מדיה

ערוץ עשר מקצץ: רצועת הבוקר תעבור לאחריות חברת החדשות

שלב הקיצוצים מגיע גם לרצועת הבוקר כשאולפני הרצליה תפסיק להפיקה, והיא תעבור לאחריות חדשות עשר. ערוץ עשר: "מודים לאולפני הרצליה ולעובדים על שנים נפלאות"
אלכסנדר כץ |  3
בוקר אור (צילום מסך ערוץ עשר)
אולפני הרצליה יפסיקו להפיק את תכנית הבוקר של ערוץ עשר, והפקה תעבור לידי חברת החדשות של עשר – כך נודע לאייס. תאריך היעד לחילופים מתוכנן לתחילת דצמבר, ובשלב זה עובדים על הפורמט החדש של רצועת הבוקר.
בערוץ עשר תכננו להפסיק את ההתקשרות עם אולפני הרצליה עוד במהלך הדיונים למיזוג עם רשת, כפי שפורסם בגלובס, וזאת במטרה לחסוך בהוצאות. עם ההשהיה במיזוג ולאחר ההודעה של רשת על ביטול המיזוג מצידה, סעיף החיסכון בעלויות משמעותי הרבה יותר, גם על רקע תכנית קיצוצי השכר עליה הוכרז השבוע בערוץ.  
המסך של ערוץ עשר כבר הפך לרזה מאד בתקופה האחרונה, עם שידורים חוזרים בלב הפריים-טיים, וזאת בשל הפסדי הערוץ הנאמדים בכמה עשרות מיליוני שקלים מאז הפיצול בערוץ 2. ואולם תכנית בוקר נחשבת לאפיק אסטרטגי של כל הערוצים המסחריים, בין היתר ככלי לקידום תכני הערוץ שישודרו באותה יממה, כמו גם "בית" לשידורי חדשות. לכן בלתי אפשרי להוריד רצועה כזו, לטובת שידורים חוזרים כאלה ואחרים.
מערוץ עשר נמסר: "תכנית הבוקר תעבור מראשית דצמבר מאולפני הרצליה להפקת חדשות עשר, בעקבות ההשהיה בקבלת החלטה בעניין המיזוג בין ערוץ עשר לרשת, ובנוסף לקיצוצי השכר שעליהם הודענו בראשית השבוע. אולפני הרצליה הפיקו את תכנית הבוקר ורצועת הבוקר בהצלחה בשנים האחרונות לערוץ עשר והיו חלק בלתי נפרד מהערוץ. ערוץ עשר מודה לאפרת דרור, יואב פרץ מנכ"לי אולפני הרצליה וכל עובדי התכנית והאולפנים על שנים נפלאות של העבודה המשותפת. עוד נחזור לעבוד יחד בעוד מספר חודשים".
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  חדשות עשר הסוף (ל"ת)
  מי שעושה רע מקבל רע 25/10/2018 17:12
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 1.
  תעיפו את ליאור לנדברג
  ערוץ עשר מת 23/10/2018 16:29
  הגב לתגובה זו
  4 0
  ערוץ עשר נותן משכורת שמנה לעורך מהדורה כושל שמעולם לא היה עיתונאי. לא הגיע הזמן לפטר אותו ולמצוא אדם מקצועי ולא מקומבן
  סגור
 • כל שוק התקשורת הוא קומבינה ונפוטיזם (ל"ת)
  א 24/10/2018 10:26
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור