קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

איחוד בפריפריה: הגפן ומגזין המושבות הופכים למקומון אחד

מגזין המושבות בן העשור יאוחד לתוך הגפן הוותיק שהוקם בסוף שנות ה-70, והעיתון המאוחד שיופץ בחדרה וצפונה, ייקרא גפן המושבות. המהלך יתרחש בשבוע הבא
 |  0
איחוד בפריפריה: הגפן ומגזין המושבות הופכים למקומון אחד
מגזין המושבות, צילום: סריקה
2 מקומונים באזור של חדרה וצפונה, הגפן ומגזין המושבות, מתאחדים, וכבר בשבוע הבא צפויה לצאת הגרסה המאוחדת השניים - כך נודע לאייס. האיחוד הוא עוד סימן למשבר של שוק הפרינט, שמחייב גם את המקומונים לאחד כוחות.
הגפן הוקם לפני כמעט 40 שנה, ולפני שנתיים נרכש על ידי 2 אנשי עסקים ובעלים של חברות נדל"ן והקאנטרי קלאב בזכרון יעקב, אלי פינס וניב לוי. הוא מודפס כטבלואיד ומחולק בכ-18 אלף עותקים באזור שצפונית לחדרה - זכרון יעקב, פרדס חנה-כרכור, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, אור עקיבא וישובי חוף הכרמל.

מגזין המושבות הוקם לפני כעשור, הודפס בנייר כרום והופץ ב-14 אלף עותקים באזור שבין חדרה לעתלית, ובין היתר במושבות הברון - זכרון יעקב, בנימיניה, פרדס חנה כרכור, קיסריה וחוף הכרמל. בעליו הם אלי נידם (יזם נדל"ן ובעלים של החברה הבורסאית שוהם ביזנס), איתן מימון (בעלים של בית המלון בית מימון בזכרון) ומיכה תשבי (מהמשפחה שמחיזקה ביקב תישבי).

בתקופה האחרונה התקיימו מגעים בין הצדדים, והחל הליך במבי, בסיומו יסופח מגזין המושבות לתוך הגפן, שבעליו ישלמו עבורו לבעלי מגזין המושבות, הוא יודפס כטבלואיד וייקרא גפן המושבות. על פי גורמים בעיתון, כמות העותקים תגדל וההפצה תתרחב גם לאזור חדרה, עתלית וטירת הכרמל. לא ידוע כיצד יפעל העיתון המאוחד בדיגיטל - כאשר 2 העיתונים מחזיקים באתרי אינטרנט ובדפים ברשתות החברתיות.

בשלב זה לא ברור מי יערוך את העיתון המאוחד - עורך מגזין המושבות איתי משה או עורכת הגפן ריקי לוי, כמו גם גודלה של המערכת והרכבה. נודע כי הוצע למנהל המכירות במגזין המושבות רפי ארליך לנהל את מערך המכירות המאוחד של של העיתון החדש.

בסוף השבוע הקרוב צפויים 2 העיתונים לפרסם לקוראים את דבר האיחוד המתקרב שבוע לאחר מכן. בימים האחרונים קיבלו מפרסמים וגורמים הקשורים לעיתונים הודעה על האיחוד המתקרב.הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
מנהל/ת משרד פרסום אברהם המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת יהושע TBWA תל אביב שלח קו”ח
מנהל מדיה חסוי המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת תיק לקוחות ידיעות אחרונות המרכז שלח קו”ח
מנהל לקוחות חסוי כל הארץ שלח קו”ח

הכי במדור

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה