קריירה ולימודים

דלק מנטה בטירוף: הסכם קיבוצי חדש לעובדים

ההסתדרות הלאומית חתמה יחד עם חברת דלק מנטה על הסכם קיבוצי חדש שיחול על 2,200 עובדי החברה. ההסכם כולל תוספות שכר וזכויות סוציאליות. יו"ר ועד העובדים: "מאמין שההסכם הקיבוצי שמקנה הטבות כלכליות לעובדי החברה מצעיד את חברת דלק ואת עובדיה קדימה"
מערכת ice | 
הסכם קיבוצי בדלק מנטה (צילום דוברות ההסתדרות הלאומית)
הבוקר (שלישי) חתמו ההסתדרות הלאומית וחברת דלק מנטה במטה ההסתדרות הלאומית במודיעין על חידוש ושיפור ההסכם הקיבוצי ל-2,200 עובדי דלק מנטה, ההסכם החדש יכלול תוספות שכר וזכויות סוציאליות. "זהו הסכם פורץ דרך לעובדות ולעובדי דלק" אומר יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית. "במסגרת ההסכם החדש ישופר תנאי ההעסקה והזכויות הסוציאליות ויוגבר הביטחון התעסוקתי".
עובדי חברת דלק מנטה הצטרפו להסתדרות הלאומית לפני ארבע שנים. במהלך התקופה זכו העובדים להסכם קיבוצי ראשון, שהיטיב את תנאי העסקתם. בשנתיים האחרונות בעלי החברה השתנו, אך נשמרו יחסי העבודה התקינים ,כשהעובדים וההנהלה פעלו יחד במטרה להגן על העובדים כמשאב חיוני לחברה.
 
יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית בירך את עובדי דלק מנטה "אני מברך את העובדים עם הצטרפותם למשפחת הלאומית. תפקידה של ההסתדרות הלאומית הוא להגן על כלל העובדים בישראל ואני בטוח שהסכם זה משפר את תניאהם באופן משמעותי".
יורם איל מנכ"ל דלק ישראל אמר בטקס החתימה: "אני שמח להכריז כי הגענו להבנות עם ההסתדרות הלאומית. עובדי חברת דלק ישראל הינם נכס ונדבך חשוב להצלחת החברה. אנו שמחים כי נמצאו הפתרונות לשביעות רצון שני  הצדדים ונמשיך להביא את דלק להישגים בשוק הדלק, הנוחות והאנרגיה בישראל".
איהאב אלעסיבי, יו"ר נציגות העובדים של דלק מנטה : "לאחר שנתיים מאתגרות של חוסר יציבות והחלפת בעלים, אני שמח לבשר ולברך את עובדי חברת דלק על הסכם קיבוצי שמשדרג את תנאי העובדים. אני מאמין שההסכם הקיבוצי שמקנה הטבות כלכליות לעובדי החברה מצעיד את חברת דלק ואת עובדיה קדימה. אני בטוח, שפריצת הדרך המשמעותית של החברה תהיה בזכות תנאי ההעסקה המיטבים לעובדי החברה והביטחון התעסוקתי שיש להם".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה