נדל"ן ותשתיות

הנדל"ן מתעורר? המוסדיים הסתערו על האג"ח בהנפקת אפי קפיטל

ביקוש של כ-150 מיליון שקל מצד הגופים המוסדיים בהנפקת אג"ח של אפי קפיטל נדל"ן. החברה החליטה לגייס 96.5 מיליון שקל בריבית של 8.5%

 

מערכת ice | 
אפי שקדי (צילום טל גבעוני)
חברת הנדל"ן אפי קפיטל יצאה בהנפקת סדרת אג"ח חדשה (סדרה ג'). במסגרתה, התקבלו ביקושים של 150 מיליון שקל והחברה החליטה להיענות לביקושים בגובה של  96.5 מיליון שקלים. האג"ח הינו במח"מ ל-2.9 שנים ונושא ריבית שיקלית קבועה בשיעור של 8.5%. בהנפקה נרשמה השתתפות גדולה ומכובדת של גופים מוסדיים מהמובילים בישראל, דבר המצביע על הבעת האמון שהם רוכשים לחברה ולביצועיה. 
על פי נתוני החברה כפי שפורסמו, הרווח הגולמי המצטבר מכלל הפרויקטים בביצוע ותכנון עומד על כ-1.3 מיליארד שקל. לאפי קפיטל יש כיום 1,941 יחידות דיור בשיווק וביצוע לצד 25 אלף מ"ר של נכסי נדל"ן מניב.  
 
לאחרונה פתחה החברה שיווק בשני פרויקטים חדשים בנהריה ובאשקלון. החברה מציינת שמתוך 216 יח"ד בפרויקט אפי על הפארק בנהריה היא מכרה 115 יח"ד וחתמה על 3 הצעות רכישה שאינן מחייבות וכן בפרויקט אשקלון שלב ג' מכרה 12 יח"ד וחתמה על 5 הצעות רכישה שאינן מחייבות – העודפים בגין שני פרויקטים אלה ישועבדו לטובת מחזיקי סדרה אג"ח ג'.
כמו כן החברה מציגה פרויקטים בתכנון בהיקף של כ- 5,000 יח"ד וכ- 138 אלף מ"ר של נכסי נדל"ן מניב אשר מיועדים להיכנס לביצוע עד סוף שנת 2024 לפי תחזיותיה.
את ההנפקה הובילו דיסקונט חיתום וברק קפיטל
אפי שקדי בעל השליטה, מנכ"ל ויו"ר אפי קפיטל מסר: "אני שמח על האמון של הגופים המוסדיים בחברה. הסכום שגייסנו יעזור לנו בהמשך הצמיחה וההתפתחות שלנו עם קידום הפרויקטים הקיימים. בשנה הקרובה אנו צפויים להתחיל ביצוע של כ-5,000 יחידות דיור ברחבי הארץ עם עשרות פרויקטים באזורי הביקוש ובפריפריה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה