קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות
פרסום ראשון

לאחר פחות מחודש: עורכת מגזין 'נשים' התפטרה - לטובת קמפיין 'הבית היהודי'

יערה ישורון, ששימשה במגוון תפקידי עריכה וכתיבה בתקשורת, ופעילה במפלגתו של בנט, תשמש כסגנית מנהל קמפיין הבחירות, תחת משה קלוגהפט
 |  0
לאחר פחות מחודש: עורכת מגזין 'נשים' התפטרה - לטובת קמפיין 'הבית היהודי'
יערה ישורון (צילום: חגית יקיר תמרי), צילום: חגית יקיר תמרי
ההצעה שקשה לסרב לה: לאייס נודע 3 שבועות לאחר שהחלה לערוך את מגזין נשים, החליטה יערה ישורון לעזוב את התפקיד והיא מצטרפת לקמפיין הבית היהודי כסגנית מנהל הקמפיין תחת ניהולו של משה קלוגהפט. את ישורון תחליף סגינתה, הילי מויאל.

רק באמצע נובמבר החליטה קבוצת תכלת תקשורת למנות את ישורון לעורכת הראשית של המגזין נשים במקומה של לימור גריזים מגן. 'נשים' הפונה בעיקר למגזר הדתי-לאומי, הוא אחד המותגים של 'תכלת' המחזיקה בסך הכל ב-20 מותגים, בהם נשיונל ג'יאוגרפיק, מעריב לילדים, מעריב לנוער, אותיות, דרך האוכל והורים וילדים.

ואולם ישורון - ששימשה במגוון תפקידי עריכה וכתיבה במקור ראשון, מעריב וישראל היום וניהלה פרויקטים טכנולוגיים בקבוצת הארץ - קיבלה הצעה להצטרף לצוות הדוברות של בראשותה עומד שר הכלכלה נפתלי בנט. לצד ניסיונה התקשורתי, לישורון גם ניסיון בעשייה ציבורית, כאשר היא משמשת כחברת מועצת מזכרת בתיה, הקימה ומשמשת כיו"ר ארגון הורים עובדים לשינוי ומנהלת את פורום הנשים של הבית היהודי.

יערה ישורון אישרה את הפרטים לאייס: "הבחירות שנחתו עלינו הפתיעו את כולנו, ונקראתי לדגל. אני מפקידה את המגזין בידי צוות מוכשר ומאחלת בחירות טובות ברמה האישית וברמה הלאומית". מתכלת נמסר: "עם החלטתה של יערה ישורון לעבור למערכת הבחירות, מונתה עורכת המשנה הילי מויאל לעורכת בפועל. תכלת תקשורת מאחלת לישורון בהצלחה בדרכה החדשה".
הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
ארט True Advert... המרכז שלח קו”ח
תקציבאי גיתם / BBDO המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש
אין מאמרים להצגה

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה