תקשורת ומדיה

עמית סגל מחריף את הביקורת על ארץ נהדרת: "גזענים, רואים לכם"

אחרי שבראיון ליעקב ברדוגו הגיב בעדינות ובסלחנות על החיקוי שלו בפרק הסיום של ארץ נהדרת, עמית סגל יוצא בביקורת האמיתית והחריפה שלו כלפי התוכנית, "אצלם ראשי הימין הם נאצים"
שירה יום טוב |  13
עמית סגל (צילום פלאש 90/ הדס פרוש)
למרות שטעו אתמול כי הוא מקבל באהבה את החיקוי בארץ נהדרת וכי זה פתטי להתבכיין על סאטירה, עמית סגל צייץ אתמול (שלישי) את הביקורת האמיתית והחריפה שלו על ארץ נהדרת, הפעם בזירת הטוויטר וכתב, "על הגזענות של ארץ נהדרת נגד המזרחיים עוד נדבר יום אחד. אבל בקצרה: עוד לא נולד המזרחי שייצא טוב בארץ נהדרת. זה המעוז האחרון של האשכנזיות. לתדהמתם, איננו מפגרים. כולם רואים לכם".
בעוד ציוץ טען חשף סגל, "במשך שבע שנים, ראשי ארץ נהדרת לא מפסיקים לסמס לבכירי קשת בכל פעם שאני אומר משהו ימני על המסך. הם מעולם לא תקפו אנשי שמאל על האיוולת במסירת שטחים לטרוריסטים. אצלם, ראשי הימין הם נאצים, אבל הימין מסית. רחמים על אסי, שני, קיציס והאחרים שצריכים לשמש הפרזנטורים של התועמלנים האלה".
 
מאוחר יותר כשנוצרה סערה סביב דבריו ברשתות החברתיות על ארץ נהדרת פרסם סגל ציוץ נוסף תוך שהוא מציין כי זוהי הערתו האחרונה בנושא: " אני מציע לכולם לברר אצל מולי שגב שאלה אחת שממנה בחר להתעלם: כמה פעמים פעל, סימס וטלפן לממונים עליי נגד העובדה שהבעתי את דעותיי בשידור, ובעד הצורך "לאזן אותו" (שזו אגב באמת כתיבה סאטירית מופלאה). זה הרקע האמתי למה שקרה בשנים האחרונות בארץ נהדרת".
 .
כזכור, אתמול התראיין סגל אצל יעקב ברדוגו על הצגתו בפרק הסיום של ארץ נהדרת. סגל אמר, "זה קצת מצחיק אותי מהטעם הפשוט שבארץ נהדרת מעולם לא נעשה מערכון על אף פוליטיקאי, עזוב עיתונאי, על אף פוליטיקאי משמאל שהגחיך למשל את האמונה בזה שמסירת שטחים למחבלים ונטילת נשק".
 
בסיום דבריו הוסיף הפרשן הפוליטי כי למרות שהסאטירה לטענתו היא רק מימין הוא מקבל את זה באהבה: "אתה יודע הסאטירה היא רק מימין כשמותחים ביקורת משמאל, זה בדרך כלל ל'למה הם רופסים?', 'למה הם לא עומדים על שלהם?'. הימנים הם צמאי דם פשיסטים נלעגים וכו'. ולכן אני מקבל את זה באהבה כי אלף כולנו עושים טעויות וזה בסדר גמור וצריך ללמוד מזה שיעור בצניעות, אבל בעיקר כי אני רואה את זה כחלק ממאבק יותר גדול ובמאבק הזה אין לי שום כוונה להפסיק להביע  את עמדותיי".
תגובות לכתבה(13):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 13.
  צריך לסלוח לילד. הוא בן של אסיר (ל"ת)
  יובל אורן 06/2021/20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 12.
  בכיין מגודל
  סתם 06/2021/17
  הגב לתגובה זו
  3 0
  גם הוא שילך לטפל בתסכולים ובבעיות שלו אצל אשתו של האליל שלו אולי גם תסכים לעשות לו הנחה לאחר 12 שנות שירות ...
  סגור
 • 11.
  אוי יוי יוי נראה לי שנעלבת חמוצי (ל"ת)
  לו 06/2021/17
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 10.
  סגל
  נחצה 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  1 1
  אין טיפת חוש הומור. לא אוהב אותו לא מבין למה ערוץ 12 מעסיקו.
  סגור
 • 9.
  תרבות הסאטירה בושה
  שולי 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  1 1
  המילה סאטירה היא שם מכובס ללעג ולעלבון ולשיימינג לאנשים ולעדות ולקבוצות אחרות. צריך להפסיק את ההומור האלים הזה שכבר לא מצחיק
  סגור
 • טען עוד
 • 8.
  עמית סגל
  משה 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  2 1
  מעניין עד שלא צחקו מינית לא מצא לנכון להעיר .כנראה שהשתן עלה לאדון עמית סגל לראש .הגיע הזמן להעמיד אותו במקום
  סגור
 • 7.
  סגל
  סמוטריץ 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  0 1
  שינענע
  סגור
 • 6.
  גם על האשכנזים הם לא חסים
  גל 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  1 0
  צחקו היטב גם על המאפיינים האתניים של אזכנזיות וגם על התרבות על התל-אביבית.
  סגור
 • 5.
  חסרי חוש הומור
  בן 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  2 1
  אין אף מזרחי שיוצא טוב בארץ נהדרת כי פשוט אין אף אחד שיוצא טוב בארץ נהדרת, הם צוחקים על כולם וזה מה שיפה. הביבסטים חסרי חוש הומור ונעלבים מכל דבר.
  סגור
 • 4.
  די לטינופת.
  חיים 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  0 3
  ארץנהדרת. בשם הסאטירה.רק מלכלכת ומטנפת .צד אחד.הגיע הזמן ליסגור את התוכנית.מעלת הגרה.שוב ושוב.הזדקנתם.! לכו הביתה! הכל ליפגוע ולהעליב.די
  סגור
 • 3.
  רואים לך
  נפתול 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  2 0
  הם גיזעניים? הרי על מי שהם יורדים לא היית יושב דקה בגלל עילגותם וטיפשותם (שלא שייכת למוצא שלהם). אבל מי שמאמץ בגלל כישלונו את המיזרחיות (מי יותר גיזענית מהדוסים הלבנים של הציונות הדתית?), אזי צריך להזכיר שהשופר שמשדר בערוץ 12(ומתבכיין כל הזמן), הוא בנו של טרוריסט מורשע שגרם לחבלן מישטרתי לעיורון ולראשי ערים לאבד את רגליהם). שמחתי להאיר את עולם הערכים של שופריקו.
  סגור
 • 2.
  יינון מגל
  שוש 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  1 0
  העיקר ממשלת אחדות והעם רוצה אחדות??
  סגור
 • 1.
  יינון מגל (ל"ת)
  שוש 06/2021/16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור