רכילות עסקית

אסי עזר צילם מטוס פרטי לסדרה, מי המיליארדר שעזר?

אתמול התחילו שידורי העונה האחרונה של להיות איתה בקשת 12, עם נפתעת הפקה מרשימה במיוחד - מטוס פרטי שהידר את הסצינה הראשונה. זה המיליארדר שמטוסו השתתף בהפקה
מערכת ice |  1
המטוס הפרטי ב"להיות איתה"
אתמול שודר פרק הבכורה של העונה השלישית לסדרת הדרמה "להיות איתה" בקשת 12. הסדרה שיצר אסי עזר עלתה לארבעה פרקים שיחתמו את הסדרה כנראה לתמיד, וההבטחה של עזר לגבי עונת הסיום, שהיא תהיה מטורפת ומושקעת מספיק כדי להשאיר את להיות איתה מאחור.
הבטיח וקיים, בפרק הבכורה כבר באחת הסצינות הראשונות הופיע מטוס פרטי בו טסה הדמות הראשית נועה, לא עניין של מה בכך להפקה להשיג מטוס פרטי לצילום חוץ ופנים. לפי דיווח של רן בוקר באינסטגרם מדובר בלא אחר ממטוסו הפרטי של איש העסקים טדי שגיא שרק בשבוע שעבר נמלט מניסיון חיסול שיועד עבורו בקפריסין. המטוס הפרטי של שגיא רשום על שם ביתו הבכורה ומכונה M-YULI. אגב, נציין שפרק הבכורה גרף 20.7% ברייטינג אתמול. 
טדי שגיא הוא אחד הישראלים העשירים בעולם ומחזיק בהון בשווי של 5.6 מיליארד דולר שממקמים אותו במקום ה-530 בדירוג המיליארדרים העולמי של מגזין פורבס. כזכור, בשבוע שעבר סוכל ניסיון חיסול של שגיא בקפריסין בזמן שהמיליארדר שהה בכלל בלונדון. 
שגיא טען לאחר ניסיון החיסול כי "מדובר באירוע טרור איראני – שסוכל. היעד לחיסול איננו טדי שגיא אלא ישראלים בקפריסין. מצער שקל כל כך לפרסם מידע שגוי ולפגוע בשמו של אדם". לכלי התקשורת בקפריסין מסר כי, "מדובר באירוע טרור איראני – שסוכל, היעד לחיסול הוא לא אני", למרות שבאותו הזמן ייתכן ועוד חלה צנזורה צבאית על שמו בהקשר.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  איירבס צעצוע
  טדי שגיא 10/2021/15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חבל רק שהמטוס בפועל לא מגיע ישירות עד ארה"ב מהארץ.
  סגור