קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

Content Point - Sponsored

מה צריך לדעת על הלוואות לחתונה

 |  0
מה צריך לדעת על הלוואות לחתונה
bigday, צילום: יח"צ
למרבה השמחה, יש לנו לא מעט תירוצים לחגוג במהלך החיים. אלא שיש אירוע אחד שהוא, לרוב, אירוע באמת חד פעמי. זהו האירוע שעליו אנחנו חולמים וחולמות מגיל קטן, לקראתו אנחנו מתכוננים במשך חודשים ואחריו אנחנו גם לרוב צופים שוב ושוב בסרטונים ובתמונות. השאלה הגדולה באמת היא איך אפשר לתכנן חתונה שתהיה לא פחות מאשר הגשמת חלום, גם אם התקציב הקיים נראה מצומצם קצת יותר מדי.

תכנון מדויק מראש
כדי שתוכלו לתכנן את המשך הצעדים שלכם בצורה יעילה וטובה יותר, מומלץ להתחיל לתכנן כבר עכשיו מה אתם צריכים באמת. זה הזמן לפתוח את קובץ האקסל ולהתחיל למלא אותו בכל הסעיפים המרכזיים, לרבות אולם האירועים, שמלת הכלה, תשלום לצלם הווידאו ולצלמי המגנטים, וגם מחירו של התקליטן, עלויות הפקת ההזמנה וכל מרכיב נוסף שעשוי לעלות כסף לאורך הדרך. כך תוכלו לקבוע תקציב ברור ומדויק יותר, ובהתאם לכך גם לבחור הלוואה מתאימה. כשאתם יודעים מה הסכום הדרוש לכם, קל יותר לבחור את פיתרון המימון הנכון, את פריסת התשלומים שתהיה נוחה יותר ואת משך הזמן שיידרש לכם. אגב, אם אתם זהירים בשיקולים ובחישובים, יכול בהחלט להיות שמתנות החתונה יכסו את מרבית ההוצאות, וכך תוכלו לפרוע את ההלוואה קצת אחרי היום הגדול.

קביעת תקציב ראוי
יכול להיות שבמהלך החישובים שלכם תגלו שהסכום הכולל יחייב אתכם לקבלת הלוואה שההחזר החודשי עבורה יהיה גבוה מדי. אם אתם יודעים מראש מה המגבלה שלכם ומה הוא התקציב החודשי שתוכלו להקצות לתכנון האירוע הגדול, תוכלו להיעזר בפיצ'ר של מחשבון הלוואות בכדי לבחור את סכום ההלוואה הכולל על פי ההחזר החודשי. יכול להיות שתצטרכו לחזור לשולחן השרטוטים, לוותר על העיצוב המיוחד או לבחור במנה מעט יותר זולה, אבל כך תוכלו להבטיח לעצמכם אירוע שיהיה לא פחות מאשר מושלם ורומנטי כמו שאתם רוצים, אבל במסגרת היכולת הכלכלית שלכם.

חשבו על היום שאחרי
אין ספק שהחתונה היא אירוע באמת מיוחד במינו, ורובנו חולמים עליו במשך שנים ארוכות וטובות. אתם בהחלט לא צריכים להתפשר, לוותר על מה שחשוב לכם באמת או להסתפק באירוע קטן בסלון הבית. חתונה גדולה ויפה היא לא משימה בלתי אפשרית. אם רק תפעלו נכון ומחושב, תתכננו היטב את הצעדים שלכם ותדעו בדיוק לקראת מה אתם הולכים, תוכלו להשיג את היעד ולהפיק אירוע בלתי נשכח, כזה שגם אתם תיהנו מכל רגע בו, וגם החברים ובני המשפחה.תגיות   חתונה כסף תקציב

הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
אין משרות רלוונטיות להצגה

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה