קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות
פרסום ראשון

לא תאמינו למה ויתרו בידיעות אחרונות על תמונה מהתפרעות חסידי הרב פינטו

צלם 'ישראל היום' יוסי זליגר תיעד כיצד פעילי הרב תוקפים את צלם 'ידיעות' שאול גולן. ב'ידיעות' ביקשו את התמונה, 'ישראל היום' הסכים להעניק אותה בחינם, עם תנאי
 |  0
לא תאמינו למה ויתרו בידיעות אחרונות על תמונה מהתפרעות חסידי הרב פינטו
צילום יוסי זליגר את שאול גולן בעת הכאתו ע"י חסידי פינטו, צילום: יוסי זליגר
היחסים בין ידיעות אחרונות לישראל היום מעורערים מאז נולד האחרון בקיץ 2007. השבוע התווספה עוד שורה לרשימה ההולכת ומתארכת של חיכוכים בין הצדדים, כאשר ב'ידיעות' העדיפו לוותר על פרסום תמונה כדי לא להעניק קרדיט ל'ישראל היום'.
אתמול התפרעו חסדיו של הרב יאשיהו פינטו בתוך ובעיקר מחוץ לבית המשפט המחוזי בתל אביב, לאחר הקראת גזר הדין ששלח את הרב לשנת מאסר בפועל. ליד מכוניתו של הרב פינטו הותקף צלם ידיעות אחרונות שאול גולן ונפגע בידו. בעקבות כך הוא פונה לבית החולים איכילוב.

צלם 'ישראל היום', יוסי זליגר, תיעד את התקיפה ופרסם אותה בדף הפייסבוק שלו. בידיעות חשקו בתמונה ופנו אליו על מנת לקבל אישור לפרסמה הבוקר. גורם ב'ישראל היום' סיפר כי הצלם קיבל את ברכת הדרך להעביר את התמונה ל'ידיעות' בחינם, ובלבד שבקרדיט יופיע שמו של הצלם ושם העיתון - 'ישראל היום'.

למרות שהאישור לעשות שימוש בתמונה הועברה ל'ידיעות', כנראה שהדרישה לציין את שם היריב המר מרחוב השלושה לא עברה חלק במערכת ובסופו של דבר הוחלט לוותר על התמונה הזו. הבוקר פורסם ב'ידיעות' באייטם על האירוע אתמול בבית המשפט, צילום מסך קטן ממהדורת 'חדשות 2'.
הצלם יוסי זליגר סירב להגיב לפניית אייס, והפנה לדוברות העיתון. ב'ישראל היום' סירבו להגיב לדברים. מ'ידיעות אחרונות' טרם התקבלה תגובה.
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
איש מכירות אם סי סקווא... המרכז שלח קו”ח
ארט True Advert... המרכז שלח קו”ח

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה