קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

לאחר אישור חוק הצלת ערוץ 10: בוטלו השימועים ל-50 עובדי אולפני הרצליה

מיד לאחר אישור החוק, בוטלו פיטורי כל עובדי ערוץ 10 - כ-500 במספר, ובשישי בבוקר הודיע מנכ"ל האולפנים לעובדים על ביטול הזימונים לשימועים
 |  0
לאחר אישור חוק הצלת ערוץ 10: בוטלו השימועים ל-50 עובדי אולפני הרצליה
השימועים ל-50 עובדי תכנית הבוקר של אורלי וילנאי וגיא מרוז בערוץ 10 בוטלו - כך נודע לאייס. ביום שישי החל מנכ״ל האולפנים יואב פרץ להודיע לעובדים על הביטול.

כזכור, ביום רביעי בבוקר קיבלו כל העובדים של 'אולפני הרצליה' שעובדים בתכנית הבוקר בהגשת אורלי וילנאי וגיא מרוז, זימון לשימוע לפני פיטורים . ההחלטה הגיע בעקבות מכתבי הפיטורים שקיבלו כ-500 עובדי ערוץ 10 יום לפני כן.

פרץ הסביר באותו יום לאייס כי ההחלטה אינה אקט של נקיטת לחץ על המחוקקים: "זה (השימועים והפיטורים, א"כ) לא יכול היה להמתין, כי אז זה היה נדחה ליום ראשון. צריך לתת לעובדים התראה של 30 יום, והערוץ עשוי להיסגר בעוד 10 ימים. אני מנהל 140 עובדים, שהבעלים שלה היא חברה ציבורית, ואני מחויב לתת לה דין וחשבון, והיא תשאל אותי מדוע לא פיטרתי עובדים כשערוץ 10 הודיע על פיטורי עובדיו".

בתעשייה העריכו כבר אז כי המכתבים הללו, כמו גם אלה שקיבלו עובדי ערוץ 10, יבוטלו לאחר שהכנסת תאשר את החוק להארכת הזיכיון של הערוץ. בלילה שבין חמישי לשישי אושר החוק בקריאה שנייה ושלישית , וכבר באותו לילה הודיע מנכ"ל ערוץ 10 יואב הלדמן על ביטול הפיטורים . בבוקרו של יום שישי הודיע גם פרץ על ביטול השימועים.

יואב פרץ אישר את הידיעה.
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
ביצועיסט פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת תיק לקוחות ידיעות אחרונות המרכז שלח קו”ח

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה