קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות

הבחירה של ליברמן: שמעון אלקבץ יהיה מפקד גל"צ

בשבוע החולף הגיעו 3 המומלצים של ועדת האיתור - אלקבץ, יהושע מור-יוסף ומאיה להט-קרמן, לראיונות אצל שר הביטחון. אלקבץ יחליף בספטמבר את ירון דקל
 |  1
הבחירה של ליברמן: שמעון אלקבץ יהיה מפקד גל"צ
שמעון אלקבץ, צילום: רפי דלויה
שר הבטחון אביגדור ליברמן הודיע הבוקר (יום א') כי בחר בשמעון אלקבץ לפקד גל"צ הבא. אלקבץ יחליף בתפקיד את ירון דקל, בתום 5 שנות שירות.
​אלקבץ (51) שימש עד לאחרונה כסמנכ"ל הרדיו של תאגיד השידור הציבורי כאן. לפני כן היה העורך הראשי של רשות השידור בפירוק ומנהל קול ישראל. בעבר הקים וניהל את רדיו דרום, רדיו תל אביב, רדיו ירושלים ורדיו גלי ישראל. בהמשך היה ראש מנהל התרבות במשרד התרבות. בתחילת דרכו המקצועית היה כתב גלי צה"ל בדרום ושל התחנה.

אלקבץ צפוי להיכנס לתפקיד בתחילת חודש ספטמבר, בתום חפיפה עם דקל.

לפני שבוע פרסם ליברמן כי לישורת האחרונה של ועדת האיתור הגיעו 3 המועמדים: אלקבץ, יהושע מור-יוסף ומאיה להט-קרמן. השלושה הגיעו בשבוע החולף לראיון אצל שר הביטחון. בראש ועדת האיתור עמד אלוף (מיל') יפתח רון-טל ולצידו כחברי וועדה שימשו השופטת בדימוס שרה פריש, ראש אכ"א אלוף מוטי אלמוז, נציב שירות המדינה לשעבר שמואל הולנדר והעיתונאי שמעון שיפר.

רשימת המועמדים לתפקיד כללה בין היתר סמנכ"ל הדיגיטל של RGE ערן טיפנברון, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין יפעת בן חי שגב, מנכ"ל רשות השידור לשעבר מוטי שקלאר, עורכת 'מה בוער' נורית קנטי, עורך גלובס לשעבר חגי גולן, צביקה ברוט, מנחם הורוביץ, הדס להב ודני ברנר. חלק מהמועמדים הציעו עצמם לתפקיד, ואחרים קיבלו פנייה מוועדת האיתור.שר הביטחון ליברמן מסר: "שמעון אלקבץ הוא בעל ניסיון מגוון ועשיר בתקשורת ובניהול בתחום התקשורת. לכן הגעתי למסקנה, כי בעת הזו הוא האדם המתאים ביותר להוביל את גלי צה"ל אל מול האתגרים שניצבים בפני התחנה בעולם התקשורת. אני מבקש להודות לוועדת האיתור בראשות אלוף (מיל') יפתח רון-טל, ולחבריה הוועדה השופטת בדימוס שרה פריש, ראש אכ"א אלוף מוטי אלמוז, נציב שירות המדינה לשעבר שמואל הולנדר והעיתונאי שמעון שיפר, שביצעה עבודה מעמיקה ורצינית, ולשאר המועמדים. אני מאחל הצלחה לשמעון אלקבץ".

שמעון אלקבץ אמר: "אני מודה לשר הביטחון אביגדור ליברמן על האמון והבחירה בי, ולחברי ועדת האיתור בראשות יפתח רון-טל על המלצתם המפרגנת והחד משמעית. אני בא באהבה ומאהבה לגלי צה"ל, וזו סגירת מעגל מרגשת עבורי. הייתי כתב גלי צה"ל בדרום וברצועת עזה, ובמשך שנים ערכתי את יומני הבוקר של התחנה. גלי צה"ל הייתה ועודנה קול ברור וחשוב מאין כמותו בשידור הציבורי בישראל, והיא תמשיך להיות כזו".


הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש
1 תגובות
1.
אלקבץ
יחסל את גלי צהל כמו שהשתתף בסגירת קול ישראל. גם לשם הוא בא עם המון אהבה והתוצאה נשמעת היום. רדיו רצוף תקלות באיכות ירודה.
מבפנים | 16/07/2017 22:52
יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
מנהל פרויקטים... יהושע TBWA המרכז שלח קו”ח
תקציבאי/ת סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח
מנהל/ת יחידת א... סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח
מפיק/ה ומנהל/ת... סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח
מעצב/ת פרינט סער פרומרקט המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה