שיווק ופרסום

גלאי תקשורת מחזקת את המחלקה הבינלאומית עם לקוח חדש

לקוח חדש למחלקה הבינלאומית של גלאי תקשורת: מנהלת עמ"י שמטרתה לחזק את הקשר של החברה הישראלית עם העמיות היהודית. יו"ר קבוצת בייסברג: "זכות וכבוד גדול עבורנו לעבוד עם גוף כל כך חשוב ומשמעותי כמו מנהלת עמ"י"
מערכת ice |  1
גל בייסברג (צילום ליאור יאדו)
מנהלת עמ"י, שמטרתה לחזק את הקשר של החברה הישראלית עם העמיות היהודית, בחרה ב"גלאי תקשורת" לניהול יחסי הציבור. במחלקה הבינלאומית בחברה, מבית "קבוצת בייסברג" של אלמוג וגל בייסברג, מטפלים בין היתר ברשות לפיתוח ירושלים, חברת התרופות "קוד פארמה" והסטארט אפ -Drill.
את שנת 2022 פותחת "קבוצת בייסברג", של האחים אלמוג וגל בייסברג, עם הצטרפות של לקוחות חדשים מהמגזר הציבורי והפרטי לחברות השונות תחת הקבוצה. אל עשרות הלקוחות של "גלאי תקשורת", זרוע יחסי הציבור של הקבוצה, הצטרפו בשבועות האחרונים תיקי יחסי הציבור של "ההסתדרות הלאומית", חברת המימון הנדל"ני "רובי קפיטל" "מכון דוידסון למדע" של מכון ויצמן, רשת האופנה "תמנון", איגוד מהנדסי ערים, עמותת "שמחה לילד" ועוד.
בשנה החולפת הוקמה ב"גלאי תקשורת" מחלקה בין לאומית המטפלת בין היתר ביחסי הציבור הבינלאומיים של הרשות לפיתוח ירושלים, בחברת "קוד פארמה" המפתחת תרופה לקורונה, בחברות היי-טק ולקוחות נוספים.
 
כעת מצרפת המחלקה הבינלאומית ב"גלאי תקשורת" לרשימת הלקוחות תקציב נוסף עם חשיבות גדולה במיוחד: עמ"י – המנהלת הלאומית לקשרי ישראל והתפוצות. בין מטרות המנהלת: חיזוק הידע והמודעות אודות יהדות התפוצות, הגברת תחושת השייכות בין החברה הישראלית ליהודים בתפוצות וחשיפת הקהל הישראלי לאתגרים העומדים בפני בני עמם החיים ברחבי העולם. בין היתר עוסקת המנהלת בהכשרת אנשי מקצוע, פיתוח מובילי דעת קהל ישראלים, מפגשים עם בני נוער, הכשרות, כנסים ויצירת שיתופי פעולה בין ארגונים לטובת קידום מטרותיה.
גל בייסברג, יו"ר קבוצת בייסברג: "כקבוצה ציונית, פטריוטית וערכית – זו זכות וכבוד גדול עבורנו לעבוד עם גוף כל כך חשוב ומשמעותי כמו מנהלת עמ"י. מהצד האחד אנחנו שומעים על התבוללות והתרחקות של יהודים רבים ברחבי העולם מהיהדות שלהם, מהצד השני יש לנו כאן בישראל כל כך הרבה צרות ואנחנו לא מרבים לשים את יהדות העולם על ראש שמחתנו. החיבור בין כל היהודים בעולם הוא שליחות עבורי, ואני שמח לקחת חלק משמעותי באתגר הזה בשנה הקרובה".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  ומה נשאר מאז?? רק אוויר (ל"ת)
  נטע 04/2023/05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור