ויראלי

"אנסת אותי עם החבר'ה": תלונה נוספת נגד עיתונאי הארץ רועי צ'יקי ארד

אישה נוספת טוענת כי בזמן שהייתה בת 19, נאנסה על ידי צ'יקי ארד וחבריו: "מזגו לי מים, ואיבדתי זמן". העיתונאי הגיב: "עלילת דם". לאחרונה פורסם תחקיר ובו טענו שש נשים שונות כי צ'יקי ארד תקף אותן מינית 
שרון טל |  13
רועי צ'יקי ארד (צילום צילום מתוך עמוד היוטיוב סופרים קוראים)
לאחר פרסום התחקיר של שרון שפורר ב"מקום הכי חם בגיהנום", ממנו עלו טענות של תקיפה מינית כלפי שש נשים שונות, העיתונאי רועי צ'יקי ארד הודיע על התפטרותו מעיתון "הארץ". אולם מאז, הרשת נפוצה בטענות קשות כנגדו, ביניהן, אחת שפורסמה היום על ידי ענת אבישר כהן.
בפוסט נוקב שנפתח במילים "אזהרת טריגר חמורה מאין כמותה", נכתב: "הייתי בת 19 כשהכרתי את המשפטן והוא היה הגבר הרביעי אולי ששכבתי איתו אי פעם. הוא היה אלים נקודה. סאדיסט נקודה. מעולם לא הסכמתי לשום בדסמ, והשנה האיומה ההיא היתה חיים בתוך פנטזיה חולנית ואיומה. אחרי שנה של עינויים קשים המשפטן הסאדיסט החליט לשאת חן בעיני רועי וחבורתו ולהוכיח ערכו לחבורה ההיא. כך ניסה להוכיח את ערכו כחבר ראוי. המתנה שהביא לא הייתה צייתנית מספיק לטעמם, אז הם סיממו אותי עוד בבר באיזור שינקין. בבר הייתה שיחה על עולם השירה ועל שיר שלי שיש לו עתיד כך אמרו.באו הקולנוען וחבר של המשפטן ממודיעין וחבר צייר של רועי לבחון את הבידור. והלכו. עלינו לרועי. אינני זוכרת באיזו תואנה.

מזגו לי מים. ואיבדתי זמן. זוכרת את רועי מעליי ואת המשפטן עושים תורות וצוחקים. זוכרת את המודיעינצ'יק מתעצבן שלא ניקו אותי מספיק עבורו. ועוד מים ועוד בלאק אאוט. הקולנוען מעליי בוכה שאין לו מצלמה אני בוכה רועי צוחק תגידי תודה שאנחנו מפנקים אותך ככה אני לא נוגע בשמנות בדרך כלל ובלאק אאוט התירו אותי תורות שוב. הצייר צוחק שאני מבוגרת לרועי מדי והוא מסכים ומלטף לי את הראש תגידי תודה לכולנו שאנחנו דואגים לך אפילו שאת מבוגרת לי מדי וכולם צוחקים. היו עוד אחד שחום, עוד אחד יונתן מרמת אביב, עוד אחד חן ממופע הקולנוע של רוקי שהכרתי וצחק שסוףסוף רואים מי אני באמת, עוד אחד רוסי עם זין דק ושיער מתולתל, עוד אחד שמן ומזיע. ספרנו 11 בטיפול. וזהו. לא זוכרת את איך הגעתי לדירה שלי ושל המשפטן כן זוכרת שדיממתי. והוא התעצבן. אחרי שבועיים שאלתי את המשפטן אם רועי היה מרוצה מהמציצה שזכרתי. הוא בתגובה פוצץ אותי במכות עד עילפון וזרק אותי כמעט לרחוב באותו רגע.

לקח לי עשור בטיפול להשלים תמונות לסרט. אני לא בטוחה מתי הייתה המציצה שאותה זכרתי גם שבועיים אחרי עם מחיאות כפיים ברקע. זה הזכרון הכי חזק עם כמה שאחת כמוני שמנה ומבוגרת צריכה להודות להם. זהו. אנסת אותי. למעין שלחתי בלי לדעת שאתה קשור, לא זוכרת. על זוטא הגיב לך שותפי. ואנסת אותי עם החבר'ה רועי. זה קרה בשנת 2001".
 

אזהרת טריגר חמורה מאין כמותה

הייתי בת 19 כשהכרתי את המשפטן והוא היה הגבר הרביעי אולי ששכבתי איתו אי פעם. הוא היה אלים...

Posted by Anat Avissar Koren on Sunday, September 13, 2020
 
צ'יקי ארד, שהתפטר מתפקידו בעקבות התחקיר של שרון שפורר, טען כי מדובר ב"עלילת דם: "יש גם אנשים, שבאווירה שנוצרה (פעילה מארגנת כרגע טקס שריפת ספרים שלי), לוקחים טרמפ על הסיפור. ענת א' מאשימה אותי בדברים מזוויעים ושטניים כל כך שאני לא מוכן לטנף את הוול שלי בהם, שהתרחשו ב2001, כשהיתה בת 20, בסיפור עם 11 דמויות וסמי הזיה, שלא היה ולא נברא, ולדבריה ייכלל בכתבה עתידית של שרון שפורר. וזהו כבר שקר וכזב ודיבה. אבל כשהבנתי שהיא טוענת את זה, חשך עולמי.במצב רגיל, מדובר במילה מול מילה. ברוח הציבורית כרגע, המילה שלי כרגע לא שווה דבר. הנחתי שגורלי נחרץ. באופן רגיל, נטל ההוכחה על המאשים. כאן, זה נופל עלי להוכיח שלא עשיתי דבר מופרך לחלוטין, מעשה שחד וחלק לא קרה, לפני 19 שנה. האם יש לי סיכוי? מיואש, חיפשתי אם יש דרך בכל זאת להציג את האמת. למזלי, כשחיפשתי את שמה בג'ימייל, הופתעתי שהייתה לנו ב2009 התכתבות סטנדרטית לגמרי, אפילו חביבה ודי ענפה.

אותה ע', שמספרת שסיממתי אותה ופגעתי בה פגיעה איומה כל כך פנתה אלי ושלחה מכתב תודה על מחמאה שפרסמתי בבלוג לכתב עת שהשתתפה בעריכתו. זה קרה 8 שנים אחרי הזמן המתואר של המעשה. בעקבותיו, ניהלתי איתה שיחה מעניינת של ארבעה מיילים על שיווק ושירה. השתמשתי ברשותה בציטוט מתוכו ואפילו עקצתי אותה באייטם שכתבתי על כתב העת במעריב. כיום היא אומרת שהתכתבתי עם השותף שלה, אבל היא חתומה על המכתב, השותף כתב לי אחרי הפרסום במעריב וניסה לתקן את דבריה. אפשר גם לשאול אותו. ולא רק זה, בעקבות השיחה, היא גם שלחה שירים רומנטיים למעין.

יש גבול לכזב: האם לאדם שהחריב את חייכם, תכתבו תודה ואז "שוב תודה"? תנהלו שיחות חביבות על שיווק וספרות ואורך טקסטים, ולאחר מכן תשלחו שיר רומנטי גנרי?
נורמת 'אני מאמין לך' היא הראויה, אבל יש גם מקרים מעוררי שאלה, כמו נאוה ג'ייקובס עם גנץ, או הילדה בת ה5 שקישרה מנקה ערבי באונס, בזמן שלא יכול היה לעשות זאת. אני לא מבקש שתאמינו לדבריי, רק קראו בהגיון ובדקדוק את ההתכתבויות ביננו.

אני פונה אליכם, מהתהום שבה אני נמצא, אנא עזרו לי להציג את הצדק לאור לפחות במקרה הזה. זה לא מסיר ממני אחריות ממעשים בצעירותי שהיום אני מבין כמה הם איומים, אני פורש מפעילות, קוטע את פרנסתי, מכה על חטא, מקיא את עצמי. אבל יש גבול למה שניתן להעליל על אדם".

ברגעים אלה מסתובבת עלי ברשת עלילת דם.

לקראת התחקיר החמור ב'מקום הכי חם', פרסמתי פה את מכתב הפרישה, בקשת הסליחה, והנידוי...

Posted by Roy Chicky Arad on Sunday, September 13, 2020
תגובות לכתבה(13):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 10.
  לא יכול להיות שמאלני יאנוס.. זו בטח טעות
  חילוני 09/2020/15
  הגב לתגובה זו
  3 2
  הרי אנשי השמאל הם האומנים הם צדיקים לא יכולים לעשות כלום לזבוב. רואים כמה הם מנומסים ושקטים בהפגנות... איך אפשר להעליל כך על עיתונאי ובמיוחד שהוא עובד בעיתון הארץ. הרי הם מלאכים לא בני אדם
  סגור
 • כל גבר מגעיל יכול
  שמאלנית 09/2020/15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא משנה מה המוצא שלו, האם חילוני או דתי ולמי מצביע.
  סגור
 • 9.
  ומה עם ה'שירים' הנוראיים שלך?!?
  אני 09/2020/15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מי יצליח להוציא את הג'אנק הזה אל מחוץ לחוק?!? וברצינות, אני לא רואה איך ההתפטרות עוזרת ואני לא רואה איך בתי המשפט ייצרו עונשים מרתיעים באמת על מנת שדברים כאלה וכמו האונס באילת לא יחזרו על עצמם.
  סגור
 • 8.
  גם על ביבי מסתובבות עלילות דם
  Ram 09/2020/14
  הגב לתגובה זו
  1 1
  רק שהוא לא נגע באף אחת
  סגור
 • 7.
  לא משעמם לה אדוני
  מפוכחת 09/2020/14
  הגב לתגובה זו
  2 0
  היא לא סתם תשמיץ
  סגור
 • 6.
  ניסיתי להגיד משו בפנים גלויות אבל עדר
  מישהי 09/2020/14
  הגב לתגובה זו
  1 0
  פמיניסטיות שמאצינטת לכל מי שיעשה להתלונן על אונס רמסו אותי וחזרץי לחור שלי. אני מכירה את צ'יקי הרבה שנים והסתובבנו יחד לא מעט. כן יש בו משהו סליזי אבל הוא לא תוקפני ולא אנס
  סגור
 • 5.
  ללקק את הפצעים
  בת 09/2020/14
  הגב לתגובה זו
  2 0
  אני מאמינה לנאנסת וחושבת שצריך לבטל התיישנות על אונס. הקשר שלך איתך על בסיס מקצועי הינו חלק מתהליך הריפוי , ללקק את הפצעים.
  סגור
 • 4.
  בגלל שהוא בצד הנכון של המפה הפוליטית, לא חוקרים (ל"ת)
  בן 09/2020/14
  הגב לתגובה זו
  3 3
  סגור
 • כמה שאתה רקוב ומטומטם רחמיי עליך (ל"ת)
  ב 09/2020/14
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 3.
  חתיכת אפס אתה מזכיר את השם שלי
  נאוה זיקובס 09/2020/14
  הגב לתגובה זו
  3 6
  אם אתה תוהה לגבי אז אתה אשם היתה שם ? אני מאמינה לבחורה וכן כנץ הטריד אותי מינית שמקווה שימצאו איתך את העונש!!!
  סגור
 • מביכה
  לא ממעריצי גנץ 09/2020/14
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אויש. נאוה. עד לפה הגעת?
  סגור
 • 2.
  זו עלילה. התרועעתי עם צ'קי וחבורתו בשנים ההן.
  ענת אחרת 09/2020/14
  הגב לתגובה זו
  2 6
  סיפור שכזה לא ייתכן בבכל כך הרבה רמות. כנראה קרה למתלוננת משהו לא טוב, אבל היא טועה לגמרי באנשים. דמות "המשפטן" שהיא מתארת נשמע באמת סדיסט, אולי טראומות שקשורות אליו זלגו לה כלפי אנשים לא קשורים.
  סגור
 • 1.
  מסכים שצריך זהירות אבל שים לב לדוגמאות שלך
  אורי שומרון 09/2020/13
  הגב לתגובה זו
  2 0
  בני גנץ והמנקה הערבי. סתם שואל... אולי גם קצב זו עלילה? ואולי גם אחרים שגילו שאין להם מילה. לתחושתי הזהירות שצריך לנקוט היא רק כלפיי וכלפי כוס התה שלי ( ומי שאני המגן שלו) כמו שאולי העלילו עליך כך גם על אחרים. מהמחנה האחר
  סגור