קריירה ולימודים

ביטוח לאומי בבשורה אדירה: מענק חדש של 5,000 שקל

כל מי שהיה במסיבה ברעים או בעוטף ובאזורי חדירת המחבלים, זכאי באופן גורף למענק ראשוני של 5,000 שקל ותגמול רפואי של 6,000 שקל לכל חודש בשלושת חודשים הקרובים. כל הפרטים בפנים
כפיר אדר | 
מענקים מביטוח לאומי (צילום shutterstock, unsplash)
בשורה חדשה לתושבי איזור הדרום שהיו באיזורי הטבח ב-7.10. אחרי שיחה עם ביטוח לאומי שיקום, עדכנו בקבוצות הוואטסאפ לגבי התארגנות העכשווית של ביטוח לאומי לחלוקת מענק חדש.
בעקבות הכמות הגדולה של אזרחים שהיו חשופים לסכנות ואף לסכנת חיים ב-7 באוקטובר, הוחלט בביטוח לאומי שכל מי שהיה באירוע מסכן חיים, גם אם לא נפגע פיזית, מוכר בביטוח לאומי כנפגע קו ראשון ועל כן הוא זכאי למענק.
 
ההגדרה "כולם", נוגעת לכל מי שהיה במסיבה או בעוטף ובאזורי חדירת המחבלים, זכאי באופן גורף למענק ראשוני של 5,000 שקל ותגמול רפואי של 6,000 שקל לכל חודש בשלושת חודשים הקרובים. 
ישובים 0-7 ק"מ אמורים לקבל מביטוח לאומי מענק איבה. כל מי שנכח באותה שבת ביישוב וגם האורחים שלהם( בני משפחה, חברים וכו') זכאים להגיש  את הבקשה. יש להגיש בקשה עבור כל אחד מבני המשפחה בנפרד, ילדים מעל גיל 18 יגישו בקשה בנפרד. 
חיילים ובני ישיבות  לא מגישים בקשה למענק  הם בחסות משרד הביטחון, בנות שרות לאומי זכאיות להגיש בקשה, אין צורך להעלות מסמכים. את הבקשה מגישים באתר הרשמי של הבטח"ל, ממלאים פרטים אישיים והצהרות עם חתימה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה