מינויים

נוית נגב נבחרה להצטרף לאקדמיה הבינלאומית של עורכי הדין

עו"ד נוית נגב, שותפה במשרד שינמן נגב ניב, נבחרה להצטרף כחברה באקדמיה הבינלאומית של עורכי הדין בתחום הייצוג במשפטים (IATL) בשנת 2020

יהודה לוינגר |  1
נוית נגב (צילום יחצ)
מינוי חדש באקדמיה הבינלאומית של עורכי הדין - IATL. עו"ד נוית נגב נבחרה היום (רביעי) להצטרף לאקדמיה הבינלאומית של עורכי הדין בתחום הייצוג במשפטים.
האקדמיה מגבילה את מספר חבריה ל- 500 עמיתים מארה"ב, וכוללת נציגים מכ- 40 מדינות נוספות בעולם. האקדמיה מאתרת ומזהה את עורכי הדין שהשיגו קריירה של מצוינות באמצעות הפגנת מיומנות ויכולות מוכחות במשפטים בפני בית משפט, בפני מושבעים ובהליכי ערעור - מכירה בהם ומעריכה אותם. העמיתים באקדמיה עוסקים הן בפרקטיקה אזרחית (תובעים ונתבעים), והן בפרקטיקה פלילית. האקדמיה מצרפת לשורותיה רק עורכי דין שהגיעו לרמה המקצועית הגבוהה ביותר. עורכי הדין הבולטים מאותרים על ידי האקדמיה במסגרת הליך מיון מקיף, באמצעות ביקורת עמיתים וביקורת שיפוטית.
עו"ד נגב הוערכה על ידי עמיתים ושופטים בתחום פעילותה, והומלצה על ידם כבעלת כישורים ומאפיינים להצטרף ל- IATL.
ה- IATL הוקמה בשנת 1954, ומטרותיה הכוללות הן טיפוח של מדע תורת המשפט, קידום רפורמות משפטיות, הקלת ניהול הצדק והעלאת קרנם של  ערכי היושרה, הכבוד והאדיבות במקצוע המשפט.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  וואללה?! זה היום המאושר בחיי!
  אילן דרשוביץ-אפשטיין 02/2021/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לעולם אזכור איפה הייתי ומה עשיתי כשנודע כי (1) דבר קיומה של "אקדמיה בינלאומית של עוכרי דין; ו(2) כי הגב' נגב הצטרפה לאקדמיה הלא-נודעת הזאת.
  סגור