תקשורת ומדיה

האזרחים נגד המשטרה - פריצה ללא אישור או פרסום כוזב? תשפטו בעצמכם

אזרחית טוענת כי שני שוטרים נכנסו דרך החצר ללא אישור והוציאו אנשים מהחדרים בבית תוך כדי צעקות. ממרחב לכיש נמסר: "ניסיון להצדיק הפרה בוטה של התקנות לשעת חירום, ניסיון להכפיש את המשטרה והשוטרים, תוך עיוות מוחלט של המציאות". מי צודק?
כפיר אדר |  1
מעצר אילוסטרציה (צילום אלכסנדר כץ)

מלחמת גרסאות בין אזרחית בשם סמדר כהן למשטרת ישראל בגין סרטון שפורסם ורץ ברשתות החברתיות במהלך השבת, כאשר בעוד נטען כי שוטרים נכנסו ללא אישור לבית דרך החצר, המשטרה טענה כי זהו פרסום כוזב נגד המשטרה בניסיון להצדיק הפרה בוטה של התקנות לשעת חירום ואף הוסיפה תיעוד ממצלמות הגוף.

כהן פרסמה פוסט בו כתבה: "ערב שישי ארוחת שישי נגמרה ואני ובעלי נכנסנו לישון. חלק מהנוכחים בארוחה נשארו מסביב לשולחן השישי ובשלב מסויים נכנסו לחדר השינה לשבת ולדבר. הגיעו 2 שוטרים, שוטר בשם מישל נגב והשוטרת דניאל רחמים נכנסו דרך חצר הדירה, פתחו את הוטרינה בסלון שהיתה סגורה ונכנסו ללא אישור לתוך הבית עברו לחדר השינה שהיה סגור פתחו את הדלת והורו בצעקות לכל מי שהיה בחדר לצאת, זה היה הרגע שאני התעוררתי ויצאתי מהחדר שלי. לפני זה מסתבר שהם ניסו לפתוח את כל החדרים בבית והילד שלי ביקש שלא יפתחו חדרים נוספים כי ההורים ישנים. לאן הגענו???".
"רק שהמצלמה נדלקה השוטרת הפסיקה לצעוק ולאיים ולפתע ממש הפכה לשקטה וחמודה, דקה לפני זה התעוררתי מהצעקות והאיומים של השוטרת דניאל רחמים ומקולו המאיים של השוטר מישל נגב. כשהילד שלי ביקש שהיא תצא מהבית שלו היא אמרה לו שזה הבית שלה!!! קולטים??? הבית שלה! אין גבול לחוצפה, לעזות המצח והחדירה לפרטיות בביתנו שלנו, לחוסר האנושיות. רק כשהמצלמה נדלקה פתאום הם הפכו שקטים ובכלל הסכימו לצאת, כשהתחננתי לפני שיצאו הם לא יצאו ולא התייחסו לבקשות שלי".
מדוברות המשטרה (לכיש) נמסר: "פרסום כוזב נגד המשטרה בניסיון להצדיק הפרה בוטה של התקנות לשעת חירום. בשעות האחרונות אנו עדים לסרטון חלקי, שפורסם ברשתות החברתיות בניסיון להכפיש את המשטרה והשוטרים, תוך עיוות מוחלט של המציאות. על מנת למנוע הטעיית הציבור ומצג שווא נגד המשטרה, להלן העובדות הנכונות: השוטרים הוזעקו הלילה (שישי) סמוך לשעה 2:15 לבית באשדוד, בעקבות דיווח על רעש חזק וצעקות שהפריעו למנוחתם של השכנים. עם הגעת השוטרים, הבחינו בהתקהלות וצעקות של מספר צעירים שישבו בתוך הבית, ומיד שהבחינו בניידת ובשוטרים, הסתתרו בתוך החדרים".
"השוטרים הגיעו עד פתח הבית, ומשם קראו לבעל הבית להגיע אליהם, ואז נכנסו פנימה, שם טען בפניהם שהנו ישן ויש בחדרו 2 ידידות. השוטרים שהבינו כי הנ"ל אינו דובר אמת באשר למספר האנשים ששוהים בבית, ביקשו ממנו לפתוח את דלתות החדרים ולקרוא לכלל האורחים (6) שיצאו לחלל הסלון, שם נבדקו זהויותיהם והתברר כי אינם דיירי הבית, והם שוהים במקום בניגוד להנחיות שהיה בביתו של אדם אחר ואיסור התקהלות. אמו של הצעיר שיצאה אף היא מחדרה, החלה להתלהם ולצעוק על השוטרים, תוך התעלמות מוחלטת מהעובדה שבביתה שוהים 6 אנשים בניגוד להנחיות, זאת על אף ניסיונותיהם של השוטרים להסביר לה זאת.
לסיום נמסר: נגד 6 האורחים נרשמו קנסות בגין הפרת התקנות, ונגד בעל הבית נרשם קנס בגין הקמת הרעש. צר לנו על הניסיון הפסול להטעות את הציבור תוך פרסום שקרים ותיעוד חלקי, שכל מטרתם ליצור פרסום כזב נגד המשטרה והשוטרים הפועלים נאמנה למען בריאות הציבור".

תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  סירטון חלקי של המשטרה
  אסף 01/2021/16
  הגב לתגובה זו
  1 0
  למה המשטרה לא מפרסמת את הסירטון מההתחלה? מסתירים שהם נכנסו לסלון מהגינה בצורה לא חוקית? גם בתגובת המשטרה "קראו לבעל הבית ואז נכנסו פנימה" נשמע כמו מלים מכובסות לחדרו לבית ללא צו.
  סגור