יח"צ

בדיוק בעין הסערה: דובר הרכבת עוזב – לטובת עיריית ירושלים

לאחר כמעט 5 שנים ובשיא המשבר בו נמצאת הרכבת, עוזב ד"ר ישראל טל סרנגה את תפקידו, לטובת פונקציה חדשה בעיריית ירושלים - ראש מערך הסברה, שיווק ודוברות
אלכסנדר כץ | 
רכבת ישראל לצידי נתיבי איילון (צילום אלכסנדר כץ)
דובר רכבת ישראל ד"ר ישראל טל סרנגה עוזב את תפקידו לאחר שנבחר לתפקיד חדש – כך נודע לאייס. טל סרנגה מצטרף לעיריית ירושלים כראש מערך הסברה, שיווק ודוברות, פונקציה חדשה שלא הייתה קיימת עד כה בעירייה.
לדברי גורמים, העזיבה של טל סרנגה לא קשורה למצבה של חברת רכבת ישראל, שמתמודדת עם מספר משברים. הרכבת נמצאת בתקופה רגישה: השקה לא מוצלחת לפני מספר חודשים של קו הרכבת החדש בין ירושלים לתל אביב (שנעצר כרגע בנתב"ג, א"כ); פיטורי המנכ"ל שחר איילון בשל פתיחת הקו הנ"ל, כמו גם איחורים ובעיות אחרות; ובשבועות האחרונים מאבקים בין העובדים להנהלה בשל ההחלטה כי יעבדו חצי שעה נוספת בכל משמרת (ובסך הכל 4 שעות במשמרת, לצד כמה שעות מנוחה, א"כ), שמוביל להשבתות יזומות ול"מחלות שונות" בקרב נהגי הקטרים, שלא מגיעים לפתע למשמרת.ישראל טל סרנגה (צילום: מתוך הפייסבוק)
טל סרנגה הוא ד"ר לתקשורת מבר אילן. הוא סגן אלוף במילואים, ושימש כדובר חי האוויר וראש ענף בחטיבת דובר צה"ל. באמצע 2014 אישר דירקטוריון הרכב את החלטת ועדת האיתור של החברה למנותו לראש אגף דוברות והסברה.
עם השינוי בזהות ראש העירייה לאחר היבחרו של משה ליאון במקומו של ניר ברקת, שהשתלב ברשימת הליכוד לכנסת, חל גם שינוי במערכת הדוברותי בעירייה. אביתר אלעד, שהגיע עם ברקת לעירייה, צפוי לעזוב, ואת תפקיד דובר ראש העיר ממלאת שרי הררי, שהייתה הדוברת האישית של ליאון במהלך קמפיין הבחירות.
ד"ר ישראל טל סרנגה אישר כי הוא עוזב את הרכבת, אולם סירב להוסיף עוד פרטים, ואמר: "בקרוב נוציא הודעה". 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה