עם חבר מרעייך. באגריסיביות על דרסתם כל חלקה טובה במקום המדהים הזה. שברתם את כולנו. בגדת במי שעזרו לך והאמינו בך. וגם באלו שעבדו למענך. בדרך הפסדת עשרים וחמישה מיליון. ועוד שלושה מיליון בפחות דמי שכירות שהלכו אליך כבעלי הנכס. וזה עם תזרים שלילי של עשרים וארבע מיליון!!! והיד עוד נטויה כי את מוכרת הרבה פחות מבעבר וגם את מאבדת הסכמי שיתופי פעולה איכותיים ומניבים שנעשו בזמן ההנהלה הקודמת. כמו דן אנד בריידסטריט. כך שבפועל את בקצב הפסדים שנתי של מעל שלושים מיליון!! והעובדות הללו לא מזיזות לך להצהיר קבל עם ועדה שצמצמת הפסדים ושבסוף השנה נעבור לרווח. זו התנהלות יותר ממזעזעת. כישורייך כושלים וכולך נופת צופים נוטפת ארס ושקרים. בושה לך! לא רוצים אותך כאן בגלובס ולא מאמינים לך ובך. געגועים לניהול הקודם בגלובס. שחררי אותנו!!
  סגור
 • 13.
  מיכל המאירי שגב משנה לכלום ! גברת כלומה
  אייל מרקוס 05/08/2018 01:54
  הגב לתגובה זו
  72 0
  מיכל המאירי שגב משנה למנכלית כלום: אכן אל תשכחו את חסרת היכולת הגדולה מכולן: מיכל המאירי שגב: אפס עשייה חוץ מללקק לאלונה בר און ולחברה שלה ענת אגמון. מיכל המאירי שגב הפכה את גלובס לסניף הצופים!! ואחראית מספר 1 !! ל30 מיליון שקל הפסדים בשנה הראשונה. . עוד סהרורית חסרת יכולות עם הלשון בתחת של אלונה וענת. שהולכת לפסטיבל מידברן עם ענת ציפור כחולה בלויה פלאייה נכט אגמון. צמד של תוכן מזויף וריקני! מיכל המאירי, שיוויון ? מתגאה בעלייה בהפסדים ושקרים? בעלת עיתון ענת נכט אגמון והמשנה למנכלית. צמד פלטפורמות לליקוקים וללידות של הפסדים. גברת כלומה וגברת מהומה. קולקציה של כלום ושום דבר
  סגור
 • 12.
  בר און אגמון הרסו עיתון בתוך שנה!!! מגלומניות ריקות
  עדי קיסר 02/08/2018 15:41
  הגב לתגובה זו
  113 0
  אלונה בר און היקרה. בדצמבר 2016 עם תום הבעלות וההנהלה הקודמת, לפני גלובס המתחדש שלך, הציג גלובס את שיא החשיפה שלו מאז ומעולם. 6 אחוז!! זה נעשה עם הפסד מינימלי של פחות מעשרה מיליון בשנה ותזרים שלילי של ארבעה מיליון שח בשנה. ואז הגעת עם חבר מרעייך. באגריסיביות על דרסתם כל חלקה טובה במקום המדהים הזה. שברתם את כולנו. בגדת במי שעזרו לך והאמינו בך. וגם באלו שעבדו למענך. בדרך הפסדת עשרים וחמישה מיליון. ועוד שלושה מיליון בפחות דמי שכירות שהלכו אליך כבעלי הנכס. וזה עם תזרים שלילי של עשרים וארבע מיליון!!! והיד עוד נטויה כי את מוכרת הרבה פחות מבעבר וגם את מאבדת הסכמי שיתופי פעולה איכותיים ומניבים שנעשו בזמן ההנהלה הקודמת. כמו דן אנד בריידסטריט. כך שבפועל את בקצב הפסדים שנתי של מעל שלושים מיליון!! והעובדות הללו לא מזיזות לך להצהיר קבל עם ועדה שצמצמת הפסדים ושבסוף השנה נעבור לרווח. זו התנהלות יותר ממזעזעת. כישורייך כושלים וכולך נופת צופים נוטפת ארס ושקרים. בושה לך! לא רוצים אותך כאן בגלובס ולא מאמינים לך ובך. געגועים לניהול הקודם בגלובס. שחררי אותנו מעולך
  סגור
 • 11.
  גלובס יא מנותקים תחזרו למציאות 25 מיליון שקל הפסדים
  אירית מעייני 01/08/2018 15:44
  הגב לתגובה זו
  124 0
  25 מיליון שקל הפסדים ותת רמה של עיתון ובעלות בית שחוגגות בבועה בארסוף ובכיכר המדינה, על גמל או בקוקון צמד בעלות בית הזויות, סהרוריות וחסרות יכולת! דה מרקר יורד כמו כל עיתון שמעלה חומת תשלום ותוך כמה חודשיים הוא יתאזן עם 40000 מנויים. גלובס לעומתו ירד בסופשבוע ועלה ב0.1% מיזערי אך ורק בגלל החומה של דה מרקר. גלובס בינתיים מפסיד 2 מיליון שקל כל חודש. עד לעליית החומת תשלום החלקית של גלובס שכבר בדרך. רק שאצל גלובס אחרי עליית החומה. תהייה נטישה המונית. וכיוון שאין לעיתון גב כמו הארץ וידיעות. וכיוון שגלובוס לא באמת השתפר..וכיוון שהמנכלית בעלת חברת מדלן חסרת היכולת אלונה לא ידעתי לא שמעתי דמעתי ואני יתומה מסכנה גירית של דבש מזויף, חסרת יכולות, שקרנית צמרת בר און. תמשיך בשלה בהרס גלובס ועובדיו. השותפה האילמת כבר בדרך לחופשת קיץ שלה עם רמון עופרה ושרי...
  סגור
 • 10.
  גלובס קורס בסופשבוע
  תורגמן 01/08/2018 13:55
  הגב לתגובה זו
  127 0
  גלובס קורס בסופשבוע , מגזין ליידי גלובס צונח ובמהלך השבוע גלובס עלה בשנה האחרונה ב0.1% תוך שהוא מפסיד מעל ל2 מיליון שקל כל חודש. אבל לבעלת גלובס גברת ענת אגמון גרושתו של בעל צ’ק פוינט. זה כסף קטן ... אז אחרי שמפטרים עשרות עובדים ומקצצים באכזריות בשכר של כלל עובדי גלובס. אחרי ה100000 שקל תרומה שלך, כדי לשרוף גמל בפסטיבל שלה. בזמן שכל הדרום בוער. עכשיו גברת ענת נכט ציפור כחולה פלאייה אגמון תורמת שוב אלפי שקלים ומקדמת סרט על כוכב הפורנו״ יונתן אגסי״ כי אם כבר מקדמים תביעות השתקה נגד ילדה בת 20. ותביעת השתקה נגד הדס שטייף. ועם החברים הטובים של גברת אגמון זה ורד רמון ורסאי אל. והיועץ שלה והעורך דין מנהל ג’יהאד נגד פמיניסטיות וניכר שסדרי החשיבות אצל גברת ענת בבועת ככר אגמון השתבשו. לא רק שהגברת בשנה האחרונה מפסידה 2.5 מיליון שקל כל חודש. לא רק שהיא שורפת פסלים ואת עיתון גלובס. יחצנות עצמית לשם כבוד מזויף. גברת מייצרת עולמות חדשים אגמון , לרדוף אחרי כבוד זה כמו לרדוף אחרי האושר. האם חוץ מלתרום עורך דין לתביעת השתקה של חיים וורד רמון. חשבת פעם בחיים שלך לתרום לעניים?
  סגור
 • סמנכ״ל לתחת של אלונה בר און
  לדרור אפס בנגל 04/08/2018 14:30
  הגב לתגובה זו
  68 0
  תסתכלו על דרור בנגל ותיראו את הפרצוף של גלובס המחודש. ילד תת רמה וחסר יכולת: רק תסתכל על דרור בנגל ! ותבין מי האנשים שמושכים את גלובס לאבדון. כל אדם בגלובס קודם לתפקיד שגדול עליו ב100 מידות . וזה כולל את הסמנכלים העורכת והמנכלית במיוחד. בושה וחרפה מה עשיתן לעיתון. הקיפו את עצמן בדוברי כן ובמלחכי פינכה חסרי יכולות. דרור בנגל ? הסלפי שלו עם אלונה, זה בדיוק הסלפי של אורן חזן. חזן ובנגל זה אותו הרמה!!! כמו שאר המוגבלים והעליזים שענת נכט אגמון הביאה לגלובס. חסרי יכולת וניסיון ממש כמוה וכמו השותפה שלה. לקחו ילד בן 35. זה האיד השני בחשיבותו בהיררכיה? ואחרי זה אין פלא שיש הפסדים של מעל 30 מיליון שקל בשנה הראשונה!!!!
  סגור
 • 9.
  כלכליסט לא שווה כלום בלי ידיעות
  משה 01/08/2018 00:55
  הגב לתגובה זו
  22 73
  וגם נהיה עיתון פח משעמם
  סגור
 • 8.
  גלובס קורס בסופש ומפסיד 25 מיליון בשנה הראשונה
  מיכל המאירי שגב 31/07/2018 23:17
  הגב לתגובה זו
  110 1
  קודם הן משקרות בדוח אמון שהן צימצמו הפסדים. ממיליון שקל בחודש להפסד של 2 מיליון שקל בחודש. ועכשיו השקרניות בר און אגמון מדווחות על עלייה דרמטית בקוראי גלובס. הן באמת חושבות שהקוראים מטומטמים? מבין 3 העיתונים הכלכלים גלובס משתרך מאחור! גלובס בצניחה חדה בעיתון סופשבוע שזה הכסף העיקרי. מגזין ליידי גלובס צונח, וגלובס בחישוב השנתי עלה ב0.1%. מסיבה אחת בלבד שנקראת עליית חומת התשלום של דה מרקר. אפס פירסומות בגלובס, עזיבה המונית של קוראים ועובדים. אבל בבועה אגמון כרגע אורזים.. העיקר הצמד מגלומניות סהרוריות חוגג בכותרות של עלייה דרמטית ומסיבות במשרדי גלובס. צמד מנותקות מהמציאות מככר המדינה וארסוף עם 2.5 מיליון שקל הפסד כל חודש. גברת ענת ציפור כחולה פלאייה נכט אגמון כבר שמה במיטה החולה של אלונה בר און מעל ל100 מיליון שקל. אבל אגמון עסוקה עכשיו בדרך עם שרי ועופרה לחופשת קיץ שלה. נותנת שוב לאלונה לא ידעתי לא שמעתי בר און יד חופשית להמשך השמדת עיתון גלובס!!!!
  סגור
 • 7.
  אלונה שקרנית בר און
  ניר 31/07/2018 20:55
  הגב לתגובה זו
  138 1
  ענת מנותקת נכט אגמון. ״עלייה דרמטית״ בקוראי גלובס 0.1% אחוז עלייה שנתית. וגם זה בגלל חומת התשלום של דה מרקר. עגלה ריקה מטרטרת בקול רם, אבל תן לסהרורית לייק וקצת כבוד, חסר לה בככר. עלייה דרמטית !???? עלייה בשקרים כמו שהן טענו שהן צימצמו הפסדים... עלייה דרמטית זה לקנות עיתון שהוא מפסיד מיליון שקל כל חודש. ומאז להפסיד כל חודש מעל ל2 מיליון שקל. עלייה דרמטית! בשנה של 0.1% אחרי הפסדים עצומים. ומתוך הידיעה שרק חומת תשלום חלקית תציל אתכן? ומה אז יקרה לגלובס ? מה שקורה לשאר העיתונים.. אין עתיד כלכלי לעיתונות אלא אם אתה טיקונית מככר המדינה שחפצה לההדיר את שמה וכבודה על חשבון העיתון ועובדיו
  סגור
 • 6.
  0.1%
  בת שבע 31/07/2018 17:58
  הגב לתגובה זו
  136 0
  ממש זינוק דרמטי ! בראייה שנתית עלה העיתון מ5.1% ל5.2% וזה בעיקר בגלל החומת תשלום של דה מרקר. אבל 0.1% ואיזה חגיגות... לא יאמן ... אלונה מנותקת בר און... 2 בעלות עיתון ועורכת בבועה
  סגור
 • 5.
  גלובס חוגגים בבועה של 25 מיליון שקל הפסד בשנה הראשונה !
  ציפורי 31/07/2018 15:34
  הגב לתגובה זו
  136 1
  צפו בחגיגות השמחה אצל דרור בנגל בפייס , סינגל לוח מודעות ביחד עם אלונה בר און. דה מרקר העלה חומת תשלום וגלובוס זכו לזמן מועט מההפקר. והמגלומניות כבר חוגגות ..25 מיליון שקל הפסדים, נטישת מנויים המונית. דה מרקר בגלל המנויים של הארץ יתאושש עוד חודש. גלובס מאידך ללא אופק כלכלי ובעוד חודשיים יעלה חומת תשלום חלקית שתגרום לנטישה המונית. עם הסקר הזה הוכיח משהו? אין מקום ל3 עיתונים כלכלים בישראל. לכלכליסט ולדה מרקר יש את הגב של ידיעות והארץ. לגלובס יש את הגב של גברת ענת אגמון שעד עכשיו הפסידה ברכישה ובשנה הראשונה מעל 100 מיליון שקל. תנו לה עוד שנה עד שימאס חה והעיתון יוחרב סופית. העיקר שבעלת החברת נדלן גברת לא שמעתי לא ידעתי בר און חוגגת בבועה שלה את הסחרור אליו היא הכניסה את גלובס ועובדיו! בושה וחרפה
  סגור
 • 4.
  כותרת לא טובה
  תוהה 31/07/2018 12:30
  הגב לתגובה זו
  106 0
  הסיפור העיתונאי פה הוא לא הזיגזג של הארץ שעולה ויורד - אלא מגמת הירידה העקבית והחדה של ידיעות אחרונות. הם איבדו בשנה וחצי 18 אחוזים (!!!) מהקוראים שלהם. ושוב - במגמה עקבית של ירידה. זו הדרמה של הטי.ג'יי.איי
  סגור
 • גלובס ילך הדרך כל בשר בסקר הבא ..
  אייל מרקוס 31/07/2018 16:55
  הגב לתגובה זו
  129 1
  בועה מרקוס 31/07/2018 15:32 הגב לתגובה זו 1 0 צפו בחגיגות השמחה אצל דרור בנגל בפייס , סמנכ״ל לוח מודעות . מלך מלחכי הפינכה לאחרונה לא שמעתי לא ידעתי הר און. ביחד עם אלונה בר און בחיוך מנצחים אחרי 2.5 מיליון שקל הפסד כל חודש. עזיבת עובדים המונית, פיטורי עובדים המונים, מאות מנויים שנטשו. אבל הבה נחגוג בבועת גלובס ונלקק לאלונה שוב באוזן. חבורת עיוורים בקוקון. דה מרקר העלה חומת תשלום וגלובוס זכו לזמן מועט מההפקר. והמגלומניות כבר חוגגות ..25 מיליון שקל הפסדים, נטישת מנויים המונית. דה מרקר בגלל המנויים של הארץ יתאושש עוד חודש. גלובס מאידך ללא אופק כלכלי ובעוד חודשיים יעלה חומת תשלום חלקית שתגרום לנטישה המונית. עם הסקר הזה הוכיח משהו? אין מקום ל3 עיתונים כלכלים בישראל. לכלכליסט ולדה מרקר יש את הגב של ידיעות והארץ. לגלובס יש את הגב של גברת ענת אגמון שעד עכשיו הפסידה ברכישה ובשנה הראשונה מעל 100 מיליון שקל. תנו לה עוד שנה עד שימאס חה והעיתון יוחרב סופית. העיקר שבעלת החברת נדלן גברת לא שמעתי לא ידעתי בר און חוגגת בבועה שלה את הסחרור אליו היא הכניסה את גלובס ועובדיו! בושה וחרפה
  סגור
 • 3.
  מה קרה ביזפורטל נהייתם פודלים לקקנים של נוני מוזס?
  אחד שיודע 31/07/2018 11:37
  הגב לתגובה זו
  44 58
  "החינמון של שלדון אלדלסון", זה הכינוי שמנסים בידיעות אש"ף להדביק לעיתון ישראל היום מאז הקמתו, עיתון שחיסל את הדומיננטיות המוחלטת וההפקרות ששלטה בתקשורת הישראלית. מה לגבי "המאפיה ורשימות החיסול של נוני מוזס"? ומה עם "ביטאון חמאס הארץ (אל-עראד)".הזלזול והצביעות שאנשי התקשורת השמאלנים מגלים כלפי גופי תקשורת ימנים מתפוצץ להם בפנים כל פעם מחדש, ולראיה הציבור מביע חוסר אמון הולך וגובר.אתם אף פעם לא לומדים, בסוף יהיה מאוחר מידי בשבילכם.
  סגור
 • 2.
  בקיצור, העסק מת. עוד כמה שנים עיתונים ורדיו כבר לא יהיו (ל"ת)
  למדתי תקשורת, בטפשות 31/07/2018 11:34
  הגב לתגובה זו
  116 0
  סגור
 • גלובס בקריסה גם...
  ציפור כחולה פלאייה 31/07/2018 13:07
  הגב לתגובה זו
  133 2
  גלובס מתבשם לרגע מהלומת תשלום של דה מרקר... הפסדים במיליונים ונטישת עובדים המונית... לו"ז של אלונה בר און: להפסד של 24 מיליון שקל בשנה הראשונה: בבוקר מו"לית; בערב - מובילה כתבות תוכ"ש: דוח האמון של גלובס שחולק כולו יחסי ציבור, האדרה עצמית, מלא אי דיוקים. חסר משמעות. במה ליועצים בעלים וחברי דירקטוריון. בינוניות לשמה. במילים אחרות תוכן שיווקי רדוד. כך לא יוצרים אמון. אגב, שווה גם לכתוב אמת בדוח אמון. למשל "צמצמנו הפסדים" הרי במציאות הכפלתם אותם. ככה בונים אמון! מלים גבוהות וריקות; סכנתה של העיתונות איננה נובעת רק ממעמדם העלוב של העיתונאים. היא מתחילה בבעלות הצולבת! השותפה שלך אלונה בר און היא בעלת חברת נדלן בעלת גלובס ומשמשת כיורית גלובס כיורית בית וגג כמנכלית גלובס כמוציאה לאור של גלובס. אבל שנוח לכן אז אין ניגוד אינטרסים ? ויש עצימת עין על תוכ?ש שנעשה על ידי אלונה בר און לאורך כל השנה האחרונה בין אם בוועידות בנאומים במגזינים של העיתון ועוד..דוח אמון? תתחילי ב לקנות מראות !!! ?אנשים דורשים חופש דיבור כפיצוי על חופש המחשבה, שממנו הם מנסים להימנע
  סגור
 • 1.
  הארץ - ביי!!!!!
  ניבה 31/07/2018 11:26
  הגב לתגובה זו
  14 62
  בואו נתחיל בלקצץ אץ הפרסום שלכם. חבל על הכסף
  סגור
 • שלום ולא להתראות
  אבי 01/08/2018 21:40
  הגב לתגובה זו
  89 1
  זכר רשעיפ ירקב
  סגור