יח"צ

מנכ"ל חדש, יחצן חדש: כיל שכרה את משרדו של מוטי שרף

אחרי שנתיים עם משה דבי, כיל נפגשה עם מספר משרדים ובחרה ב'שרף תקשורת' לאחר מינויו למנכ"ל של רביב צולר - שהעסיק משרד זה כשניהל את ביטוח ישיר
אלכסנדר כץ |  6
כיל (צילום ביזפורטל)
חברת כיל (כימיקלים לישראל) שכרה את משרד שרף תקשורת בבעלותו של מוטי שרף ושרון צציק - כך נודע לאייס. ההחלטה התקבלה בסיום שיחות שקיימה החברה עם מספר משרדי יח"צ גדולים.
בשנתיים האחרונות ההתנהלות של החברה טופלה במשרדו של משה דבי, לצד מחלקת דוברות פנימית בניהולה של מיה אבישי בוקובזה, שגם ניהלה את המגעים לבחירת משרד היח"צ.  בין היתר טיפל דבי במספר משברים תקשורתיים, כשהגדול שבהם היה הזיהום בנחל אשלים לפני כשנה, המכרז להארכת הזיכיון של כיל בים המלח, ועזיבתו של המנכ"ל סטפן בורגס בספטמבר 2016.  
לפני כ-3 חודשים בחרה ועדת איתור במנכ"ל חדש לכיל במקומו של אשר גרינבוםרביב צולר, שלפני כן היה מנכ"ל ביטוח ישיר במשך כעשור. ההחלטה להפסיק לעבוד עם דבי תקשורת התקבלה לדברי גורמים, עוד לפני כניסתו של צולר לתפקיד המנכ"ל באמצע חודש מאי.
בחודשים האחרונים התקיימו שיחות עם מספר משרדי יח"צ, ואף התקבלו הצעות מחיר לריטיינר. מגעים כאלה התקיימו גם עם משרד 'שרף תקשורת', שלבעליו הכרות מוקדמת עם צולר - כשמשרד זה עבד עם ביטוח ישיר בזמנו של צולר. עובדה זו מן הסתם לא הזיקה בסופו של דבר בבחירה במשרדם של שרף וצציק.
שרף משמש כיועץ התקשורת של עידן עופר, המחזיק בחלק מחברת כיל באמצעות החברה לישראל. רוב פעילותו של עופר מתבצעת בחו"ל, כאשר שרף לא ייצג את האינטרסים העסקיים של עופר בישראל, אלא רק בכל הנוגע להתנהלות הפילנטרופית של עידן ובתיה עופר, וזאת כדי למנוע ניגוד עניינים עם הלקוח החדש כיל.
כיל מצטרפת לפרופוליו חברות ישראליות גלובליות שמטופלות במשרדו של שרף, הנחשב לאחד המשרדים הגדולים בישראל. בין החברות בהן המשרד מטפל, אפשר למנות את טבע, NICE, אמדוקס, סודה סטרים ואבן קיסר – שנסחרות בבורסה הישראלית ובבורסות בחו"ל.
לא התקבלה תגובתה של כיל. 
תגובות לכתבה(6):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  כמה כסף כיל שורפת על יח"צ? לא חבל??? (ל"ת)
  מיותר לחלוטין! 09/01/2019 20:04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 5.
  תהיה לו עבודה קשה
  אדר 28/06/2018 13:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בנושא קריסת הבריכה וזיהום נחל אשלים
  סגור
 • 4.
  טבע? סודה סטרים?
  אלדד 25/06/2018 22:45
  הגב לתגובה זו
  1 0
  טבע אצל רני. סודה סטרים בבן חורין. בהודעה לעיתונות צריך לדעת לחרטט...
  סגור
 • 3.
  מוטי שנים לצד עידן והתוצאות רעות. צריך את דחב"ש (ל"ת)
  רק דחב"ש 25/06/2018 21:06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  סוף סוף מוטי יעשה שם סדר. דובר מס 1 בישראל (ל"ת)
  חזי 25/06/2018 21:05
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור
 • 1.
  משרד בירידה תלולה
  לא קונה הפוזה 25/06/2018 20:34
  הגב לתגובה זו
  1 0
  איפה הימים הגדולים של מוטי שרף? מאבד נכס אחרי נכס. לקחת תיק לדבי זו לא חוכמה גדולה, מתי לאחרונה הוא לקחת תיק אמיתי מחברה אמיתית?
  סגור