מינויים

רני צים ממלא את השורות: אלה הטאלנטים שלקח למתחרים

מינויים חדשים בחברת פסגות ניירות ערך, החברה המרכזת את עסקי ניהול תיקי ההשקעות והברוקראז' של בית ההשקעות פסגות, שהשליטה בו נרכשה לאחרונה על ידי חברת וואליו קפיטל שבשליטת רני צים
מערכת ice | 
רני צים (צילום מאיר אדרי)
פסגות מודיעה היום על מהלך לעיבוי משמעותי השדרה המקצועית בפסגות ניירות ערך, כאשר בכוונת היו"ר עוזי דנינו, והמנכ"ל, יואן קדוש, לפתח את שיתופי הפעולה עם גורמים מובילים בחו"ל, תוך הטמעת חדשנות ויצירתיות במטרה למצב את פסגות ניירות ערך כגורם דומיננטי ומשמעותי בשוק ההון הישראלי. בהתאם, גייסה פסגות ני"ע מספר אנשי מפתח בעלי ותק וניסיון משמעותי בשוק ההון, וזאת במטרה ליצור צוות חזק ומוביל.

יואן קדוש , מנכ"ל פסגות ני"ע  צילום: מאיר אדרי
המינויים החדשים שהוכרזו היום לשורות החברה כוללים את אליאור סלם שמונה למשנה למנכ"ל פסגות ני"ע, בתפקידו הקודם שימש כסמנכ"ל ושותף בחברת מור מגנא, המתמחה בשירותים בניירות ערך זרים, והנמנית עם קבוצת מור בית השקעות.
מיכה גולדברג מונה לסמנכ"ל אסטרטגיה בפסגות ני"ע. בתפקידו הקודם שימש כאנליסט בכיר וכמנהל מחלקות מחקר באקסלנס ברוקראז' ובמריל לינץ'. אורן לוי מונה לסמנכ"ל מכירות בפסגות ני"ע, בתפקידו האחרון שימש כמנהל מכירות לקוחות ב- IBI.
 
צח קורן מונה למנהל מערך מכירות סוכנים ופמילי אופיס בפסגות ני"ע, בתפקידו הקודם שימש כמנהל מערך הסוכנים והפמילי אופיס בילין לפידות. זיו ליננברג מונה לאנליסט בכיר בקרן הגידור פארטו בפסגות ני"ע, בתפקידו הקודם שימש כאנליסט בכיר בילין לפידות.
יואן קדוש, מנכ"ל פסגות ניירות ערך, ציין כי "מינויים אלו מחזקים באופן משמעותי את השדרה הניהולית של פסגות ניירות ערך. הצוות החדש, לצד המנהלים הוותיקים בחברה, יאפשרו לנו להאיץ את אסטרטגיית הצמיחה שלנו. בכוונתנו לפתח את הפעילות של פסגות בשווקים הבינלאומיים, ולאפשר ללקוחות פרטיים ומוסדיים של פסגות לקבל שורה של שירותים מקצועיים בתחומים של ניירות ערך זרים, מוצרים פיננסיים ייחודיים וחשיפה איכותית לשווקים הגלובליים השונים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה