תקשורת ומדיה

עמית סגל תוקף את ארץ נהדרת: "מאבק אידאולוגי סמוי שמתנהל בערוץ 12"

אחרי החיקוי של רועי בר נתן אמש בתכנית, העיתונאי תקף את תכנית הסאטירה ״ארץ נהדרת״ מבית קשת וטען: "מולי שגב ודוד ליפשיץ המטרה שלהם בחיים חוץ מלהצחיק ולעשות רייטינג היא לנסות ולהגחיך כל דבר ימני"

מערכת ice |  8
חיקוי עמית סגל ארץ נהדרת (צילום צילום מסך קשת 12)
פרשן חברת החדשות, עמית סגל, תקף את "ארץ נהדרת" בריאיון אצל יעקב ברדוגו בגלי צה"ל על אופן ההתייחסות אליו במערכון אתמול בתכנית ואומר כי הוא מקבל באהבה את הסאטירה אך הוא תוהה כי לא נעשים מערכונים דומים על עיתונאים משמאל.
"ההתייחסות במערכון הייתה לזה שטעיתי בהערכה שלא תקום ממשלת השינוי והיא קמה בסוף וזה באמת שיעור בצניעות. יחד עם זאת יש מאבק אידאולוגי סמוי שמתנהל מטבע הדברים גם בערוץ 12. כי אם אנחנו מדברים על סיקור סאטירי, באמת להתבכיין על סאטירה זה אחד הדברים הכי פתטיים שיש אז אני מקבל את זה באהבה אני רק תוהה, איפה זה היה על עיתונאים משמאל"
לאחר מכן ברדוגו שאל את סגל לגבי מה שאמר על המאבק האידאולוגי בעולם התקשורת הישראלי וסגל חידד "מולי שגב שהוא איש מאוד מוכשר או דוד ליפשיץ הכותב הראשי הם אנשי שמאל רדיקאלי וזה זכותם הלגיטימית והם משתמשים בתכנית שלהם כדי במידה רבה להנחיל את סדר היום שלהם לא אני אומר את זה הם הרי התגאו שהם קילפו למשל את נפתלי בנט בימים שהוא לא היה ראש ממשלה".
העיתונאי המשיך והסביר למה גם זה משעשע אותו: "תראה, מולי שגב ודוד ליפשיץ המטרה שלהם בחיים חוץ מלהצחיק ולעשות רייטינג, היא לנסות ולהגחיך כל דבר ימני. למה זה משעשע אותי? כי שגב ואחרים דאגו להשמיע את ביקורתם במהלך שנים למה אני מביע את דעותיי בשידור. עכשיו אני חייב לומר שזה קצת מצחיק אותי מהטעם הפשוט שבארץ נהדרת מעולם לא נעשה מערכון על אף פוליטיקאי, עזוב עיתונאי, על אף פוליטיקאי משמאל שהגחיך למשל את האמונה בזה שמסירת שטחים למחבלים ונטילת נשק".
סגל סיים את דבריו  ואמר כי למרות שהסאטירה לטענתו היא רק מימין הוא מקבל את זה באהבה: "אתה יודע הסאטירה היא רק מימין כשמותחים ביקורת משמאל, זה בדרך כלל ל'למה הם רופסים?', 'למה הם לא עומדים על שלהם?'. הימנים הם צמאי דם פשיסטים נלעגים וכו'. ולכן אני מקבל את זה באהבה כי אלף כולנו עושים טעויות וזה בסדר גמור וצריך ללמוד מזה שיעור בצניעות, אבל בעיקר כי אני רואה את זה כחלק ממאבק יותר גדול ובמאבק הזה אין לי שום כוונה להפסיק להביע  את עמדותיי"
תגובות לכתבה(8):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 8.
  פתטי
  צופה 06/2021/20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ילד כאפות בכיין שיודע רק לבקר אחרים
  סגור
 • 7.
  איזה אדם מביך עמית סגל (ל"ת)
  חביתוש 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  1 2
  סגור
 • 6.
  גם שופר ימני וגם חסר חוש הומור (ל"ת)
  איזו קלישאה 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  10 4
  סגור
 • 5.
  יאללה, סע לעזור לאליל שלך באריזות
  אלי גת 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  12 4
  היה שווה ללכלך את השם שלך ב"פרשנויות" מופרכות?
  סגור
 • 4.
  איזה לוזר (ל"ת)
  חנן 06/2021/15
  הגב לתגובה זו
  9 4
  סגור
 • 3.
  עלאק רק את הימין
  מדען לשעבר 06/2021/15
  הגב לתגובה זו
  6 3
  הם הגחיכו כבר כל איש שמאל אפשרי. אם כבר, סגל כל כך מגוחך בעצמו שמוזר שלקח לארץ נהדרת כל כך הרבה זמן להגיע אליו. אולי הוא פשוט היה מטרה קלה מיד.
  סגור
 • 2.
  מה חדש? ארץ היתה מאז ומתמיד תכנית בעלת אג'נדה שמאלנית.
  הצביעות בהתגלמותה 06/2021/15
  הגב לתגובה זו
  5 4
  התוכנית מאז ומתמיד שונאת, מסיתה ומכפישה את הימנים והדתיים ומרימה לשמאל במטרה ברורה לקדם את השמאל.
  סגור
 • 1.
  סגל קלאסי: בכי, נהי, התקשורת שמאלנית, אכלו לי שתו לי
  ארנון 06/2021/15
  הגב לתגובה זו
  13 4
  בקיצור סגל זה הכי ביבי שיש. יש רק בעיה אחת: ביבי זה פאסה.
  סגור