תקשורת ומדיה

כספית מזמין את נתניהו לתבוע: "טירוף על כספי ציבור"

מגיש 103FM טען בשידור: "מזמין לתבוע אותי שטירוף כזה על כספי ציבור שלא הייתה דומה לשום דבר, החל ממחזור בקבוקים לטובת הקופה הקטנה של הגברת נתניהו", מגל: "משפצים את הבית של בנט ב-12 מיליון שקל וזה לא מרגש אותך, אבל בוא את הגלידה פיסטוק של שהוא אוכל אתם אוהבים להזכיר" | האזינו
מערכת ice |  7
בן כספית, משפחת נתניהו (צילום 103FM, פייסבוק/בנימין נתניהו)
רגע לפני סוף השבוע, ינון מגל ובן כספית פתחו את תוכניתם ב-103FM בדיון על הנסיעות לחו"ל של חברי הכנסת שמאז השבעתם לממשלת בנט-לפיד טסו 33 פעמים. הדיון כמובן עירב את בנימין נתניהו וההוצאות בתקופתו כראש ממשלה, לעומת חגיגת הטיסות שנראתה לאחרונה.
ינון מגל פנה למגיש שלצידו ואמר: "העיקר רציתם ממשלת שינוי וקיבלתם ממשלה נוספת", כספית השיב: "שיסעו ושיתקנו את היחסים שנהרסו, זה התפקיד שלהם". הראשון חזר ואמר: "את הבית של בנט משפצים ב־12 מיליון שקל, אתה יודע כמה בתים היה אפשר לקנות במחיר כזה? זה לא מפריע לך".
כספית אמר לגבי ההוצאות: "טירוף והתנפלות כזו על כספי ציבור, החל ממחזור בקבוקים לטובת הקופה הקטנה של הגברת ואינספור הוצאות קיסריה", מגל עימת אותו עם הטענה: "היו 11 שרים בחו"ל, חלקם פעמיים ומה יש להם לעשות בקזחסטן?", הקולגה ענה: "אף אחד מהשרים לא לקח את רעייתו ו-70 עוזרים", מגל: "יאיר לפיד חכר מטוס ב-900 אלף שקל בדרך לאיחוד האמירויות, תודה שהוא מדי פעם בא לארץ".
כספית: "אני רגיש מאוד לכספי ציבור, זה התפקיד של הממשלה, אזכיר לך שאתמול פרסמה דפנה ליאל את דרישתו של נתניהו למימון לשכתו, תשלומי חניות, ניקיון ושכר דירה ב-2 מיליון שקל, לראש ממשלה לשעבר זה מגיע, אבל החוק חוקק לראשי ממשלה שפורשים כמו יצחק שמיר או אהוד אולמרט, יש לו לשכה כזו על חשבון המדינה אבל הוא רוצה עוד אחת, כי מה זה עוד אחת על חשבון המדינה, אז הרגישות שלך לכספי ציבור לא מרגשת אותי".
חברו למיקרופון טען: "משפצים את הבית של בנט ב-12 מיליון שקל וזה לא מרגש אותך, אבל בוא את הגלידה פיסטוק של שהוא אוכל אתם אוהבים להזכיר", כספית הבטיח: "אני קובע ומזמין לתבוע אותי שטירוף כזה על כספי ציבור שלא הייתה דומה לשום דבר, החל ממחזור בקבוקים לטובת הקופה הקטנה של הגברת נתניהו והנזילה או המים בבריכה, אל תקח את הרעיה וכביסה מלוכלכת במזוודה על חשבון הציבור".
תגובות לכתבה(7):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 7.
  ת"א 51715-12-18 : נתניהו נ' כספית ואח' ! (ל"ת)
  אסף 10/2021/16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 6.
  אדון מגל, מה עם 800000000 ש"ח על המטוס?!
  ישראלי 10/2021/14
  הגב לתגובה זו
  2 1
  כספית, אל תדאג, עד היום נתניהו לא תבע את עו"ד דוד כהן שפירסם את כספי השוחד העצומים שנתניהו קיבל מקוקו עובדיה. הוא מפחד מהאמת!
  סגור
 • 5.
  שרה מזכירה לי אסלת שירותים
  אינסטלטור 10/2021/14
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כשרואים את החבורה הזאת ביחד, ממש ניתן למצוא דמיון בין הגולם הפרזיט למנקה האסלה, וכמה ששרה דומה לאסלה. והשקרן הקשיש שעומד בינים, סתם עלוב שהעיפו אותו מהשלטון בבעיטה
  סגור
 • 4.
  אשפה חולנית
  עחי 10/2021/14
  הגב לתגובה זו
  1 0
  בת כזבי בת צור אדם מחליא מסואב שרק השנאה החולנית זורמת בעורקיו הנני מבטיח שלעולם אקרא את הגועל נפש שהנך משרבט מעריב בסוף דרכו נמכר בסופי שבוע ב 5 ש"ח ולא נקנה והכל בגלל אדם רע ומחליא
  סגור
 • 3.
  כזבית תחתית ביב השפכים ! (ל"ת)
  אסף 10/2021/14
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור
 • 2.
  כספית
  מעוז 10/2021/14
  הגב לתגובה זו
  2 2
  בן אתה פשוט מגזים אם כל האובססיה לנתניהו ,אתה מוכן להשקיע את כל האנרגיה להצדיק כל אדם או כל מעשה אם זה נגד נתניהו, אתה הפך כל יום ליותר מגוחך אפילו יותר ממגל ,ליונן יש קצת חן ולך יש רק רוע. וחבל
  סגור
 • 1.
  כספית מגעיל
  משה 10/2021/14
  הגב לתגובה זו
  2 3
  לך לך רק שומע את השם שלך מקבל עצבים בגוף כתב קטן ובינוני שמרשה לעצמו יתר על המידה בשייח שלו מלא שנאה לך לקיבינמט
  סגור