תקשורת

אראל סג"ל משיב מלחמה: "הורדת התוכנית בלתי חוקית"

סג"ל שלח מכתב התראה למנכ"ל התאגיד הדורש לבטל את ההחלטה תוך 48 שעות: "ההחלטה התקבלה בחוסר סמכות". כאן: "פעלנו בהתאם לחוק ולנהלים ברורים"
אילן שניג |  8
קלמן וסג"ל, אלדד קובלנץ (צילום יוטיב/קלמן וסגל, איה אפרים)
אראל סג"ל נגד אלדד קובלנץ: איש התקשורת אראל סג"ל שלח מכתב התראה למנכ"ל התאגיד, אלדד קובלנץ, בעקבות ההחלטה להוריד את התוכנית 'קלמן וסג"ל' מלוח השידורים של כאן 11. הוא דורש לבטל את ההחלטה תוך 48 שעות.
במכתב שנכתב על ידי עורך דינו של סג"ל, מיכאל דבורין, נכתב: "נדהם מרשי לשמוע (לא באופן ישיר) כי תוכנית האקטואליה בהגשתו 'קלמן-סג"ל' תרד מן המרקע. להודעה לא לוותה כל הנמקה. מרשי נדהם לשמוע ממנכ"ל חברת החדשות והאחראי המקצועי הישיר עליה, כי הלה התנגד למהלך מכל וכל ולא סבר כי קיימת בעיה כלשהי עם התוכנית המצריכה את הורדתה מהמרקע".
סג"ל טוען במכתבו כי ההחלטה של קובלנץ התקבלה בחוסר סמכות והיא בלתי חוקית. הוא טוען שההחלטה  על הורדת תוכניות אמורה להיות של ראש חטיבת החדשות, ברוך שי, ולא של המנכ"ל קובלנץ. הוא מציין כי עזב את עבודתו בערוץ 20 וכי שינוי מדיניות קיצוני אמור להיות מאושר על ידי מועצת התאגיד. סג"ל מוסיף כי לטענתו היא אינה חוקית. הוא תולה את טיעוניו בכך שלטענתו ההחלטה על הורדת התוכנית צריכה להיות של ראש חטיבת החדשות בכאן, ולא של המנכ"ל קובלנץ.
מכאן תאגיד השידור הציבורי נמסר בתגובה: "הנהלת התאגיד פעלה ופועלת בכל העת בהתאם לחוק ולנהלים ברורים שנקבעו במועצה בעניין שינויים בלוח השידורים והנראות על מסך כאן 11. זאת תוך שמירה מוחלטת על עצמאות עיתונאית והסמכות היחידה לעניין התכנים בחדשות היא של מנהל החדשות, ללא כל התערבות של גורמים אחרים".
תגובות לכתבה(8):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 7.
  ערוץ ציבורי אלק
  יוגל 06/2020/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ערוץ ציבורי אמור לשקף בראש ובראשונה את הרוב קרי השמאל הישראלי,אם ישארו רצועות פנויות הנושא יבדק.הידעתם מי אמורה להיכנס למשבצת המתפנת ,לא תאמינו אישתו של גדעון סער המעריץ מספר אחד של ראש הממשלה.איני מבין היא יותר מעניינת מצמד השדרנים המעניין והמקסים.תמיד צפיתי בהם יחסרו לי מאוד.דבר אחד בטוח שהשדרנית החדשה לא מהווה אלטרנטיבת צפיה מבחינתי.למען האמת לאור התנהלות שערוריתית הייתי סוגר את הערוץ ונחסוך לעם ישראל מאות מיליונים.
  סגור
 • 6.
  טוב מאוחר מאשר מאוחר מידי
  אסף 06/2020/23
  הגב לתגובה זו
  1 0
  את התוכנית של סגל היה צריך להוריד מזמן ,הוא שדרן גרוע, צעקן , ממש לא נעים לצפות בו.ממש לא מקצועי.
  סגור
 • 5.
  קובלנץ
  משה 06/2020/23
  הגב לתגובה זו
  0 1
  תתבייש לך קובר לנץ.
  סגור
 • 4.
  אראל סגל מתאים לרדיו בטלוויזיה משפריץ רוק לא נעים לעין (ל"ת)
  וגם משעמם 06/2020/22
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור
 • 3.
  שוב הימין מתבכיין ומתקרבן. זה בלתי נסבל
  יעל 06/2020/22
  הגב לתגובה זו
  2 1
  שסג"ל ינסה לעשות תוכן טוב ומצליח. אז אף אחד לא יוריד אותו. קירבה לראש הממשלה לא אמורה להבטיח תוכנית בטלוויזיה
  סגור
 • 2.
  “איש תקשורת״
  פיפי 06/2020/22
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ????????????????????????????????????????
  סגור
 • 1.
  מישהו יכול להצביע על הישג עיתונאי משמעותי של סגל?
  אהוד זנקו 06/2020/22
  הגב לתגובה זו
  2 1
  ולא... אני לא מתכוון לבכיינות כרונית בסגנון 'אכלו לי, שתו לי'. אני מתכוון להישגים עיתונאיים פרופר. לא זכור לי אפילו אחד.
  סגור
 • שוק חופשי
  איציק 06/2020/22
  הגב לתגובה זו
  1 0
  בקיצור בדיבורים הוא חזק רוצה שוק חופשי אבל שזה קשור אליו תובע אותם כי הורידו תוכנית בגלל שאין רייטינג, בקיצור סגל חרטטן גדול.
  סגור