קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות
פרסום ראשון

סביון מדליון נפרדה מגלנט - תייעץ למנכ"ל משרד רה"מ

אחרי שנה וחצי כיועצת התקשורת של גלנט, עוברת סביון מדליון לעבוד עם אלי גרונר. את מדליון יחליף פנחס וולף, שוויתר על תפקיד דובר המשרד לביטחון פנים, לאחר שזכה בו במכרז
 |  0
סביון מדליון נפרדה מגלנט - תייעץ למנכ"ל משרד רה"מ
סביון מדליון, צילום: יח"צ
סביון מדליון עוברת למשרד ראש הממשלה. לאייס נודע כי מדליון תהיה יועצת התקשורת של מנכ"ל המשרד אלי גרונר, תפקיד שמתעמק בין היתר בנושאים כלכליים וחברתיים.
בתחילת החודש עזבה מדליון את עבודתה כיועצת התקשורת של שר הבינוי והשיכון יואב גלנט. מדליון עבדה עם גלנט מאז כינונה של הממשלה הנוכחית, לפני כשנה וחצי.

בעבר הייתה דוברת משלחת ישראל באו"ם והשגריר רון פרושאור; דוברת יו"ר האופוזיציה בזמנו שלי יחימוביץ' ומפלגת העבודה, כולל במהלך בחירות 2013; עוזרת דובר משרד הקליטה ועוד. שמה של מדליון עלה לאחרונה לכותרות לאחר שהוצאה מכנס כלכלי של העיתון החרדי המודיע משום שסירבה לעמוד באזור מתוחם מיוחד לנשים, כאשר ליוותה את השר גלנט לכנס בו הוא נאם, ונאלצה לעזוב את המקום.

כעת עוברת מדליון לעבוד בלשכת ראש הממשלה. היא מחליפה את מיטל יסלוביץ', שהייתה יועצת מנכ"ל המשרד ב-4 השנים האחרונות, מתקופתו של הראל לוקר כמנכ"ל. יסלוביץ', הגיעה למשרד ראש הממשלה מבית הנשיא, וממשיכה לתפקיד במגזר העסקי.

בחודש האחרון מילאה לירון קורט, היועצת הפרלמנטרית של גלנט, את מקומה של מדליון, עד למינויו של פנחס וולף היום ליועצו של שר הבינוי והשיכון. רק לפני שבועיים נבחר וולף בהליך מכרזי לתפקיד דובר המשרד לביטחון פנים, במקומה של טל ימין וולבוביץ, אולם הוא החליט לוותר על התפקיד לטובת התפקיד אצל גלנט.

ב-8 החודשים האחרונים היה וולף יועץ התקשורת של שרת המשפטים איילת שקד, ובעבר היה דובר הבית היהודי והכתב הפוליטי והפרלמנטרי של וואלה.הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת תיק לקוחות ידיעות אחרונות המרכז שלח קו”ח
מנהל לקוחות חסוי כל הארץ שלח קו”ח
מעצב חסוי רמת גן ו... שלח קו”ח
יועצ/ת תקשורת שרף תקשורת המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה