תקשורת

יעבוד לילות כימים: עורך 7 לילות רביב גולן יערוך גם את 7 ימים

לאחר שיחות שקיים עורך ידיעות אחרונות נטע ליבנה עם מועמדים לתפקיד, הוא החליט לגבש פונקציה חדשה - "עורך על" - וגולן יערוך שניים ממוספי הדגל של העיתון
אלכסנדר כץ |  3
בניין ידיעות אחרונות (צילום אייס)
אחרי עזיבתו של גדי בלום, בידיעות אחרונות יוצרים פונקציה חדשה וממנים את רביב גולן לעורך העל של 7 ימים ו-7 לילות – כך נודע לאייס. על פרישתו של בלום מהתפקיד פורסם לראשונה באייס.
גולן שימש מאז 2010 עורך מוסף 7 לילות, כשהחליף באותה עת את עדי גולד, והיה סגנו של גולד עוד לפני כן. בעבר היה כתב במקומון המנוח העיר ובוואלה.
בימים האחרונים קיים עורך ידיעות אחרונות נטע ליבנה שיחות עם מספר מועמדים, ובעיתון ידעו לספר כי גולן הוא המועמד המוביל לתפקיד העורך. בסופו של דבר החליט ליבנה כי גולן יקבל את עריכת 7 ימים, אבל יישאר גם עורך המוסף 7 לילות.
הוא נכנס כאמור לנעליו של בלום, שעורך את '7 ימים' מאז 2009, לאחר שהחליף את ניר חפץ כשזה מונה לראש מערך התקשורת במשרד ראש הממשלה, עם כניסתו של בנימין נתניהו לתפקיד ראש הממשלה ב-2009. לאורך השנים כתב בלום גם מספר ספרים, בין היתר את 'הרועה: סיפור חייו של אריאל שרון' ו-'ישראל לאן: 18 שיחות עם האישים שמעצבים את פני המדינה' – שניהם עם ניר חפץ; ואת 'החייל מספר 2' עם פזית בן נון בלום.

רביב גולן אמר: "אין תגובה".

תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  נטע ליבנה חיפש לחסוך כסף
  קיצוצים בידיעות 08/2019/19
  הגב לתגובה זו
  4 1
  האיש הרס את מעריב בקרוב את ידיעות
  סגור
 • 2.
  אם נטע ליבנה עורך עיתון אני נשיא ארצות הברית (ל"ת)
  נו באמת 08/2019/16
  הגב לתגובה זו
  6 0
  סגור
 • 1.
  בקרוב הסגירה.
  קיצוצים בידיעות 08/2019/15
  הגב לתגובה זו
  5 0
  עורך ראשי כושל. עיתון של כתבים עצלנים. חסר סקופים אפס תחקירים. כל הככוד לבוגרי מעריב הכושלים שהרסו עוד מקום עבודה פורח. נטע ליבנה קבלן הריסות מוצלח שמנוהל על ידי מוזס כמו מריונטה
  סגור