פרסום ושיווק

יוסי ורשבסקי: "סדן צריך להתפטר לאלתר - דבריו של גולן יוכפז אמת לאמיתה"

בהרמת כוסית לרגל חג השבועות והשקת הסדרה החדשה "גיבורים", התייחס ורשבסקי למשבר מינוי יו"ר דירקטוריון חדשות 10 ואמר: הייתי בישיבת דירקטוריון חדשות 10, שבה דיבר מר סדן. הוא התבטא באופן גזעני על ש"ס, שאין לו מקום בקרבנו
משה בנימין | 
יוסי ורשבסקי (צילום: אייס) (צילום אייס)
בהרמת כוסית לרגל חג השבועות והשקת הסדרה החדשה "גיבורים", התייחס יוסי ורשבסקי למשבר מינוי יו"ר דירקטוריון חדשות 10 ואמר: "הייתי בישיבת דירקטוריון חדשות 10, שבה דיבר מר סדן. הוא התבטא באופן גזעני על ש"ס, שאין לו מקום בקרבנו. הדברים שאמר מנכ"ל חדשות 10, גולן יוכפז בהקשר זה - מדויקים בכל מילה, ואף הצהרתי על כך רשמית בפני הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. גם אם מסתכלים על צרוף הדברים של יתר הנוכחים בישיבה, כפי שהוצגו ע"י הרשות השנייה עצמה, מתקבלת תמונה גזענית קשה". 
ורשבסקי אמר כי על מר סדן להתפטר מיד מתפקידו כיו"ר חדשות 10 וכחבר בדירקטוריון החברה. עוד הודה ורשבסקי לבעלי המניות בערוץ 10, ואמר כי הם כבר הוכיחו את עמידתם האיתנה מאחורי החברה, עובדיה וחופש העיתונות המוחלט שלה, ואמר כי על החברה לעשות הכל כדי להחזיר להם את השקעתם, ולהפוך את המקום לרווחי.
ורשבסקי אמר כי בינו לבין יו"ר הערוץ, מודי פרידמן, יש שיתוף פעולה מלא ופורה, גם אם לעיתים ישנם חילוקי דעות מקצועיים, ואלה נפתרים כמו בין חברים.
מתן חודורוב, יו"ר ועד העובדים התבטא גם הוא בהרמת הכוסית ואמר: "כל עובדי ועיתונאי ערוץ 10 מגבים באופן מוחלט את התיאור המדויק שמסרו מנהלי החברה, יוסי וגולן, על דבריו של מר סדן. על סמך הכרותינו עם השניים, אין לנו ספק כי דבריהם הם אמת מוחלטת". חודורוב הצטרף לקריאתו של ורשבסקי להתפטרות מר סדן.

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה