ויראלי

שמנים, טיפשים ומכורים לסמים: רק 7% מהצעירים באמריקה מתאים לשירות צבאי

מחקר חדש בארצות הברית בוחן כמה אחוז מהצעירים האמריקאים מתאימים לשירות ביחידות הצבאיות של המדינה. במכתב ששיגרו גרנלים לשעבר, המצב נראה מדאיג, כאשר על פי ההערכות למעלה מ-70% לא כשירים לשירות
ארנולד נטייב |  3
חיילים (צילום unsplash)
מחקר חדש בארצות הברית בוחן כמה אחוז מהצעירים האמריקאים מתאימים לשירות ביחידות הצבאיות של המדינה. יוצאי צבא רבים טוענים כי מרבית הצעירים בארצות הברית סובלים מעודף משקל וטיפשים מדי בכדי לשרת בצבא.
במכתב שהוגש למזכיר ההגנה האמריקאי, כריסטופר מילר על ידי 800 אדמירלים וגנרלים בדימוס הם מזהירים אותו כי 71% מהצעירים בני 17-24 לא מתאימים לשירות צבאי עקב  רמת השכלה נמוכה, השמנת יתר, עבר פלילי ושימוש בסמים. במכתב הם קוראים למזכיר ההגנה ליצור תכנית מסודרת וארוכת טווח כדי לטפל בבעיה.
האלוף פרנק מוט, ראש פיקוד הגיוס לצבא, הזהיר כבר בשנת 2018 כי השמנת יתר תהיה הסיבה העיקרית ביותר לפסילת השירות בעתיד. על פי דיווחים גם אנשי חיל הים והנחתים האחראים לגיוס הביעו דאגה מהגורמים שהודגשו במכתב.
ראש שירות הגיוס של חיל הנחתים הזהיר כי הרבה פחות מ-30% מהצעירים האמריקאים מתאימים להצטרף לשירות הצבאי. הוא אף מדבר עם מספרים נמוכים בהרבה, כאשר על פי ההערכות, רק 7% מהצעירים האמריקאים מתאימים לשרת בצבא.
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  בישראל זה פחות באחוזים. לא ערבים , לא חרדים.
  משיח 01/2021/13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ולא כל שאר הפגועים. ואלו שיעשו צבא, הם אלו שמשלמים את המיסים בשבי חברי מרכז הליכוד והחרדים הפרזיטים
  סגור
 • 1.
  אתם מודעים לכך שארצות הברית היא מדינה עם מעל 300 מיליון (ל"ת)
  ... 01/2021/06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • .
  הדא 01/2021/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נו אז זה רק יותר גרוע
  סגור