קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

מועצת העיתונות: לחשוף תכני השיחות בין נתניהו למוזס

המועצה קוראת לחשוף את תכני השיחות שהוקלטו ונמצאים בידי המשטרה, בלבד שהדבר לא יפגע בחקירה המתקיימת, במסגרתה כבר נחקרו רה"מ ומו"ל 'ידיעות אחרונות'
 |  0
מועצת העיתונות: לחשוף תכני השיחות בין נתניהו למוזס
ראש הממשלה בנימין נתניהו ומו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס, צילום: גטי אמיג'ס ישראל, ניר קידר
מועצת העיתונות קוראת לחשוף באופן מיידי את תכני השיחות שהתקיימו והוקלטו בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין מו"ל ידיעות אחרונות, נוני מוזס. המועצה קוראים למהלך כזה, במידה ולא יפגע בחקירה המתנהלת בימים אלו במשטרה, ובמסגרתה נחקרו נתניהו ומוזס.
המועצה מדגישה כי אמון הציבור בעיתונות חופשית שאינה מוטה הוא נכס לדמוקרטיה, וכי "הפרסומים החלקיים האחרונים והדלפות מוטות לכאן או לכאן, פגעו באמון זה קשות ופגעו גם בעיתונאים רבים העושים את מלאכתם נאמנה, תוך דבקות בתקנון האתיקה של המועצה". במועצה אומרים כי "בצומת קשה זאת בדרכה של העיתונות בישראל, זכותו של הציבור הרחב וזכותם של עיתונאים ועורכים לקבל מידע רשמי ואמין הפורש את היריעה כולה".

בהזדמנות זו קוראים במועצה לכל בעלי כלי התקשורת בישראל להצטרף לשורותיה "בחתירה משותפת להקמת קיר ברזל בין עיתונות מקצועית לבין לחצים פוליטיים או כל עיסקות או עיסקות לכאורה שנודף מהן ריח של תן וקח". יש לציין כי ידיעות אחרונות למשל, פרש ממועצת העיתונות לפני שנים רבות.

השבוע חשף גיא פלג בחדשות 2 כי לפני כשנתיים התקיימו מגעים בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין מו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס לגבי סולחה בין הצדדים, מה שהוביל לאחרונה לחקירה נגד השניים בחשד לניסיון לקבלת שוחד ומתן שוחד. בידי המשטרה לפחות 2 קלטות אודיו שמתעדות פגישות בין 2 האישים, שדנו באפשרות להפחית את הלהבות בין הצדדים, והאופציה לשנות את הסיקור בידיעות אחרונות כלפי נתניהו לחיובי הרבה יטותר, מול הגבלת ההפצה של ישראל היום.הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת תיק לקוחות ידיעות אחרונות המרכז שלח קו”ח
מנהל לקוחות חסוי כל הארץ שלח קו”ח

הכי במדור

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה