השוק

מספנות ישראל מפרסמת דו"ח חציון ומציגה צמיחה של- 58.6%

תעשיות מספנות ישראל מציגה רווח של 58.6%, בכך מגיעים רווחי החברה לכ-698.2 מיליון שקלים
מערכת ice | 
תעשיות מספנות ישראל (צילום יוטיוב/ תעשיות מספנות ישראל, shutterstock, freepik)
תעשיות מספנות ישראל מפרסמת את דו"ח מחצית השנה הראשונה לשנת 2022 ומציגה צמיחה משמעותית בפעילות: ההכנסות במחצית צמחו בכ-58.6% לכ-698.2 מיליון שקלים. הרווח הנקי עלה גם הוא בכ-54.5% לכ-70.1 מיליון שקלים. ה-EBITDA בתקופה עלה בכ-60.5% לכ-133.6 מיליון שקלים.
כמו כן ברבעון השני של השנה זינקו הכנסות החברה בכ-31% לכ-331.5 מיליון שקלים. מתוך כך הרווח הנקי עלה לכ-30.3 מיליון שקלים.  ה-EBITDA ברבעון השני עלה בכ-34.3% לכ-65.5 מיליון שקלים.
החברה מסבירה כי הגידול נובע מעליה בהכנסות מגזר המספנה כתוצאה מהתקדמות בהיקף העבודות שבוצעו, מעליה בהכנסות מגזר חומרי הבניה, כתוצאה מעליית מחירים ומאיחוד לראשונה של חברת פרימה סימנט, אשר החלה פעילותה במהלך הרבעון, וכן מעליה בהכנסות מגזר ההובלה הימית עקב עליה במחירי ההובלה הימית.
 
צביקה שכטרמן, מנכ"ל תעשיות מספנות ישראל התייחס לדו"ח ואמר: "אנו מציגים במחצית הראשונה תוצאות חזקות, עם עליה בכל הפרמטרים התפעוליים והפיננסיים של החברה, כאשר האסטרטגיה של החברה לגוון את תחומי פעילותה ולייצר ריבוי מרכזי רווח משמעותיים, לצד המשך נקיטת מהלכים לשיפור היעילות התפעולית שלנו - מניבה פרי, ובכוונתנו להמשיך ביישום מדיניות זו".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה