קבוצת קו מנחה אייס Bizportal תפוז flix טאבו ישיר תקדין חשבים מגמות רשם החברות
פרסום ראשון

רגע לפני השבעת הממשלה: יועץ התקשורת אריק בן שמעון הודיע לשר אריאל על פרישתו

עוד עזיבה בבית היהודי: בן שמעון שעבד עם אורי אריאל ב-4 השנים האחרונות, יעזוב בתקופה הקרובה. גורם מעריך שהסיבה לכך היא רצונו של בן שמעון לפנות לעשייה פוליטית
 |  1
רגע לפני השבעת הממשלה: יועץ התקשורת אריק בן שמעון הודיע לשר אריאל על פרישתו
אריק בן שמעון, צילום: יח"צ
אריק בן שמעון, יועץ התקשורת של שר השיכון היוצא והחקלאות הנכנס אורי אריאל מהבית היהודי, פורש ויסיים את תפקידו בתקופה הקרובה - כך נודע לאייס. בן שמעון מלווה את אריאל ב-4 השנים האחרונות, ונחשב מקורב אליו מאד.
במהלך השנים קידם בן שמעון בהצלחה את השר אריאל בחזית התקשורתית כדמות פוליטית בולטת ומשפיעה, כאשר בנוסף ניהל בשנתיים האחרונות את ענייני הרגולציה בלשכת שר הבינוי אל מול הכנסת. עיתונאי שעבד מול בן שמעון אף אמר לאייס כי "בן שמעון הצליח להפוך את אריאל לנגיש לתקשורת, בניגוד לשרים אחרים".

מקורבים לבן שמעון ולשר אריאל מספרים כי היחסים בין השניים קרובים מאוד, אך בסביבתו של בן שמעון אומרים כי לאחר 4 שנות עבודה אינטנסיבית, בן שמעון חש מיצוי. גורם אף העריך כי בן שמעון פוזל לפוליטיקה וכי הוא עשוי לפנות לכיוון זה לאחר שיסיים את עבודתו עם אריאל. בנתיים הוא ימשיך לעבוד עם אריאל גם בכניסתו בשבוע הבא למשרד החקלאות, ועד למינוי יועץ תקשורת חדש לשר.

מוקדם יותר היום פרסמנו באייס על סיום עבודתו של דובר הבית היהודי, איתמר פליישמן, ככל הנראה בשל מצבה הפיננסי של המפלגה לאחר הבחירות, מה שמחייב אותה לצמצם בהוצאות.

אריק בן שמעון אישר את הפרטים לאייס ואמר: "ב-4 השנים האחרונות זכיתי לעבוד וללמוד מהטוב ביותר. אני גאה שהייתה לי הזכות לסייע לשר אריאל בתפקידיו השונים למען עם ישראל. זאת הייתה תקופה אינטנסיבית ומרתקת ואני מודה על האמון הרב שניתן לי להוביל מהלכים משמעותיים. בכוונתי כעת לפנות לאתגרים חדשים, וככל שאוכל ואדרש אמשיך ואסייע לשר אריאל".הגב לכתבה

יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש
1 תגובות
1.
כן אריק בהחלט הובלת, עשית, בלטת, יזמת
חביבי. רד לארץ. אתה כולה יחצן של שר. לא הובלת, לא עשית, לא יזמת. על מה אתה מדבר ?? כל מה שעשית זה ביקשת/התחננת מעיתונאים לראיין את השר/לקחת סינק/ציטוט/צילום.
ארצה | 18/05/2015 11:51
יש להזין שם בן לפחות שני תווים
יש להזין נושא בן לפחות שני תווים
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה

ליצירת תגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעית תקשורת, אנא נסה שנית
שלח מחדש

אייס דרושים

+ לכל המשרות
תפקיד חברה איזור
ביצועיסט פירמה חברה... המרכז שלח קו”ח
ארט דיירקטור-... פרומרקט המרכז שלח קו”ח

הכי במדור

הכי נקראות
הכי מטוקבקות
הכי ויראליות
היום
השבוע
החודש

הרשמה לניוזלטרים

עליך לאשר את תנאי השימוש לשם הרשמה לניוזלטרים
הרשם
הרשמתך עברה בהצלחה