נדל"ן ותשתיות

עסקת נדל"ן בארה"ב לחברה ישראלית ב-18 מיליון דולר

עסקת נדל"ן בקנטקי שבארה"ב בוצעה השבוע על ידי החברה הישראלית Vision & Beyond , הכוללת מתחמי מולטי פמילי - תחום שעתיד לצמוח ב-33% כבר במהלך השנה הקרובה ויגיע לרמה של 148 מיליארד דולר
מערכת ice | 
חתימת עסקה בקנטקי (צילום יחצ)
Vision & Beyond החברה הישראלית שבבעלות פטר גיזונטרמן וסטס גרינברג חתמה השבוע על עסקת נדל״ן בלקסינגטון, קנטקי שבארה"ב. בעסקה רכשה Vision & Beyond שני מתחמי מולטי פמילי של 204 יחידות דיור בתפוסה של 94%, באסטרטגיית Value Add הכוללת רכישת הנכס מתחת למחיר השוק, השבחה ע״י שיפוץ, שיפור שיעור התפוסה והעלאת דמי השכירות ולאחר מכן ניהול הנכסים, על מנת לייצר ערך בהשקעה.
בתוך כך, פרסמה השבוע CBRE את התחזית שלה לשוק הנדל"ן בארה"ב שקובעת בין היתר כי תחום המולטי פמילי, המתחמים אותם רכשה החברה הישראלית, יצמח ב 33% כבר במהלך השנה הקרובה ויגיע לרמה של 148 מיליארד דולר, נתון מרשים, בייחוד אם משווים זאת לעלייה מוערכת של כ-5.5% בלבד בכל שוק הנדל"ן בארה"ב.
עסקה זו של Vision & Beyond מצטרפת לשורה של עסקאות שביצעה החברה בחודשים האחרונים ביניהן עסקת מולטי פמילי עם 116 יחידות דיור בקירבי, עסקת שלושה בנינים עם 54 יחידות דיור ב Walnut Hills ועסקה של 37 יחידות דיור ב Auburn. החברה משלימה בימים אלו עסקאות נוספות בדייטון וקולומבוס מה שעתיד להביא את החברה לניהול של כ 2000 יחידות דיור במתחמי מולטי פמילי.
רועי רז, מנכ״ל Vision & Beyond ישראל, אמר כי "העסקה בקנטקי מהווה פריצת דרך נוספת עבור החברה שהרחיבה את פעילותה בערים נוספות במיד-ווסט. אנחנו מתכוונים להמשיך ולהגדיל את הנוכחות בלקסינגטון, מדובר בשוק צומח אשר עתיד לאפשר השאת תשואות נאות עבור משקיעי החברה ובעליה".
עוד הוסיף: "ההשקעה בנכסי מולטי פמילי שומרת על יציבות גם בשנה בה העולם חווה חוסר יציבות וחשש מהשלכות הקורונה על הענף. בחודשים האחרונים אנו מזהים עלייה בהתעניינות במתחמים כאלה בקרב משקיעים ישראלים. לפי התחזית אנו צפויים לעלייה בערכם של נכסים כאלה, תוך זמן קצר יחסית".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה