מדיה

בעלים של חברת סלולר כשרה - רוכש את אתר 'בחדרי חרדים'

5 שנים לאחר שרכש את 'בחדרי', מאיר גל מוכר את השליטה לקבוצת משקיעים בראשות מיקי ברזל, המחזיק בחברה לסינון תכנים באינטרנט עבור המגזר החרדי
אלכסנדר כץ |  2
בחדרי חרדים (צילום מסך)
קבוצת משקיעים בראשות מיקי ברזל רכשה את השליטה באתר בחדרי חרדים – כך נודע לאייס. בעל השליטה הנוכחי, מאיר גל ימשיך להחזיק חלק קטן מהאתר, אבל גם יפחית את המעורבות שלו באתר. על פי הערכות, מדובר על סכום של כמה מיליוני שקלים, אולם גורמים מסרבים לחשוף את הסכום האמיתי.
ברזל הוא אחד מבעלי חברת הסלולר הכשרה הגדולה במגזר החרדי 'נתיב', חברה שלמעשה אחראית על סינון תכנים באינטרנט עבור המגזר החרדי. שותפיו לקבוצת המשקיעים ב'בחדרי חרדים' לא ידועה בשלב זה.
גל הוא איש פרסם ועסקים חרדי, ושותף במשרד פרסום ויחסי ציבור. הוא גם מייעץ לגורמים פוליטיים, ומנהלים עסקים גם מחוץ לישראל. לפני 5 שנים רכש את 'בחדרי חרדים'. גורמים אומרים כי הוא חש מיצוי מניהול האתר, שנחשב לגדול במגזר החרדי. על פי סימילאר-ווב, בחודש האחרון מספר הכניסות אליו עמד על 1.3 מיליון, ומספר הדפים הנצפים – 3.7 מיליון.
את עסקת הרכישה שכבר נחתמה, ניהלו עו"ד עמית לוין ועו"ד אהרון צאל ממשרד עו:ד צאל כהן לוין ושות'. הניהול השוטף של הקבוצה בראשותו של ברזל, צפוי לצאת בקרוב אל הדרך.
מאיר גל אישר לאייס כי מכר את השליטה באתר 'בחדרי חרדים'. מיקי ברזל אישר אף הוא את הפרטים, ואמר לאייס: "זה אתגר גדול. אנחנו מכירים את הציבור ואת הצרכים שלו, והרכישה של האתר היא חלק מהאסטרטגיה שלנו". גם גל וגם ברזל מסרבים להתייחס לסכום הרכישה.
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  יום הדין
  פנחס 17/09/2018 16:27
  הגב לתגובה זו
  5 4
  מאיר גל שמציג עצמו כאדם חרדי מגלה במערומיו כאשר החליט להודיע על פיטורי העובדים דרך מייל דווקא ערב ראש השנה.בכך הציג עצמו כאדם חסר רגשות ובוודאי ללא יראת שמים.עובדים מסורים שאינם יודעים מה יעלה בגורלם ומקבלים את סטירת הלחי בערב יום הדין.אם גל חושב שביום כיפור מישהו ישמע את תפילותיו מול תפילות עובדיו הפגועים כנראה שהוא באמת לא איש עסקים שאינו מסוגל לחברבאחד ועוד אחד.העולם הוא גלגל היום למטה מחר למעלה.גמר חתימה טובה.
  סגור
 • קשקוש בלבוש
  עובד 05/11/2018 23:48
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מאיר גל הוא אחד ומיוחד ועל כך יעידו כל עובדיו בלי יוצא מן הכלל!
  סגור