תקשורת ומדיה

לא תאמינו, אבל זה האיש המשפיע ביותר בטוויטר ישראל

דו"ח של טוויטר ישראל חושף את נתוני השימוש ברשת החברתית, בין הנתונים, רשימת האנשים המשפיעים בטוויטר בארץ, מי מחזיק בתואר המשפיע ביותר?

מערכת ice |  3
צילום פייסבוק משה שי יוסי זלינגר פלש 90
דו"ח טוויטר שפורסם חושף את עשרת הצייצנים המשפיעים בישראל. הנתונים מתבססים על מספר הציוצים בשילוב מידת החשיפה שלהם לקהל. הצייצן המשפיע ביותר בישראל הוא העיתונאי ינון מגל שהשפעתו מגיע ל-469 אלף איש.
הסגן של מגל הוא שמעון ריקלין שאמנם נמצא במקום השני אך נתון ההשפעה שלו נמוך בפער של 50% ממגל ורמת ההשפעה שלו נאמדת ב-236 אלף חשיפות. חיים לוינסון במקום השלישי עם השפעה של 224 אלף. בן כספית, הפאוור קאפל של חתן הרשימה מתמקם במקום הרביעי עם 201 אלף.
המקום החמישי שמור לחשבון הטוויטר של ראש הממשלה בנימין נתניהו שנתוני ההשפעה שלו עומדים על 182 אלף. אחריו, במקום השישי העיתונאי ומגיש החדשות של ynet, אטילה שומפלבי. במקום השביעי ממוקמת האישה המשפיעה ביותר בטוויטר לדו"ח זה - העיתונאית העצמאית אור-לי ברלב עם השפעה של 160 אלף חשיפות, ומיד אחריה עוד כוח נשי לרשימה - עו"ד כנרת בראשי עם 158 אלף.
אלדד יניב למרות רקורד הציוצים הענף שלו לוקח את המקום השמיני ברשימה עם נתוני השפעה של 157 אלף חשיפות. סוגר את רשימת הצייצנים המשפיעים, יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' שמגיע לנתוני השפעה של 144 אלף. 
הטוויטר הישראלי נתון בידיהם של העיתונאים והפוליטיקאים אך מעניין בעיקר לראות שמבין האנשים שמרכיבים את הרשימה רוב העיתונאים משוייכים לפיד שמאל בטוויטר, ואילו שני הפוליטיקאים היחידים שנכללים ברשימה הם סמני הימין וגוש נתניהו. עם זאת ינון מגל, עיתונאי מהצד הימני דווקא כובש את ראש הרשימה בפער עצום.
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  למגל אין סיבה לשדר יום לאחר שנתניהו עף
  מאי 05/2021/10
  הגב לתגובה זו
  1 2
  מי מקשיב לינון מגל בכלל????
  סגור
 • 1.
  רק ערוץ 20
  ימני שפוי 05/2021/10
  הגב לתגובה זו
  2 0
  יפה ינון מגל !!
  סגור
 • ערוץ 20 זה ערוץ הקניות? (ל"ת)
  שני 05/2021/10
  הגב לתגובה זו
  0 2
  סגור