פרסום ושיווק

מסתמן: ערן ניר יקודם ויקבל סמכויות ניהול רחבות בגיתם

תכניות העבודה ל-2019 כוללות קידום של ניר מעמדת הסמנכ"ל אותה הוא חולק עם שרון רפאל ועידו קריב. עם זאת לא מחייב שיקבל את תפקיד מנהל הקריאייטיב הראשי 
משה בנימין |  5
ערן ניר (צילום ערן ניר)
טרם ידוע מה יהיה התפקיד והטייטל הרשמי, אך לקראת תכניות העבודה לשנת 2019, לאייס נודע כי ערן ניר צפוי לזכות לקידום בגיתם BBDO ולקבל לידיו סמכויות ניהול רחבות יותר. על פניו, אחת האפשרויות היא שניר ימונה למנהל הקריאייטיב הראשי של המשרד אך בהגדרה זו עדיין טמונה רגישות רבה מעצם העובדה שבמשרד מועסקים כעת 3 סמנכ"לי קריאייטיב שחולקים ביניהם את פעילות המשרד: ניר, שרון רפאל ועידו קריב.   
המהלך שמתבשל בימים אלו, ייצא לפועל כמעט שנתיים לאחר שניר הגיע למשרד עם פרישתו מבאומן בר ריבנאי ו-3 חודשים לאחר פרישתו של דני יעקובוביץ', שהיה מנהל הקריאייטיב הראשי, עבר לראובני פרידן ומאז המשרד שוקל את צעדיו לגבי ההיררכיה החדשה. 
כזכור, ניר הגיע למשרד יחד עם שרון רפאל, גם הוא איש באומן לשעבר שבתווך שימש כסמנכ"ל קריאייטיב לתקופה קצרה ב-y&r ישראל עד לסגירת המשרד עם פרישתם של גיא בר ויובל ויינגסט - המנכ"ל והמשנה למנכ"ל. השניים הצטרפו לגיתם ושימשו תחת יעקובוביץ' שחתם 12 שנים במשרד עם פרישתו השנה. ויינגסט בעצמו שב לגיתם ומונה למנכ"ל משותף יחד עם קרן בכר אמיתי, תחת מנכ"ל קבוצת גיתם - עידו הר-טוב
קידומו של ניר וכל שינוי במבנה הניהולי של החברה תלוי באישורו הסופי של הר-טוב. לאייס נודע כי נכון לעכשיו הוא לפחות צלח את "מכשול האגו" הטבעי בקרב חבריו לתפקיד במשרד וקיבל את ברכת הדרך של שרון רפאל שלא הביע התנגדות לתת לניר את הבמה המרכזית. בכל הקשור לעידו קריב מדובר בתמונה מורכבת יותר שכן התקציב שנמצא תחת אחריותו הוא מותג הדגל של המשרד - שופרסל - אותו הוא מנהל. גם אם ניר יקודם לפוזיציה גבוהה יותר, לא תהיה לו נגיעה בתקציב שופרסל שיישמר בגבולות הגזרה של קריב. 
ממשרד הפרסום גיתם BBDO לא נמסרה תגובה עד למועד פרסום הידיעה. 
תגובות לכתבה(5):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  חולה על האיש הזה
  דני 01/2019/01
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מהמצחיקים והמוכשרים בתעשייה. כיף לגיתם
  סגור
 • 4.
  תנחומי
  ניר 12/2018/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  תנחומי למחלקת הקריאטיב. גל העזיבות בדרך. אם זה המינוי, גיתם בדרך למטה.
  סגור
 • 3.
  בחור נחמד (ל"ת)
  סה"כ 12/2018/24
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • 2.
  מסתמן: יש ידיעה באייס, עדיין לא ברור מה היא (ל"ת)
  היחיד שיודע 12/2018/23
  הגב לתגובה זו
  7 0
  סגור
 • 1.
  גיתמיסט
  צפו פגיעה 12/2018/23
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בדרך כלל, מהלך כזה בגיתם נועד להראות למישהו אחר את הדרך הביתה...
  סגור