עסקים

הכנסת אישרה: עד 50 איש בלבד באירועים, ברים ומועדונים

ועדת הקורונה בכנסת אישרה את ההגבלות החדשות עליהן הוחלט בסוף השבוע. מוקדם יותר אמר ראש הממשלה כי "נידרש לצעדים מעבר למה שהחליט קבינט הקורונה בשבוע שעבר". עדיין על הפרק: הגבלת המסעדות
איתי פת-יה | 
ועדת הקורונה בכנסת (צילום דוברות הכנסת)
ועדת הקורונה בכנסת אישרה: החל ממחר ב-8:00 הנוכחות באולמות אירועים, ברים ומועדונים תוגבל ל-50 איש בלבד. לוועדה הובאו היום ההחלטות שקיבל קבינט הקורונה, עליהן הכריז ראש הממשלה נתניהו במסיבת עיתונאים בחמישי האחרון.
באשר להגבלה על המסעדות – טרם התקבלה החלטה בעניינן בקבינט הקורונה של הממשלה, כשזו תתקבל היא תובא לאישור ועדת הקורונה בכנסת. בינתיים בענף המסעדנות והאירוח יוצאים נגד החלת מגבלת 50 הלקוחות גם עליהם, כשהם מזהירים מפיטורים בהיקף של כ-150 עובדים.
בשישי האחרון נכנסה כבר לתוקף ההגבלה החדשה על התקהלויות במקום סגור, לפיה מספר המשתתפים בהן לא יעלה על 20. תפילות בבתי כנסת הוחרגו מההנחיה ובהן יוכלו להתכנס עד 50 איש.
 
קראו עוד ב-ice
בפתח ישיבת הממשלה הבוקר אמר נתניהו כי "אנחנו בעיצומה של מתקפת קורונה מחודשת ונידרש לצעדים מעבר למה שהחליט קבינט הקורונה בשבוע שעבר". עוד הוא הוסיף כי "ארגון הבריאות העולמי ציין את המזרח התיכון כמוקד וזה לא פוסח על ישראל. זה כאן ואנחנו רואים כפי שהתרעתי שההתפרצות תלווה בעלייה במספר החולים הקשים שתאתגר את משרד הבריאות".
לא רק בארגון הבריאות מונים את ישראל בין מוקדי הקורונה, היום גם הודיעה גרמניה כי לאור העלייה בתחלואה היא תגדיר את ישראל כמדינה "אדומה" ותדרוש ממי שיגיע אליה ממנה לשהות בבידוד של שבועיים.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה