רייטינג

רייטינג: האם 'יצאת צדיק' עקפה את 'המירוץ למיליון'?

יום צמוד עבר על הערוצים המתחרים, שהגיעו לשוויון בנתוני הצפייה הן בפריים טיים והן בלייט נייט; איזו מהדורת חדשות ניצחה את אחוזי הצפייה של שעות הפריים טיים? ולאן נעלמו צופי 'הצינור'?

ניר קומם |  3
המירוץ למיליון, יצאת צדיק
לאחר שנהנתה מאור הזרקורים באופן כמעט בלעדי, עם ירידתה של 'הישרדות VIP' רשת 13 חלקה אתמול את מרכז הבמה יחד עם קשת 12: אמש 'יצאת צדיק' זכתה לאותם נתוני הרייטינג של 'המירוץ למיליון' – 16.3 אחוזים – ועקפה את רשת במספר הצופים – 471 אלף אל מול 423 אלף. גם בשבוע שעבר, ביום רביעי בערב, הייתה תחרות צמודה בין התכניות, אז הובילה 'המירוץ למיליון' ב-60 אלף צופים על המתחרה. נתוני הרייטינג של שתי התכניות התחזקו השבוע בלמעלה מאחוז מלא.
בחדשות: יונית לוי פותחת פער אפילו על המירוץ למיליון
מהדורת החדשות של יונית לוי גרפה אתמול 17.4 אחוזי רייטינג – 1.1 אחוזי רייטינג יותר מאשר בשעת שידורי הפריים טיים שלה. חדשות 13 הנפיקו אתמול 10.7 אחוזי רייטינג ו-316 אלף צופים שצפו במהדורה של אודי סגל ותמר איש-שלום.
בלייט נייט: תיקו בין 12 ל-13
החלק השני בסרט מבית היוצר של קשת 'עלייתה ונפילתה של ענבל אור' גרף אתמול 7.7 אחוזי רייטינג, זאת לאחר שבעת ששודר בראשון בערב, אל מול גמר הישרדות VIP, גרף 10.1 אחוזים. ברשת השיגו אחוזים מקבילים לאלו של קשת – 7.7 אחוזים לתכנית 'הצינור', ובהמשך הלייט נייט ירד המספר לכדי 4.9 אחוזים בסך הכל.
בפרה-פריים: תכנית חיסכון מובילה
קשת מובילה עם תכנית חיסכון, ששומרת על רייטינג נאה בימים האחרונים של למעלה מ-10 אחוזים, והגיעה אף ל-12.4 אחוזים בהנחייתו של גדעון אוקו אתמול בערב. מיד אחריה רצועת השעה 18:00, עם סיון רהב מאיר, שזכתה ל-9.1 אחוזי רייטינג, בין היתר בזכות הריאיון של איילת שקד בתכנית. קשת מובילה גם ברצועת השעה 17:00, עם 7.8 אחוזי רייטינג ל'חמש עם רפי רשף'.
רשת מאספת את הקהל הנותר בשעות הערב – עם 5.9 אחוזי רייטינג ל'לפני החדשות', 5.3 ל'שש עם אמנון לוי' ו-4.9 אחוזי רייטינג ל'חמש עם שרון גל'.
הבוקר שייך לקשת
לאחר התוצאה הכמעט שוויונית בטבלה אתמול, חדשות הבוקר של ניב רסקין פתחה פער מול המתחרה וגרפה 4.2 אחוזי רייטינג. 'העולם הבוקר' הפסידה למתחרה בקשת 12 והגיעה ל-3.5 אחוזי רייטינג בסך הכל.
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  נגמרה החגיגה של רשת.
  דניאל 09/2020/16
  הגב לתגובה זו
  3 0
  קשת עכשיו תתחיל לגמור עליהם.
  סגור
 • 2.
  שרון גל ? רילייי? (ל"ת)
  מאור 09/2020/15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 1.
  יצאת דביל
  רוני 09/2020/15
  הגב לתגובה זו
  2 1
  מה הקטע ללכת של חיים אתגר ללכת לעברינים מוכרים לרדוף אחריהם עם מצלמות ולנסות קבל מהם תשובות הגיוניות? רייטינג? אפשר לעשות את זה גם בלי כל המרדפים האלה. פשוט נראה שהוא מוכן לעשות הכל בשביל רייטינג. לא בשביל הציבור. בשביל רייטינג. לפרסם את שמם ותמונתם ולהגיש תלונה במשטרה. גם בסרט של ענבל אור יצא ההסבר על הראיון המפרגן עם אדווה דדון מלפני שנים שאורגן כאמבוש עליה. מעולה לתפוס נוכלים ולהזהיר את הציבור אבל לא צריך להיות נוכלים בעצמכם כדי לעשות את זה.
  סגור